manikin per dyqan veshjesh  

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje
185,000 Euro id:74518 - Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)

Prane kesh shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me kontrate qiraje afatgjate)! lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. lokali organizohet ne pjesen e openp...

185,000 Euro

163,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin gatine super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose universiteti...

163,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

192,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Vasil Shantos (ID 4171131 ) Property ID :4171131

Vasil Shanto, prane Vodafonit, shitet Dyqan ne pallat te

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Vasil Shantos (id 4171131 )

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (16:16): Property id :4171131 vasil shanto, prane vodafonit, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 107 m², me hipoteke, kati perdhe , tualete . aktualisht e dhene me qera mujore 500 euro, ambjenti shitet dhe me te gjitha pajisjet qe ka ambjenti ose bosh...

192,000 Euro

55,000 Euro SHITET DYQAN NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE 
Shitet dyqan me sipërfaqe 28 m² në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje.
Dy

Shitet Dyqan NË Lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (15:45): shitet dyqan me sipërfaqe 28 m² në lagjen xhevdet nepravishta, lushnje. dyqani ka lokacion të favorshëm buzë rrugës, pranë stadiumit. shitet me çmimin prej 55 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kon...

55,000 Euro

36,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE. Shitet ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje.
Sipërfaqa është 109

Shitet Ambient Biznesi NË Lagjen Gafurr MuÇo, Lushnje.

Qender | Lushnje
KM nga qendra
109.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (15:33): Shitet ambient biznesi në lagjen gafurr muço, lushnje. sipërfaqa është 109 m² me lokacion të favorshëm për biznese të ndryshme si: zyra, dyqane. shitet me çmimin prej 36000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pron...

36,000 Euro

70,000 Euro Super ambient biznesi me hipoteke te kompleksi AnA! Dyqan me siperfaqe 86.8 m2, orientim Lindje ne kompleksin AnA. Pozionohet ne afe

Super Ambient Biznesi Me Hipoteke Te Kompleksi Ana!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (14:50): Dyqan me siperfaqe 86.8 m2, orientim lindje ne kompleksin ana. pozionohet ne afersi te rruges kryesore dhe ka dalje ne shkallet te cilat sherbejne si kalim per banoret dhe vizitoret. e pershtatshme per bar restorant, market ose salle kursesh. nje mun...

70,000 Euro

12,000 Euro Tirane, shes garazh Kati -1, 20 m² Selvia Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e Selvise. Informacion mbi garazhin: •	Ka

Tirane, Shes Garazh Kati -1, 20 M² Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (14:17): Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e selvise. informacion mbi garazhin: • kati -1 • siperfaqja : 20 m2. garazhi disponon: • hapesire e bollshme • i investuar • i organizuar mire • ashensor • ndodhet ne nje pallat te ri • dere auroma...

12,000 Euro

81,000 Euro SHITET DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet dyqan në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa e dyqanit është 89.55

Shitet Dyqan NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (14:12): Shitet dyqan në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e dyqanit është 89.55 m², me lokacion të favorshëm buzë rrugës shëtitorja e palmave. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. shitet me çmimin prej 900 €/m². për më shumë i...

81,000 Euro

53,000 Euro SHITET DYQAN Ë LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet dyqan në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e dyqanit është 57.72

Shitet Dyqan Ë Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

09.04.2020 (14:12): Shitet dyqan në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e dyqanit është 57.72 m² dhe ka lokacion të favorshëm buzë rrugës shëtitorja e palmave. shitet me çmimin prej 900 €/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na ko...

53,000 Euro

355,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE Shitet ambient biznesi në lagjen Çlirimi, Lushnje.
Sipërfaqa totale është

Shitet Ambient Biznesi NË Lagjen Çlirimi, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
355.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

09.04.2020 (14:12): Shitet ambient biznesi në lagjen Çlirimi, lushnje. sipërfaqa totale është 355.5 m². ambienti ka lokacion të favorshëm buzë rrugës shëtitorja e palmave në katin e 2-të. shitet me çmimin prej 1000€/m². për më shumë informacione ose...

355,000 Euro

70,000 Euro Dyqan me hipoteke ne shtje,Kompleksi AnA, Qytet Studenti Njësi: Dyqan
Shkalla: 4
Kati: 1
Sip: 86.8m 2

SUPER OKAZION: 70.000 €

Dyqan Me Hipoteke Ne Shtje,kompleksi Ana, Qytet Studenti

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (13:26): Njësi: dyqan shkalla: 4 kati: 1 sip: 86.8m 2 super okazion: 70.000 €...

70,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

86,000 Euro Shitet Dyqan 86000 Euro Njësi: 
Njësi Shërbimi
Objekti: 
Auriga
Kati: 
1
Sip: 
65.1m 2
Shkark

Shitet Dyqan 86000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.98 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (13:22): Njësi: njësi shërbimi objekti: auriga kati: 1 sip: 65.1m 2 shkarko planimetrine: auriga 1013_1.pdf super okazion: 97.650 € 86.000 €...

86,000 Euro

39,000 Euro Shitet dyqan me hipoteke ne Qytet Studenti,39000Euro Njësi: Dyqan
Shkalla: 3
Kati: -1
Sip: 48.5m 2

SUPER OKAZION: 39.000 €

Shitet Dyqan Me Hipoteke Ne Qytet Studenti,39000euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (13:21): Njësi: dyqan shkalla: 3 kati: -1 sip: 48.5m 2 super okazion: 39.000 €...

39,000 Euro

54,000 Euro Shitet dyqan 54000 Euro Njësi: 
Njësi Shërbimi
Objekti: 
Aries
Kati: 
1
Sip: 
52.3m 2
Shkarko

Shitet Dyqan 54000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.98 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (13:21): Njësi: njësi shërbimi objekti: aries kati: 1 sip: 52.3m 2 shkarko planimetrine: aries 106.pdf super okazion 54.000 €...

54,000 Euro

39,000 Euro Shitet dyqan me hipoteke ne Qytet Studenti, Kompleksi AnA, 39,000 Euro Njësi: Dyqan
Shkalla: 3
Kati: 1
Sip: 48.5m 2
SUPER OKAZION:39.000 €

Shitet Dyqan Me Hipoteke Ne Qytet Studenti, Kompleksi Ana, 39,000 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
48.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (13:20): Njësi: dyqan shkalla: 3 kati: 1 sip: 48.5m 2 super okazion:39.000 €...

39,000 Euro

58,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 0, 68 m² 58.000 Euro (Fresku)plus11648 Shitet ambjent biznesi ne zonen e Freskut, ne zone te preferuar dhe buze rruge.A

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 68 M² 58.000 Euro (fresku)plus11648

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (11:55): Shitet ambjent biznesi ne zonen e freskut, ne zone te preferuar dhe buze rruge.ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 0.ka orientim jug dhe siperfaqe totale 68m2 .ambjenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.i pershtatshem per aktiv...

58,000 Euro

110,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 62 m² 110.000 Euro (Selvia) Shitet ambient tek "Selvia” në Rrugë e Dibrës. Ambienti është i pozi

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 62 M² 110.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (11:44): Shitet ambient tek "selvia” në rrugë e dibrës. ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 62.5 m2. ambienti funksionon si klinikë dentare , ka fasadë xhami dhe është i organizuar në 3 ambiente. klinika shitet me të gjitha apa...

110,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (11:29): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

110,000 Euro Shitet ambient tregtar Shitet ambienti i pozicionuar te Rruga Naim Frashëri, pranë 21-Dhjetorit.
Inf

Shitet Ambient Tregtar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (11:05): Shitet ambienti i pozicionuar te rruga naim frashëri, pranë 21-dhjetorit. informacion mbi ambientin : kati 0, sipërfaqja e ambjentit 67.3 m2, , me hipotekë. ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, disponon fasadë xhami dhe zona shumë e favor...

110,000 Euro

400,000 Euro AMBJENT KOMERCIAL PER SHITJE PERBALLE EKSPOZITES! Shitet dyqan perball ish ekspozites buze rruge ne katin zero me fasade xhami te

Ambjent Komercial Per Shitje Perballe Ekspozites!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (11:00): Shitet dyqan perball ish ekspozites buze rruge ne katin zero me fasade xhami te konsiderueshme. ambjenti eshte open space dhe eshte i dhene me qira afatgjate. bejeni tuajen kete super mundesi investimi. per me shume informacione ju ftojme te na ...

400,000 Euro

180,000 Euro SHITET KAPANON NE ZONEN E LAPRAKES! Kapanoni ndodhet ne zonen e Laprakes. Ka nje siperfaqe 200 m2 dhe eshte i mbulua

Shitet Kapanon Ne Zonen E Laprakes!

Laprake | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (10:51): Kapanoni ndodhet ne zonen e laprakes. ka nje siperfaqe 200 m2 dhe eshte i mbuluar. ka lartesi mbi 9 m. ndodhet mbi nje toke me siperfaqe prej 800 m2. nodhet ne nje zone te rrethuar dhe te ruajtur 24 ore me roje. eshte nje mundesi shume e mire per biz...

180,000 Euro

220,000 Euro SHITET LOKAL BAR-KAFE  DHE FAST FUD TEK RR. ZOGU I PARE SHITET Bar-Kafe, Fast Fud ne bulevardin Zogu 1 ne krah te Martenitetit. Lokali

Shitet Lokal Bar-kafe Dhe Fast Fud Tek Rr. Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
343.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (10:40): Shitet bar-kafe, fast fud ne bulevardin zogu 1 ne krah te martenitetit. lokali ndodhet buze rruges kryesore poshte ne katin nen zero dhe ka nje siperfaqe 135 m2. lokali aktualisht eshte ne pune, dhe ka nje mobilim, orendi e aksesor luxi... ...

220,000 Euro

57,000 Euro Shitet ambient biznesi tek 2 rotondot ne Astir Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë 2 Rotondove. I

Shitet Ambient Biznesi Tek 2 Rotondot Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (10:13): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 44.2m2 • kati 0 • me hipotekë • pozicion i favorshëm gjeografik • fasadë xhami • pamje nga bulevardi i ri • aktu...

57,000 Euro

100,000 Euro SHITET DYQAN NE SELITE,BUZE RRUGE Ambjenti ndodhet në Selitë,Rruga "Isuf Elezi". Informacion mbi ambje

Shitet Dyqan Ne Selite,buze Rruge

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2.00 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (09:59): Ambjenti ndodhet në selitë,rruga "isuf elezi". informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqja e apartamentit : 32m2. cilësime të tjera: • me hipotekë •buzë rruge • i përshtatshëm për biznese të ndryshme. për ta vizituar na kon...

100,000 Euro

150,190 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI TE LULISHTJA KOMUNA PARISIT Shitet Ambjent Biznesi te lulishtja te Komuna Parisit 65.3 m2 me 2.300 euro/m2

Shitet Ambjent Biznesi Te Lulishtja Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (09:53): Shitet ambjent biznesi te lulishtja te komuna parisit 65.3 m2 me 2.300 euro/m2 .ky ambjent mund te perdoret per cdo aktivitet biznesi, per bar, per dyqan per zyra, per agjensi turistike e per cdo gje tjeter. per cdo informacjon klikoni ne link...

150,190 Euro

33,000 Euro Dyqan me shitje Komuna e Parisit ne Tirane (ID 4171136) Property ID : 4171136

Komuna Parisit, afer kompleksit Dinamo, shitet dyqan, s

Dyqan Me Shitje Komuna E Parisit Ne Tirane (id 4171136)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (09:00): Property id : 4171136 komuna parisit, afer kompleksit dinamo, shitet dyqan, siperfaqe 28 m2, buze rruge, ne nje zone me facilitete te shumta reklamimi, fasad xhami, me parket, tualet. shitet 33000 euro...

33,000 Euro

250,000 Euro Lokali nderrohet me apartamente ose shitet Biznesi eshte aktiv me klientele te ngritur. I saporestauruar me nje verandë te

Lokali Nderrohet Me Apartamente Ose Shitet

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (21:50): Biznesi eshte aktiv me klientele te ngritur. i saporestauruar me nje verandë te shfrytëzueshme. kubature e larte. pozicion i favorshëm për shume lloje biznesesh....

250,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim