mjete lundruse ne shitje  

 Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Ne Pallat I Ri Me Super Fus

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

188,000 Euro

270,000 Euro id:108795 -  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje komplek...

270,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

28,000 Euro Shitet Dyqan ne Kombinat me Hipotek Tek rruga"Llazi Miho", Kombinat shitet dyqan me sipërfaqe 25 m2 .Dyqa

Shitet Dyqan Ne Kombinat Me Hipotek

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (09:22): Tek rruga"llazi miho", kombinat shitet dyqan me sipërfaqe 25 m2 .dyqani ndodhet në katin e parë, ka një tualet.disponon dokumenta të rregullta hipotekor. Çmimi:28.000 euro i diskutushem 0699671228...

28,000 Euro

735,000 Euro Shitet Ambient Biznesi 230 m2 ne qender te Tiranes Shitet Ambient Biznesi 230 m2 ne qender te Tiranes ,buze rruges se Barikadave ne

Shitet Ambient Biznesi 230 M2 Ne Qender Te Tiranes

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
230.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (23:05): Shitet ambient biznesi 230 m2 ne qender te tiranes ,buze rruges se barikadave ne nje nga zonat me te mira per biznes ne qender te tiranes me nje siperfaqe prej 230m2. ambienti disponon dokument te rregullt hipotekor. eshte i pershtatshem per lloje te...

735,000 Euro

320,000 Euro Shitet Magazine ne Vaqarr Shitet Magazine ne Vaqarr
Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Sipe

Shitet Magazine Ne Vaqarr

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (20:57): Shitet magazine ne vaqarr shitet magazine ne fshatin prush, afer vaqarrit. siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). magazina ndodhet ne nje vend e zone industriale, ne rruge te asfaltua...

320,000 Euro

121,000 Euro OKAZION Shitet ambjent 144 m2 buze rruge  Dyqani buzë rruge tek stacioni i fundit i Tiranës Re.
Ambjenti ka nje siperfa

Okazion Shitet Ambjent 144 M2 Buze Rruge

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
144.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (20:39): Dyqani buzë rruge tek stacioni i fundit i tiranës re. ambjenti ka nje siperfaqe prej 144m2 open space, i cili mund te organizohet ndarja e brendshme sipas deshires. ka lartësi optimale dhe mund të shërbejë për një shumëllojshmëri aktivite...

121,000 Euro

110,000 Euro Shitet - Ambient komercial 80 m2 Ne nje zone ku cmimet variojne mbi 2000 euro/m2, ky ambient shitet vetem per 137

Shitet - Ambient Komercial 80 M2

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (20:30): Ne nje zone ku cmimet variojne mbi 2000 euro/m2, ky ambient shitet vetem per 1375 euro/m2. ambinti pozicionohet ne katin 0, me vizibilitet nga rruga kryesore don bosko siperfaqe totale 80 m2. i pershtatshem per te ushtruar aktivitetin cdo lloj bizn...

110,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (19:05): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

477,000 Euro Shitet | Market 318 m2, 1500 euro/m2, me hipoteke ne Yzberisht! Shitet | Market 318 m2, 1500 euro/m2, me hipoteke ne Yzberisht! Marketi eshte ak

Shitet | Market 318 M2, 1500 Euro/m2, Me Hipoteke Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
318.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (18:47): Shitet | market 318 m2, 1500 euro/m2, me hipoteke ne yzberisht! marketi eshte aktualisht ne gjendje pune dhe me kontrate 10 vjecare. ambienti ndodhet ne rruge kryesore prane nje kompleksi te ri pallatesh shume te populluar. ambienti disponon certifik...

477,000 Euro

160,050 Euro Shitet lokal ndodhet te Bulevardi Gjergj Fishta. Shitet lokal ndodhet te Bulevardi Gjergj Fishta.
Ka nje siperfaqe totale prej 1

Shitet Lokal Ndodhet Te Bulevardi Gjergj Fishta.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (18:06): Shitet lokal ndodhet te bulevardi gjergj fishta. ka nje siperfaqe totale prej 106.7 m2 me certifikate pronesie ndodhet ne nje pozicion te favorshem , ku ka levizshmeri. eshte i arreduar per bar me paisjet e nevojshme dhe aktualisht eshte ne gjen...

160,050 Euro

62,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JOKLIN PERSI, YZBERISHT, TIRANË Shitet ambient biznesi në rrugën Joklin Persi, Yzberisht, Tiranë. Ambienti ë

Shitet Ambient Biznesi NË RrugËn Joklin Persi, Yzberisht, TiranË

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (17:17): Shitet ambient biznesi në rrugën joklin persi, yzberisht, tiranë. ambienti është në hyrjen e një pallati të ri, i pajisur me karrike, banak, vetrate për reklamin sa më të mirë. ndodhet në pozicion shumë të mirë dhe mund të përdoret ...

62,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

90,000 Euro Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane. Ambjenti ndodhet ne zonen e Shallvareve. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2.27 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (16:02): Ambjenti ndodhet ne zonen e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i pershtatshem per biznese te ndryshme • disponon certifikate pronesie • per ta vizituar na kontakton...

90,000 Euro

45,000 Euro  Tirane, shes dyqan Kati 0, 19 m² 45.000 Euro (Myslym Shyri) Shitet ambient tek "Myslym Shyri". Ambienti eshte i pozicionuar ne kat

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 19 M² 45.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (15:41): Shitet ambient tek "myslym shyri". ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe 19.4 m2 buze rruges kryesore. objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per ta vizituar na kontaktoni! opp11725 cel. : 0697015471...

45,000 Euro

200,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 200 m² 200.000 Euro (Bulevardi Bajram Curri) Ambjenti ndodhet në zonën Bulevardi Bajram Curri. 
Informacion mbi Ambjentin:

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 200 M² 200.000 Euro (bulevardi Bajram Curri)

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (14:52): ...

200,000 Euro

143,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 59 m² 143.000 Euro (Komuna e Parisit) Ambjenti ndodhet ne zonen Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambjentin:•Buzë r

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 59 M² 143.000 Euro (komuna E Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
59.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (14:50): Ambjenti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi ambjentin:•buzë rruge•kati i 0•sipërfaqa e ambjenti: 59.6 m2 • 1 tualet •i investuar •me dokumentacion të rregullt hipotekor.•ambjeti është i përshtatshëm për dyqan, zy...

143,000 Euro

304,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga Dritan Hoxha Ambjenti ndodhet tek Rruga Dritan Hoxha pranë Pallatit te Sporteve.  Informacio

Shitet, Ambjent, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
276.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (14:50): Ambjenti ndodhet tek rruga dritan hoxha pranë pallatit te sporteve. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • buzë rruge • sipërfaqa e ambjenti: 276 m2 • fasadë xhami • ashensor • 4 tualete • i përshtatshëm për zyra apo biznes. për...

304,000 Euro

40,300 Euro Shitet, Ambient, Komuna e Parisit, Tiranë. Ambienti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit, tek lulishtja 1 Maji. Inform

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (14:30): Ambienti ndodhet në zonën e komunës së parisit, tek lulishtja 1 maji. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqa e ambientit: 31m2 • 1 tualet • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përsh...

40,300 Euro

140,000 Euro Dyqan per shitje te Mine Peza prane Prokurorise (ID 4171083) Property ID : 4171083

Rruga Mine Peza prane Prokurorise, shitet dyqan ne pall

Dyqan Per Shitje Te Mine Peza Prane Prokurorise (id 4171083)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (13:57): Property id : 4171083 rruga mine peza prane prokurorise, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 81 m², open space, kati 0, tualet, depo, fasad xhami, mundesi reklamimi nga rruga, 4 qepena, dokumenta te rregullta nga firma. shitet 140000 euro i...

140,000 Euro

217,700 Euro Dyqan per shitje Ali Demi (ID 4171089 ) Property ID : 4171089

Ali Demi, Rruga Idriz Dollaku, prane Burgut te Grave, s

Dyqan Per Shitje Ali Demi (id 4171089 )

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
311.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (13:56): Property id : 4171089 ali demi, rruga idriz dollaku, prane burgut te grave, shitet dyqan open space, me siperfaqe 311 m², me hipotek, kati 0, parkim, me vetrat xhami, mundesi reklamimi, ambjenti eshte i pershtatshem per servis, magazine, puntori,...

217,700 Euro

37,900 Euro SHITET DYQAN TEK FAKULTETI I DREJTESIS Shitet dyqan perballe fakultetit te drejtesise.Dyqani ka nje siperfaqe prej 19m2

Shitet Dyqan Tek Fakulteti I Drejtesis

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (13:55): Shitet dyqan perballe fakultetit te drejtesise.dyqani ka nje siperfaqe prej 19m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. zona ofron facilitet te lart dhe ka mundesi zhvillimi. per me shume informacion ju lutem me kontaktoni....

37,900 Euro

72,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Don Boskos afer Viva Market ne Tirane (ID 4171090) Property ID : 4171090

Don Bosko, afer Viva Market, shitet dyqan buze rruges ,

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Don Boskos Afer Viva Market Ne Tirane (id 4171090)

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (12:56): Property id : 4171090 don bosko, afer viva market, shitet dyqan buze rruges , kati 0, siperfaqe 36 m² ne total, dhe me verand rreth 30 m², me hipoteke, tualet, guzhine e vogel me tub dhe aspirator per tymrat, pershtatshme per bar kafe, klinike, ...

72,000 Euro

188,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE Mundesi Investimi: Shitet Ambient Biznesi qe Ka Sherbyer si Lolak (Fotot e Funit

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Ne Pallat I Ri Me

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (12:26): Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera...

188,000 Euro

145,000 Euro  Tirane, shes lokal Kati 0, 90 m² 145.000 Euro (Rruga Siri Kodra) Lokali është i pozicionuar në rrugën "Siri Kodra". Informacion mbi

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 90 M² 145.000 Euro (rruga Siri Kodra)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (12:23): Lokali është i pozicionuar në rrugën "siri kodra". informacion mbi lokalin : • kati 0 • sipërfaqja e brendshme : 90 m2 • sipërfaqja e verandës : 40 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. lokali disponon: • 2 tualete • verandë e shfry...

145,000 Euro

85,000 Euro Shitet dyqan në Bllok  Shitet dyqan në bllok 24m2 në certikate pronësie është 21 . Shitet 85000 eu

Shitet Dyqan Në Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (12:10): Shitet dyqan në bllok 24m2 në certikate pronësie është 21 . shitet 85000 euro . kush është i interesuar të kontaktoj . rruga brigada e viii . me mes të bllokut . ...

85,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

620,000 Euro  Tirane, shes magazine 1.100 m², 620.000 Euro (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Magazina esht

Tirane, Shes Magazine 1.100 M², 620.000 Euro (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (11:53): Shitet magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. magazina eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te larta. mundesi kreditimi deri 70 % te vleres! cmimi: 620.000 euro. ...

620,000 Euro

880,000 Euro SHITET SHKOLLE OSE JEPET ME QIRA SHITET SHKOLLE OSE JEPET ME QIRA NE KAMEZ, me truall 2700m2 dhe ndertese 1800m2

Shitet Shkolle Ose Jepet Me Qira

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

17.09.2019 (11:40): Shitet shkolle ose jepet me qira ne kamez, me truall 2700m2 dhe ndertese 1800m2 (4 kate×450). objekti ka ndertim cilesor, parkim, ngrohje centrale salle 300m2 ne qender te kamzes. shkolla ka sistemin parashkollor deri ne gjimnaz. qeraja eshte 4000 e...

880,000 Euro

70,000 Euro Shitet Ambient Biznesi Shitet ambient biznesi i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi i pozicionua

Shitet Ambient Biznesi

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (11:40): Shitet ambient biznesi i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi i pozicionuar ne nje nga zonat me fluksin me te madh te qarkullimit te automjeteve dhe personave buze rruges kryesore tek semafori i laprakes ambienti eshte 25,me fasade xhami rreth...

70,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim