mobileri ajax tirane  

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 -  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

100,000 Euro id:110959 - Shitet, Ambjent, Rruga 'Sami Frasheri', Tirane.

Shitet, Ambjent, Rruga 'sami Frasheri', Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne rrugen "sami frasheri ", buze rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 40 m2 • i investuar • 1 tualet • orientimi: jug-perendim • disponon certifikate ...

100,000 Euro

320,000 Euro shitet lokal shitet lokali 132 m2 280 m2 trualli
cmimi i diskuteshem

Shitet Lokal

Brryli | Tirane
KM nga qendra
132.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (08:57): Shitet lokali 132 m2 280 m2 trualli cmimi i diskuteshem ...

320,000 Euro

138,000 Euro Shite Okazion (ambient+biznes ne pune) KOPESHT FEMIJESH NE FRESK(ME HIPOTEKE) Kopeshti ndodhet te fresku ne nej zone shume te polulluar. Pallat i ri. Siperfaq

Shite Okazion (ambient+biznes Ne Pune) Kopesht Femijesh Ne Fresk(me Hipoteke)

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
138.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (08:57): Kopeshti ndodhet te fresku ne nej zone shume te polulluar. pallat i ri. siperfaqja totale 138m2. perbehet nga 3 salla, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 3 tualete dhe 1 zyre. disponon 46 shtreter per femije. shitet totalisht i mobiluar sic eshte ne foto. ka ...

138,000 Euro

3,000,000 Euro #Shitet Objekti i paperfunduar #Shitet Objekti i paperfunduar

#Ndodhet tek rruga e kinemase Golem Qender

#shitet Objekti I Paperfunduar

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
KM nga qendra
771.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.07.2019 (22:07): #shitet objekti i paperfunduar #ndodhet tek rruga e kinemase golem qender #me te gjitha dokumentacionet e rregullta #cmimi i diskutueshem! #kontaktoni ne : 0695509143 ...

3,000,000 Euro

550,000 Euro #SHITET OBJEKT BIZNESI,GODINE 3KAT. #OKAZION!

#SHITET OBJEKT BIZNESI,GODINE 3KAT.
#SIPERFAQJA : 500m2 ,cdo kat e

#shitet Objekt Biznesi,godine 3kat.

Zone Periferike | Tirane
0.07 KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (22:06): #okazion! #shitet objekt biznesi,godine 3kat. #siperfaqja : 500m2 ,cdo kat eshte nga 200m2 #ambienti shume i favorshem per biznes #adresa :kilometri 8 tirane-durres #cmimi i diskutueshem ! #na kontaktoni :0695509143...

550,000 Euro

95,000 Euro Shitet Ambient Biznesi, 95000 Euro, Komuna e Parisit! Ambienti është i pozicionuar buzë rrugës “Bilal Golem, tek Komuna e Parisi

Shitet Ambient Biznesi, 95000 Euro, Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (21:49): Ambienti është i pozicionuar buzë rrugës “bilal golem, tek komuna e parisit, në një pozicion të përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. aktualisht është në funksion si bar-kafe dhe me klientelë të ngritur. i pajisur me dokument pro...

95,000 Euro

110,000 Euro Okazion tek Blloku, Shitet Ambjent per Biznes, 55 m2, afer rruges kryesore Ibrahim Rugova Tirane, zona e Bllokut, Rr. Ibrahim Rugova, 
mes Xheko Imperial dhe Librit Univ

Okazion Tek Blloku, Shitet Ambjent Per Biznes, 55 M2, Afer Rruges Kryesore Ibrahim Rugova

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (21:19): Tirane, zona e bllokut, rr. ibrahim rugova, mes xheko imperial dhe librit universitar, shitet apartament kati 0, me hyrje indipendente, i dallueshem dhe me akses komod nga rruga kryesore (10 metra), ngjitur me king house restaurant. perbehet ...

110,000 Euro

16,000 Euro Shitet Garazh (16 m2) me Dokumentacion te Rregullt (Te Pallatet Deliorgji - Rr. e Kavajes) Shitet Garazh 16 m2 me Dokumentacion te Rregullt (Te Pallatet Deliorgji - Rr. e

Shitet Garazh (16 M2) Me Dokumentacion Te Rregullt (te Pallatet Deliorgji - Rr. E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (21:19): Shitet garazh 16 m2 me dokumentacion te rregullt (te pallatet deliorgji - rr. e kavajes) i pershtatshem per 2 makina q936 te dhenat e ndarjes: .garazhd - 1 garazhd 16.1 m2 karakteristika: garazhd - 16.1 m2 - me hipoteke - hapesire...

16,000 Euro

125,000 Euro 🔥 OKAZION!!! Tek Botaniku shitet Lokal aktualisht me Qira.Ulet Cmini nga 165 000 € ne 125 000 € 🔥 OKAZION!!! Ulet Cmini nga 165 000 € ne 125 000 €
🏢Ambjent biznesi n

🔥 Okazion!!! Tek Botaniku Shitet Lokal Aktualisht Me Qira.ulet Cmini Nga 165 000 € Ne

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
4.23 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (19:36): 🔥 okazion!!! ulet cmini nga 165 000 € ne 125 000 € 🏢ambjent biznesi ne shitje. 🕹location》kopeshti botanik 📐 siperfaqja》 94.6m2. 💴 Çmimi》 okazion ambjent eshte aktualisht me qira 700 euro me hipoteke kati 0, buze rruge, ...

125,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Euro (CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Euro (condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (18:34): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes prane qendres globe, tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. ...

58,000 Euro

466,000 Euro id:135101 - Okazion  Shitet Ambjent Biznesi 300 m2 ne Vasil Shanto

Okazion Shitet Ambjent Biznesi 300 M2 Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane Albprona
1.44 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Zona vasil shanto, rruga preng bibe doda, shitet ambjent biznesi fantastik, pallati ri dhe cilesor i vitit 2018, perberja: kati 0, ambjent open space 180 m2, pjesa kryesore me vetrate nga rruga ( pallati...

466,000 Euro

16,000 Euro id:29407 - Shitet Garazh (16 m2) me Dokumentacion te Rregullt (Te Pallatet Deliorgji - Rr. e Kavajes)

Shitet Garazh (16 M2) Me Dokumentacion Te Rregullt (te Pallatet Deliorgji - Rr. E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet garazh 16 m2 me dokumentacion te rregullt (te pallatet deliorgji - rr. e kavajes) i pershtatshem per 2 makina q936 te dhenat e ndarjes: .garazhd - 1 garazhd 16.1 m2 karakteristika: garazhd...

16,000 Euro

30,000 Euro SHITET AMBIENT+BIZNES TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA Shitet ambient me siperfaqe prej 14m2 ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ambienti funk

Shitet Ambient+biznes Tek Bulevardi Gjergj Fishta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
14.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (16:55): Shitet ambient me siperfaqe prej 14m2 ne bulevardin gjergj fishta. ambienti funksionon si parukeri prej shume vitesh dhe ka klientel te ngritur. shitet per 30.000 euro duke perfshire dhe biznesin. eshte ne proces hipotekimi. nje mundesi shume e mire ...

30,000 Euro

500,000 Leke shitje biznesi Okazion shitet biznes butik' istanbul fashion' zona pallati me shigjet

Shitje Biznesi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (16:37): Okazion shitet biznes butik' istanbul fashion' zona pallati me shigjeta per arsye emigrimi...

500,000 Leke

765,000 Euro Tirane, Shitet lokal, 307 m2 + shtepi 3+1 Tirane, Shitet lokal, 307 m2.

Shitet lokali, me nje siperfaqe te brendshme pr

Tirane, Shitet Lokal, 307 M2 + Shtepi 3+1

Laprake | Tirane
KM nga qendra
450.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (16:18): Tirane, shitet lokal, 307 m2. shitet lokali, me nje siperfaqe te brendshme prej 109 m2, 78 m2 verande dhe 120 m2 oborr te pasem. lokali vjen se bashku me nje shtepi 3+1, nga pas tij, te perfshire ne cmim. lokali eshte nje biznes disa vjeçar...

765,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (15:57): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

64,000 Euro Shitet dyqan te kompleksi TIRANA GOLDEN PARK  Shitet dyqan te kompleksi TIRANA GOLDEN PARK Siperfaqa e dyqanit ne shitje eshte

Shitet Dyqan Te Kompleksi Tirana Golden Park

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
111.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (15:50): Shitet dyqan te kompleksi tirana golden park siperfaqa e dyqanit ne shitje eshte 111 m2. ndodhet ne katin 1 te kompleksit rezidencial. dyqani ndodhet ne zone te frekuentuar nga kembesoret. cmimi okazion : 64.500 euro....

64,000 Euro

1,300,000 Euro  Pogradec, shes hotel 1.170 m² 1.300.000 Euro (Pogradec) Hoteli ndodhet në Pogradec buze liqenit. 
Informacion mbi Ambjentin: • Hotel

Pogradec, Shes Hotel 1.170 M² 1.300.000 Euro (pogradec)

Qender | Pogradec
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (14:30): Hoteli ndodhet në pogradec buze liqenit. informacion mbi ambjentin: • hoteli është 370 m2 ndertim • 800 m2 truall me cadra dhe tavolina buze liqenit • strukture 3 katëshe • organizimi: • kati i 1 bar kafe restorant • 2 katet e...

1,300,000 Euro

165,000 Euro Shitet lokal buze rruge tek tregu elektirk Shitet lokal ne Rrugen Petro Nini Luarasi tek Tregu Elektrik. Ambienti ndodhet n

Shitet Lokal Buze Rruge Tek Tregu Elektirk

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.07.2019 (14:16): Shitet lokal ne rrugen petro nini luarasi tek tregu elektrik. ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. ka siperfaqe te brendshme prej 85m2 dhe verande me vetrate xhami rreth 53m2. disponon certifikate pronesie. nuk eshte i mobilar por ka...

165,000 Euro

65,000 Euro SUPER CMIM! NJESI SHERBIMI AFER 21 DHJETORIT, 50.8m 2, 65.000 € NJESIA E SHERBIMIT NDODHET NE KOMPLEKSIN MAGNET, AFER 21 DHJETORIT.

Super Cmim! Njesi Sherbimi Afer 21 Dhjetorit, 50.8m 2, 65.000 €

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (14:16): Njesia e sherbimit ndodhet ne kompleksin magnet, afer 21 dhjetorit. ...

65,000 Euro

1,470,000 Euro Shitet magazine me investim maksimal ne Kashar! Infrastrukture perfekte per cfaredolloj industrie dhe biznesi!

Per me shume i

Shitet Magazine Me Investim Maksimal Ne Kashar!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
8.22 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (14:08): Infrastrukture perfekte per cfaredolloj industrie dhe biznesi! per me shume informacion, ju lutem klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-magazine-ne-tirane-kashar/[/urlcode] for more info in english, please click here: [urlc...

1,470,000 Euro

210,000 Euro Dyqan per shitje ne Rrugen  ” Fortuzi” ne Tirane (ID 4171079) Property ID : 4171079

Rruga ” Fortuzi”, shitet ambjent dyqani, siperfaqe

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen ” Fortuzi” Ne Tirane (id 4171079)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (13:34): Property id : 4171079 rruga ” fortuzi”, shitet ambjent dyqani, siperfaqe 60 m², me hipoteke, kati perdhe, bosh, i rikonstruktuar totalisht, tualet, kondicioner, kamera sigurie, buze rruge, fasade xhami. shitet 210.000 euro 3500 euro m²...

210,000 Euro

150,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 70 m² 150.000 Euro (Ali Demi) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit. Informacion mbi ambjentin

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 70 M² 150.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (12:30): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e ali demit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 70 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • totalisht i inves...

150,000 Euro

147,000 Euro  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 42 m² 147.000 Euro (Mine Peza) Ambjenti është i pozicionuar në Rrugen Mine Peza. 
Informacion mbi ambjentin

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 42 M² 147.000 Euro (mine Peza)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (12:30): ...

147,000 Euro

250,000 Euro  Tirane, shes biznes. Linje prodhimi kafe. 250.000 Euro Shitet biznesi. Linje prodhimi kafe.
Shoqeria "OSCAR GROUP ALBANIA" k

Tirane, Shes Biznes. Linje Prodhimi Kafe. 250.000 Euro

Qender | Fier
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (12:14): Shitet biznesi. linje prodhimi kafe. shoqeria "oscar group albania" kerkon te shese biznesin e saj i cili perfshin: 1● linje per pjekje, bluarje dhe paketim te kafese me nje kapacite 800-1000kg/8h. viti i prodhimit 2018. 2● makinat per shpernd...

250,000 Euro

110,000 Euro id:127798 - Okazion tek Blloku, Shitet Ambjent per Biznes, 55 m2, afer rruges kryesore Ibrahim Rugova

Okazion Tek Blloku, Shitet Ambjent Per Biznes, 55 M2, Afer Rruges Kryesore Ibrahim Rugova

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tirane, zona e bllokut, rr. ibrahim rugova, mes xheko imperial dhe librit universitar, shitet apartament kati 0, me hyrje indipendente, i dallueshem dhe me akses komod nga rruga kryesore (10 metra), ngjitu...

110,000 Euro

136,000 Euro Shitet,Ambjent,Unaza E Re Shitet ambjent ne Unaze Te Re,prane bar "2 Palmat". Ndodhet ne katin p

Shitet,ambjent,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (11:59): Shitet ambjent ne unaze te re,prane bar "2 palmat". ndodhet ne katin perdhe dhe ka siperfaqe 85 m2. ambjenti disponon: •hapesira te bollshme • hyrje te dedikuar •tualetin • fasade xhami• opsion ideal investimi •me hipoteke •per ta vizit...

136,000 Euro

246,000 Euro Shitet Bar Restorant, Stadiumi Dinamo Shitet Bar-Restorant me siperfaqe 82 m2 ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dina

Shitet Bar Restorant, Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.07.2019 (11:47): Shitet bar-restorant me siperfaqe 82 m2 ne rr. emin duraku, prane stadiumit dinamo. ambienti shitet bosh ose i mobiluar. ka nje hapsire ne pjesen e perparme e cila mund te shfrytezohet. eshte nje mundesi e perkryer investimi! cmimi 246,000 euro. per ...

246,000 Euro

380,000 Euro Prane Vasil Shantos Shitet Super Ambjent Komercial Per Klinike!  Prane Komunes Se Parisit dhe Ish Stacionit Te Fundit Te Tiranes Se Re, Shitet S

Prane Vasil Shantos Shitet Super Ambjent Komercial Per Klinike!

Vasil Shanto | Tirane
9.42 KM nga qendra
380.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.07.2019 (11:39): prane komunes se parisit dhe ish stacionit te fundit te tiranes se re, shitet super ambjent komercial open space per klinike!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte ose te pare teknik te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore ne nje zone me infrastr...

380,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim