Shitet biznesi (coffee & lounge) perballe universitetit te sporteve. Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 29/05/2019 09:26

Sell a business (coffee & lounge) opposite the sports university.

Sell Bar Coffee & Shisha Lounge in the 21st of December, opposite the Korcare Sports and Serenade. The facility is located by the side of the street, currently called 'MRB'.


Pagesa 35,000 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 2285

Shitet biznesi Bar Coffee & Shisha Lounge ne zonen e 21 dhjetorit, perballe Universitet te Sporteve dhe Serenates Korcare. Lokali ndodhet buze rruge, momentalisht quhet ‘MRB’ .
Siperfaqja e brendshme e lokalit eshte 55 m2, siperfaqja e jashtme 78 m2, disponon edhe nje magazine qe mund te perdoret per qellimet e biznesit dhe jo vetem.
Lokali ka tend elektriket nga me te fundit ne treg. Cdo gje eshte me leje, ne rregull me shtetin.
Na kontaktini ne keto numra: ‭‬
‭‬