Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes Tirane

Ambjent Biznesi ne Shitje Data: 14/10/2019 17:48

145,000 Euro

  • Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes
  • Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Okazion to Block, Business Space Store, 55 m2, near main road Ibrahim Rugova

Tirana, Block area, Rr. Ibrahim Rugova,
between Xheko Imperial and the University Book,

Sell Apartment 0th floor, with independent entrance, distinctive and with convenient access from the main road (10 meters), adjacent to King House Restaurant.

Composed of: 2 Rooms, 1 Kitchen Ammo with Window, 1 Large Balcony, 1 Window Toilet, 55 m2 Real. Existing building.
Very suitable for Clinical, Aesthetic, Notary Office etc.
Price: 110.000 Euro.

Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 145,000 Euro
Siperfaqa 135.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Marko Bocari, Tirana, Albania
Lexime 2789

Rruga Marko Bocari, Afer Bllokut, Petro Ninit dhe Nobis,
Shitet Apartament Kati 2, (mbi restorant), Ekspozim nga Rruga Kryesore, Pallat me Ashensor.

Sallon, 3 Dhoma, 2 Tualete, 3 Ballkone. Siperfaqja 135 m2. Dhomat jane me hapesira te medha dhe kane ekspozim nga rruga kryesore.

Apartamenti eshte ne gjendje te mire.
Pallati i pare afer Kendit te Rruges Sami Frasheri / Marko Bocari.
Shume i pershtatshem edhe per biznes.
(100 m distance nga Blloku dhe hyrja e Parkut te Liqenit)

Shitet me cmim Okazion 145.000 Euro
( 1.075 Euro m/2 )


Tel. - Albaprona