Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 430 m2 230.000 Euro (Ali Demi) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 19/11/2019 10:38

Tirana, business premises for sale Floor -1, 430 m² 265.000 Euro (Ali Demi)

The space is positioned in the Ali Demi area, the Old Township. Environmental information: • Floor -1 • Surface area: 430 m2. The environment has: • Favorable geographic position • Height 3.8 m • Cargo elevator, elevator and emergency • Currently provided for the gym 1500 euro • There is also 1 room on the 0, 55 m2 floor which is connected to the inner staircase with the other facility. To visit us please contact us!


Pagesa 230,000 Euro
Siperfaqa 430.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 596

Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Informacion mbi ambjentin: • Kati -1 • Siperfaqja e ambjentit : 430 m2. Ambjenti disponon: • Pozicion i favorshem gjeografik • Lartesi 3.8 m • Ashensor mallrash, ashensor banoresh dhe shkalle emergjence • Aktualisht i dhene per palester 1500 euro • Ndodhet dhe 1 ambjent ne katin 0, 55 m2 qe lidhet me shkalle te brendshme me ambjentin tjeter. Per ta vizituar na kontaktoni!