Tirane, shes zyre Kati 1, 77 m2 190.000 Euro (Rruga Sami Frasheri) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 05/12/2019 09:33

220,000 Dollar

 • Tirane, shes zyre Kati 1, 77 m2 190.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)
 • Tirane, shes zyre Kati 1, 77 m2 190.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)
 • Tirane, shes zyre Kati 1, 77 m2 190.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)
 • Tirane, shes zyre Kati 1, 77 m2 190.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)
 • Tirane, shes zyre Kati 1, 77 m2 190.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)
 • Tirane, shes zyre Kati 1, 77 m2 190.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)

Tirana, office space Floor 1, 77 m² 190.000 Euro (Rruga Sami Frasheri)

Sell business premises on Sami Frashëri Street, in the favorite area and by the street.It is located on the 1st floor of an existing building.It orientes west and has a total area of 77m2.Ambjenti is covered with glass windows and is equipped with regular mortgage documentation. Suitable for various business activities (especially office). • View from the main street To visit us contact us plus10877


Pagesa 220,000 Dollar
Siperfaqa 77.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 517

Shitet ambjent biznesi ne rrugen Sami Frasheri, ne zone te preferuar dhe buze rruge.Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.Ka orientim perendim, dhe siperfaqe totale 77m2.Ambjenti eshte i veshur me vetrate xhami dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi (vecanerisht zyre). • Pamje nga rruga kryesore Per ta vizituar na kontaktoni!plus10877