Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 300 m2 170.000 Euro (Ali Demi) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 15/11/2019 10:29

170,000 Euro

  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 300 m2 170.000 Euro (Ali Demi)
  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 300 m2 170.000 Euro (Ali Demi)
  • Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 300 m2 170.000 Euro (Ali Demi)

Tirana, commercial space Floor 0, 300 m² 170.000 Euro (Ali Demi)

The space is positioned in the Ali Demi area, the Old Township. Environmental information: • Ground floor 0 and floor -1 • Surface area: 300 m2 • Documentation: Mortgage. The premises have: • Favorable geographic position • 4 toilets • Totally invested • Currently rented 600 euros per month as a gym • Contract 5 + 4 • Air conditioning • Aspiration. To visit us please contact us!


Pagesa 170,000 Euro
Siperfaqa 300.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 288

Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 perdhes dhe kati -1 • Siperfaqja e ambjentit : 300 m2 • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Ambjenti disponon: • Pozicion i favorshem gjeografik • 4 Tualete • Totalisht i investuar • Aktualisht i dhene me qera 600 euro ne muaj si palester • Kontrate 5+4 • Kondicionim • Aspirim. Per ta vizituar na kontaktoni!