OBJEKT BIZNESI PER SHITJE TEK RRUGA FORTUZI Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 13/08/2019 16:43

210,000 Euro

  • OBJEKT BIZNESI PER SHITJE TEK RRUGA FORTUZI
  • OBJEKT BIZNESI PER SHITJE TEK RRUGA FORTUZI
  • OBJEKT BIZNESI PER SHITJE TEK RRUGA FORTUZI
  • OBJEKT BIZNESI PER SHITJE TEK RRUGA FORTUZI

BUSINESS OBJECT FOR SALE ON FORTUZI STREET

Commercial space of 60 m 60 is for sale on Fortuzi street. The environment is well maintained. It is located in a very good area and is close to state institutions and the 9-year school.
Price: 210'000 EUR


Pagesa 210,000 Euro
Siperfaqa 60.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
Lexime 110

Shitet ambient komercial me siperfaqe 60 m2 tek rruga Fortuzi. Ambienti eshte i mirembajtur. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe eshte i pozicionuar prane institucioneve shteterore dhe shkolles 9-vjecare.
Cmimi: 210'000 EUR