shitet aktiviteti under wear shop Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 13/08/2019 20:05

25,000 Euro

  • shitet aktiviteti under wear shop
  • shitet aktiviteti under wear shop
  • shitet aktiviteti under wear shop
  • shitet aktiviteti under wear shop
  • shitet aktiviteti under wear shop

activity under the wear shop

under wear shop activity with 27 years of experience with all the equipment and high quality merchandise the store has permanent customers with satisfactory turnover, location in the former block area. for more information contact us.


Pagesa 25,000 Euro
Siperfaqa 20.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa blloku pallatet agimi
Lexime 126

shitet aktiviteti i dyqanit under wear shop me eksperience 27 vjecare me te gjitha paisjet dhe me mall shume cilesor dyqani ka kliente te perhershem me xhiro te kenaqshme, vendndodhja ne zonen e ish bllokut.per informacion me shume na kontaktoni.cmimi i diskutueshem.