SHITET DYQAN TEK FAKULTETI I DREJTESIS Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 05/10/2019 19:52

37,900 Euro

  • SHITET DYQAN TEK FAKULTETI I DREJTESIS
  • SHITET DYQAN TEK FAKULTETI I DREJTESIS

SELL SHOP TO THE FACULTY OF LAW

Store for sale in front of the law faculty. The area offers high facilities and development opportunities.
For more information please contact me.


Pagesa 37,900 Euro
Siperfaqa 19.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania
Lexime 219

Shitet dyqan perballe fakultetit te drejtesise.Dyqani ka nje siperfaqe prej 19m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Zona ofron facilitet te lart dhe ka mundesi zhvillimi.
Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni.