Shitet, Ambjent, Rruga e Dibres Cmimi: 220,000 Euro ID: plus12102 Tirane

Objekt Biznesi ne Shitje Data: 14/09/2019 13:18

220,000 Euro

  • Shitet, Ambjent, Rruga e Dibres Cmimi: 220,000 Euro ID: plus12102

For Sale, Environment, Dibra Street Price: 220,000 € ID: plus12102

Business space for sale in Dibra street in a favorite area and on the edge of the street. The space is positioned on the 0 floor and equipped with regular mortgage documentation. It has south orientation and a total surface of 44m2. Suitable for various business activities. • View of the main road To visit us contact us!


Pagesa 220,000 Euro
Siperfaqa 44.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 56

Shitet ambjent biznesi ne rrugen e Dibres ne zone te preferuar dhe buze rruge. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 0 dhe i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka orientim jug dhe siperfaqe totale 44m2 . I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore Per ta vizituar na kontaktoni!