OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 230 M2 NE RRUGEN E BARIKADAVE NE QENDER TE TIRANES Tirane

Objekt Biznesi ne Shitje Data: 11/09/2019 21:23

750,000 Euro

OKAZION! BUSINESS ENVIRONMENT FOR SALE 230 M2 ON BARIKADA ROAD IN CENTER OF TIRANA

Business space 230 m2 for sale on Barricades street.


Pagesa 750,000 Euro
Siperfaqa 230.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 51

Shitet Ambint biznesi 230 m2 ne rrugen e Barikadave .Ambjenti ka qene llotosport dhe tani eshte ne rikonstruksion,ndodhet buze rruges kryesore ne nje pozicion qe i ben te mundur hapjen e cdo lloji biznesi.Per me shume informacion kontaktoni ne cel ne