Shitet ambjent ndodhet ne Komune te Parisit Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 16/09/2019 19:58

195,000 Euro

Sell office space located in Paris Commune


Sell office space located in Paris Commune
It has a surface of 65 m2
It is currently furnished for grass.
It has regular documentation and mortgage.
Completely complete with the necessary equipment,
Has electric shutter system, air conditioner, silenciox generator etc.
It is very suitable for dental clinic as it has influx of people.
Completed sale price per bar 3000 euro m2
Empty sale price 2800 euro m2


Pagesa 195,000 Euro
Siperfaqa 65.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 245


Shitet ambjent ndodhet ne Komune te Parisit
Ka nje siperfaqe prej 65 m2
Aktualisht eshte i arreduar per bar.
Eshte me dokumentacion te rregullt dhe me hipoteke.
Eshte totalisht i kompletuar me pajisjet e nevojshme ,
Ka sistem elektrik te qepenit, kondicioner , gjenerator silenciox etj
Eshte shume e pershtatshme per klinike dentare pasi ka fluks njerzish.
Cmimi i shitjes i kompletuar per bar 3000 euro/ m2
Cmimi i shitjes bosh 2800 euro/ m2