Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 09/07/2020 08:55


Pagesa 400,000 Euro
Siperfaqa 147.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 15038

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE PUNE Restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem!

Q1535

Te dhenat e ndarjes:

- Salle e Madhe
- Banaku
- Salle Prive
- Kuzhine
- 2 Tualete

Siperfaqe Bruto( me te perbashketat) : 147.56 m2 + 70 m2 Hapesire e jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient I jashtem
Siperfaqe Neto: 147.56 m2
Siperfaqe e Certifikuar : 147.57 m2
Kati I 1

Karakteristika:

- Ambienti eshte i INVESTUAR + dhe ne gjendje Pune

- Qeraja aktuale eshte

* 1400 euro ne muaj !!!*
Kontrata e qerase eshte 3+2 vite!

- Eshte mundesi fantastike investimi, eshte nen cmimin qe shitet i zones ~ 2660 euro m2! ( cmimi i zones ne atr lloj vendodhjesh me ate ekspozim shkojne deri te 3500- 4000 euro m2)

- Gjithashtu eshte mundesi e mire investimi pasi, eshte ne ZEMER TE TIRANES (Perpalle Taivanit - zone e kyc per lokale apo
restorante) qe vlera e saj shkon vetem ne rritje!

- Kjo prone ka qene vazhdimisht e dhene me qera, nuk ka qendruar kur bosh!

- Vendodhja eshte ne krah te restorantit La Voglia sapo zbret shkallet, ose perballe hyrjes se Geraldina Sposa!Tel ose Whatsapp:11510

04/12/2019