Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!! Tirane

Ambjent Biznesi ne Shitje Data: 15/10/2019 00:01

195,000 Euro

  • Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!
  • Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!
  • Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

In Botanical Garden Sells Bar-Coffee

In the Botanical Gardens Bar-Coffee Shop, the area in which the environment is located is in a very good position where it offers numerous facilities. The loft is fully modernized with a raised business. Displays complete mortgage documentation.


Pagesa 195,000 Euro
Siperfaqa 130.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 6447

Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!! Ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mbuluar me tende dhe e rrethuar me xhama dhe pajisje ngrohese ku mund te pihet cigare gjat muajve te ftohta te dimrit, pastaj vazhdojme me pjesen e lulishtes me nje siperfaqe rreth 100 m2 ku eshte organizuar me tavolina e rrethuar nga nje nderthurje gjelberimi dhe lulesh shumengjyreshe. Ambjenti i brendshem i arreduar me shume stil disponon pjesen e banakut, nje depo per ruajtjen e furnizimeve, dy tualete dhe kuzhinen e gatimit me pajisje nga me cilesoret si furre picerie, friteza, zgara, frigorifer etj , nje detaj specifik eshte se guzhina ka nje fasade xhami e cila mundeson lidhjen me ambjentin e jashtem. Lokali ka vetem nje vit i cili eshte investuar dhe cdo gje duket si e re per me teper investimi eshte bere nga me cilesoret me nje vlere reale ne baze te faturave mbi 120.000 euro. Ambjenti shitet bashke me investimin dhe biznesin e ngritur per nje cmim Ultra Okazion, vetem 195.000 Euro! Cilido qe deshiron te kete nje biznes familjar me fitime te sigurta cdo muaj te telefonoj ne nr. per nje vizite ne prone.