Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m2 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 08/12/2019 21:31

35,000 Euro

  • Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m2 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Tirana, sell business environment Floor 1, 32 m² 40.000 Euro (Exterior Exterior Exterior)

The environment is located opposite the Exhibitor, Flower Cajupi, is one of the loudest areas in Tirana.

It has a surface of 32 m² and a price of € 40,000

Hurry to do yours!


Pagesa 35,000 Euro
Siperfaqa 32.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Perballe Ish Ekspozites
Lexime 3829

Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te Tiranes.

Ka nje siperfaqe prej 32 m2 dhe cmim prej 35.000 Euro

I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj

Nxitoni ta beni tuajin!

Me HIPOTEKE!