Okazion-Tirane,shes Ambient biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 08/12/2019 21:31

58,000 Euro

  • Okazion-Tirane,shes Ambient biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER)
  • Okazion-Tirane,shes Ambient biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER)

Tirana, for business premises Floor 2, 60 m² 90.000 Euro (Street of Kavaja)

Sell cbusiness environment in one of the most preferred areas of Tirana, Rr. of Kavaja near Globe center, with a total surface of 60 sqm.

Environment quite suitable for Call Center, office, clinic etc.

It is located on the 2nd floor at the Shopping Center, with a price of 1500 € m².

Electric ladder, safety and camera 24 h ...

It's a mortgage!

Bank lending opportunities!


Pagesa 58,000 Euro
Siperfaqa 36.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 1957

Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavajes

tek qendra tregtare CONDOR CENTER.

Ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. Ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj.

Shkalle elektrike,siguri dhe kamera 24 h me polici private.

Aktualisht me qira 300 Eur/muaj

Eshte me hipoteke !

Mundesi kreditimi nga bankat 70%