pajisje per berber  

 Online 25 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 25 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

93,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

93,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

226,100 Euro Shitet,Ambjent,Yzberisht(future13478) Ambjenti ndodhet në zonën e Yzberishtit.. Informacion mbi Ambjentin: • Kati

Shitet,ambjent,yzberisht(future13478)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
133.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (17:02): Ambjenti ndodhet në zonën e yzberishtit.. informacion mbi ambjentin: • kati 0 •tualet • sipërfaqa e ambjenti: 133 m2 • mundesi shume e mire investimi • për ta vizituar na kontaktoni!...

226,100 Euro

42,000 Euro Dyqan per shitje rrugen e Durresit  (ID 4171093 ) Property ID : 4171093

Rruga Durresit, prane Sheshit Shqiponja, shitet Dyqan ,

Dyqan Per Shitje Rrugen E Durresit (id 4171093 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (16:37): Property id : 4171093 rruga durresit, prane sheshit shqiponja, shitet dyqan , me siperfaqe 37 m², nga te cilat 32 m² eshte siperfaqa e brendshme dhe 5 m² jane shkallet,me hipoteke, tualet, i shtruar me parket, gjysem bodrum, ambjenti eshte i in...

42,000 Euro

51,200 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Astirit prane Hotel Roland ne Tirane (ID 4171101) Property ID :4171101

Astir prane Hotel Roland, shitet Dyqan ne pallat te Ri,

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Astirit Prane Hotel Roland Ne Tirane (id 4171101)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (16:37): Property id :4171101 astir prane hotel roland, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 64 m², me hipoteke, kati 0, , fasade xhami, mundesi reklamimi, ambjenti mund te perdoret per nje sere aktivitetesh. shitet 51200 euro...

51,200 Euro

375,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet  (ID 4171092 ) Property ID :4171092

21 Dhjetorit, prane Universitetit te Inxhinierise se Nde

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet (id 4171092 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (16:36): Property id :4171092 21 dhjetorit, prane universitetit te inxhinierise se ndertimit, kompleksi magnet, shitet dyqan, bosh, siperfaqe 250 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati perdhe, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, mund te perdor...

375,000 Euro

93,000 Euro Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .  Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit prane Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (16:21): rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizuar ne nje hapsire open-space rreth 30m2 ...

93,000 Euro

500,000 Euro Bar kafe,Blv Bajram Curri,sip 350m2,Mundesi nderrimi  Shitet bar kafe Blv Bajram Curri sip totale 230 m2 , ku 80 m2 eshte sip e brends

Bar Kafe,blv Bajram Curri,sip 350m2,mundesi Nderrimi

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:54): Shitet bar kafe blv bajram curri sip totale 230 m2 , ku 80 m2 eshte sip e brendshme , 80 m2 eshte veranda e mbyllur me xham dhe 70 m2 siperfaqe e jashtme lulishte me cadra .disponon certifikate pronesie dhe eshte njesi tregtare dhe komplet siperfaqj...

500,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE  PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (15:49): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

130,000 Euro OKAZION Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit (ID 4171102) Property ID : 4171102

Rruga Durresit, prane Bllokut te Ambsadave, shitet Dyqa

Okazion Dyqan Per Shitje Ne Rrugen E Durresit (id 4171102)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
47.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:38): Property id : 4171102 rruga durresit, prane bllokut te ambsadave, shitet dyqanan buze rruges kryesore, siperfaqe 47 m², me hipotek, kati 0 , fasad xhami, aktualisht i dhene me qera. shitet 130000 euro...

130,000 Euro

400,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Astirit prane Hotel Roland ne Tirane (ID 4171099) Property ID : 4171099

Astire, prane Hotel Roland, shitet Dyqan ne pallat te R

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Astirit Prane Hotel Roland Ne Tirane (id 4171099)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:37): Property id : 4171099 astire, prane hotel roland, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 500 m², me hipoteke, kati 0, fasade xhami, mundesi reklamimi, ambjenti mund te perdoret per nje sere aktivitetesh. shitet 800 euro m²....

400,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

80,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Astirit (ID 4171100) Property ID : ID 4171100

Astir, prane Hotel Roland, shitet Dyqan ne pallat te

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Astirit (id 4171100)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:37): Property id : id 4171100 astir, prane hotel roland, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², me hipoteke, kati 0, fasade xhami, mundesi reklamimi, ambjenti mund te perdoret per nje sere aktivitetesh te ndryshme . shitet 80000 euro...

80,000 Euro

135,000 Euro Dyqan per shitje ne rrugen Ferit Xhajko  (ID 4171098) Property ID : 4171098

Rruga Ferit Xhajko, prane Restorant Durresit, shitet Dy

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Ferit Xhajko (id 4171098)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:35): Property id : 4171098 rruga ferit xhajko, prane restorant durresit, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 150 m², ambjenti eshte ndare ne dy pjese nga 75 m², mundesi per blerje dhe gjysmen e ambjentit, me hipoteke, kati 0, fasade xhami nga te ...

135,000 Euro

70,000 Euro Shitet Biznesi Bar-Kafe-Pasticeri-Piceri prane Qendres  Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore ,prane qendres se kryqeqytetit ,i cili te jep

Shitet Biznesi Bar-kafe-pasticeri-piceri Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:50): Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore ,prane qendres se kryqeqytetit ,i cili te jepe mundesine e nje investimi afategjate dhe strategjik per cdo investitor. ambjenti funksion si biznes prej 23 vitesh si aktivitet me nje xhiro konstante prej 50.000 leke ...

70,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

09.12.2019 (14:50): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

541,800 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 541,800 € ID: plus13469 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 541,800 € Id: Plus13469

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 126m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fasa...

541,800 Euro

209,410 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 209,410 € ID: plus13468 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 209,410 € Id: Plus13468

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
48.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 48.7m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fas...

209,410 Euro

160,800 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 160,800 € ID: plus13464 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 160,800 € Id: Plus13464

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
134.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 134m2 • pozicionuar në katin -1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fas...

160,800 Euro

151,560 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 151,560 € ID: plus13463 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 151,560 € Id: Plus13463

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 126.3m2 • pozicionuar në katin -1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me f...

151,560 Euro

107,120 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 107,120 € ID: plus13466 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 107,120 € Id: Plus13466

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 82.4m2 • pozicionuar në katin -1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fa...

107,120 Euro

77,870 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 77,870 € ID: plus13467 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 77,870 € Id: Plus13467

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
59.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 59.9m2 • pozicionuar në katin 1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fas...

77,870 Euro

54,120 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 54,120 € ID: plus13465 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 54,120 € Id: Plus13465

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (14:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 45.1m2 • pozicionuar në katin -1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fa...

54,120 Euro

245,920 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 245,920 € ID: plus13462 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 245,920 € Id: Plus13462

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
153.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (13:55): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 153.7m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fa...

245,920 Euro

298,090 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 298,090 € ID: plus13460 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 298,090 € Id: Plus13460

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
229.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (13:52): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 229.3m2 • pozicionuar në katin -1 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me f...

298,090 Euro

252,800 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 252,800 € ID: plus13461 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 252,800 € Id: Plus13461

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
158.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (13:52): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 158m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fasa...

252,800 Euro

274,500 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 274,500 € ID: plus13471 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 274,500 € Id: Plus13471

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (13:43): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 61m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fasad...

274,500 Euro

654,360 Euro Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 654,360 € ID: plus13470 Shitet ambient biznesi në zonën e Kinostudios, tek Tower Bridge 3. Informacion

Shitet, Ambient, Tower Bridge 3 Cmimi: 654,360 € Id: Plus13470

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
114.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (13:40): Shitet ambient biznesi në zonën e kinostudios, tek tower bridge 3. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 114.8m2 • pozicionuar në katin 0 • në proces hipotekimi e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • me fa...

654,360 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim