poezi per ditelindje per mbesen e vogel  

 Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

165,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

165,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

120,000 Euro Shitet, Lokal, Rruga e Dibrës, Tiranë  ID: plus14778 Shitet ambient biznesi në Rrugën e Dibrës. Informacion mbi ambientin: • Sip

Shitet, Lokal, Rruga E Dibrës, Tiranë Id: Plus14778

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (22:44): Shitet ambient biznesi në rrugën e dibrës. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 50m2 • pozicionuar në katin 1. • me hipotek. • kubaturë e rregullt. • ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme bizne...

120,000 Euro

380,000 Euro Shitet, Ambient, Ish Ekspozita, Tiranë.PRI13010 Ambienti ndodhet tek Ish Ekspozita. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Shitet, Ambient, Ish Ekspozita, Tiranë.pri13010

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (18:51): ...

380,000 Euro

110,000 Euro Shitet, Lokal, Kodra e Diellit, Tiranë,  PRI13876 Lokali ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi Ambientin: •

Shitet, Lokal, Kodra E Diellit, Tiranë, Pri13876

Kodra e Diellit | Tirane
2.22 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (18:17): Lokali ndodhet në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit:80 m2 • verandë:65 m2 • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • mundesi s...

110,000 Euro

165,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (18:14): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

165,000 Euro

550,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazi

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (18:07): Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te perimetrit. pozicionimi ne kryqezim te nje...

550,000 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!   Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (18:06): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.02.2020 (17:50): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

8,000 Euro Tirane, shes garazh Kati -2, 12.5 m² 8.000  Euro ( Ali Demi) Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te ish Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Garazh Kati -2, 12.5 M² 8.000 Euro ( Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (16:58): Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te ish markata e vjeter. informacion mbi garazhin: • kati -2 • siperfaqja : 12.5 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte ne gjendje te mire. per ta vizituar na kontaktoni ! ...

8,000 Euro

210,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 115 m² 210.000 Euro (Bulevardi Zhan D'Ark) Ambjenti eshte i pozicionuar te Bulevardi Zhan D'Ark, prane gjimnazit "

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 115 M² 210.000 Euro (bulevardi Zhan D'ark)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.99 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (16:58): ...

210,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

15,000 Euro SHITET BIZNESI BAR KAFE TE GALERIA Shitet biznesi te Galeria, Ish Kinema 17 Nentori te Rruga e Barrikadave. Aktuali

Shitet Biznesi Bar Kafe Te Galeria

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.02.2020 (16:18): Shitet biznesi te galeria, ish kinema 17 nentori te rruga e barrikadave. aktualisht funksionon si bar kafe ne nje biznes te ngritur prej 8 vitesh. siperfaqja e brendshme e lokalit eshte 50 m2 dhe ka nje verande te madhe ku jane vendosur tavolina ( ky...

15,000 Euro

2,500,000 Euro Shitet, Lokal, Bllok, Tirane, PRI12767 Ambienti ndodhet tek Shkolla 11 Janari. Informacion mbi Ambientin: • Buze rrug

Shitet, Lokal, Bllok, Tirane, Pri12767

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (16:16): Ambienti ndodhet tek shkolla 11 janari. informacion mbi ambientin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqja e ambientit: 400 m2 • 2 tualet • fasade xhami • i investuar • me dokumentacion te rregullt hipotekor. • ambienti eshte i pershtats...

2,500,000 Euro

176,300 Euro Dyqan per shitje ne Rrugen Bardhyl prane Farmacise 10 ne Tirane (ID 4171118 ) Property ID : 4171118

Rruga Bardhyl, prane Farmacise 10, shitet Dyqan, bosh,

Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Bardhyl Prane Farmacise 10 Ne Tirane (id 4171118 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (16:07): Property id : 4171118 rruga bardhyl, prane farmacise 10, shitet dyqan, bosh, siperfaqe 43 m², me hipoteke, kati perdhe, open space, buze rruge, kondicioner, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi. cmimi i shitjes 4100 euro/m²....

176,300 Euro

260,000 Euro Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re Restoranti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. • Sipërfaqja e restorantit : 130

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (15:52): Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: • 16 tavolina ne pjesen e brendshme • 6...

260,000 Euro

25,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 19.1 m² Ali Demi (Future Home Ali Demi) Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e Ali Demit, perbri shkolles “Kushtrimi i

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 19.1 M² Ali Demi (future Home Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (15:04): Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e ali demit, perbri shkolles “kushtrimi i lirise”. informacion mbi apartamentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit: 19.1 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • tu...

25,000 Euro

110,000 Euro Shitet, Ambient, Garda , Tiranë. Cmimi: 110,000 € ID: PRI14775 Ambienti ndodhet tek Garda. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge • Kati

Shitet, Ambient, Garda , Tiranë. Cmimi: 110,000 € Id: Pri14775

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (14:59): Ambienti ndodhet tek garda. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 42 m2. • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • aktualisht me qera • mundesi shu...

110,000 Euro

11,000 Euro Shitet dyqan ndodhet ne rrugen e dibres . Shitet dyqan ndodhet ne rrugen e dibres .
Eshte me hipoteke njesi.
Nuk eshte n

Shitet Dyqan Ndodhet Ne Rrugen E Dibres .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (14:32): Shitet dyqan ndodhet ne rrugen e dibres . eshte me hipoteke njesi. nuk eshte ne rruge kryesore. siperfaqia e dyqanit eshte 16.40 m2. eshte i pershtateshem per sherbime te ndryshme. cmimi 11.000 euro...

11,000 Euro

105,000 Euro Shitet,Ambient, Ish Ekspozita,Tirane. Cmimi: 105,000 € ID: PRI14769 Ambient ndodhet tek Lulishtja Cajupi, perballe Ish Ekspozites. • Informacion m

Shitet,ambient, Ish Ekspozita,tirane. Cmimi: 105,000 € Id: Pri14769

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (14:28): Ambient ndodhet tek lulishtja cajupi, perballe ish ekspozites. • informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 70m2. • pozicionuar në katin 0 • me hipoteke. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. •mundesi ndarje ...

105,000 Euro

43,000,000 Leke apartament per shitje afer teleferikut 43 milion afer teleferiut te rruga shefqet kuka, me dokumenta te rregullta dhe rivleresim

Apartament Per Shitje Afer Teleferikut 43 Milion

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (14:24): Afer teleferiut te rruga shefqet kuka, me dokumenta te rregullta dhe rivleresim ...

43,000,000 Leke

315,000 Euro SHITET DYQAN NE RRUGEN SULEJMAN DELVINA Dyqani ndodhet ne nje zone te frekuentuar ne katin e pare, prane rruges kryesore

Shitet Dyqan Ne Rrugen Sulejman Delvina

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (13:42): Dyqani ndodhet ne nje zone te frekuentuar ne katin e pare, prane rruges kryesore. eshte opsion shume i mire per investim dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi. aktualisht eshte ne gjendje pune....

315,000 Euro

204,000 Euro Bodrum per shitje Rruga e Durresit prane Rruges se Bogdanve ne Tirane (ID 4171120) Property ID : 4171121

Rruga e Durresit prane Rruges se Bogdanve, shitet bodru

Bodrum Per Shitje Rruga E Durresit Prane Rruges Se Bogdanve Ne Tirane (id 4171120)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (13:37): Property id : 4171121 rruga e durresit prane rruges se bogdanve, shitet bodrum, siperfaqe 120 m², me hipoteke, open space, tualet, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, ndodhet ne nje zone te populluar shume prane qendres se tiranes . sh...

204,000 Euro

36,200 Euro Dyqan ne shitje ish Blloku Sheshi Willson Rruga Perlat Rexhepi ne Tirane(4171114) Property ID : 4171114

Ish Blloku, Sheshi Willson, Rruga Perlat Rexhepi, shite

Dyqan Ne Shitje Ish Blloku Sheshi Willson Rruga Perlat Rexhepi Ne Tirane(4171114)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (13:36): Property id : 4171114 ish blloku, sheshi willson, rruga perlat rexhepi, shitet dyqan, siperfaqe 20 m², me hipoteke, open space, tualet, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar. shitet...

36,200 Euro

75,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Bllokut Rruga Sami Frasheri (ID 4171119) Property ID : 4171119

Ish Blloku, Rruga Sami Frasheri , shitet dyqan, siperfa

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Bllokut Rruga Sami Frasheri (id 4171119)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (13:36): Property id : 4171119 ish blloku, rruga sami frasheri , shitet dyqan, siperfaqe 31 m², me hipoteke, kati perdhe , open space, tualet, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar. shitet 7...

75,000 Euro

248,000 Euro Dyqan per shitje Rruga e Durresit prane Rruges se Bogdanve (ID 4171120) Property ID : 4171120

Rruga e Durresit prane Rruges se Bogdaneve, shitet dyqa

Dyqan Per Shitje Rruga E Durresit Prane Rruges Se Bogdanve (id 4171120)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (13:35): Property id : 4171120 rruga e durresit prane rruges se bogdaneve, shitet dyqan, siperfaqe 83 m², me hipoteke, open space, tualet, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar prane qendres s...

248,000 Euro

250,000 Euro Shitet Dyqan tek Treni Shitet dyqan tek treni ne rruge kryesore dhe me levizshmeri shume te larte njerz

Shitet Dyqan Tek Treni

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (13:33): Shitet dyqan tek treni ne rruge kryesore dhe me levizshmeri shume te larte njerzish. siperfaqe 45 m2 me hipoteke i dhene me qera 1000 euro ne muaj.cmimi 250 000 euro. ...

250,000 Euro

390,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m² 390000 Euro (Rruga e Elbasanit) Shitet ambient tek "Rruga e Elbasanit". Ambienti është i pozicionuar

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 188 M² 390000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
188.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.02.2020 (13:31): Shitet ambient tek "rruga e elbasanit". ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2. ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. objekti...

390,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim