poezi per ditelindje per nusen e vellait  

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

188,000 Euro

270,000 Euro id:108795 -  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje komplek...

270,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

200,000 Euro Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit  Perballe traut te Ambasades Amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte,

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.09.2019 (06:43): perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga ka kalueshmeri shume te larte, gjate gj...

200,000 Euro

195,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!   Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

Ne Don Bosko Shitet Bar-restorant I Super Investuar Me Klientele Te Rregullt!!

Don Bosko | Tirane
3.77 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.09.2019 (00:11): ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mb...

195,000 Euro

92,000 Euro Okazion! Dyqan tek ish stacioni i fundit Tiranes se re Okazion!!!
Shitet dyqan me sip 57m2 + bodrum me sip. 20m2.
Ndodhet buz rruges

Okazion! Dyqan Tek Ish Stacioni I Fundit Tiranes Se Re

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (22:46): Okazion!!! shitet dyqan me sip 57m2 + bodrum me sip. 20m2. ndodhet buz rruges irfan tomini. aktualisht eshte dhene me qera me kontrate afat gjat si lokal me cmim 500 mij lek ( neto ). ...

92,000 Euro

20,000 Euro Tirane, shes garazh Kati -1, 20 m² 20.000 Euro (Bardhok Biba,Pall TREMA) Shitet garazhd ne qender te Tiranes, rruga Bardhok Biba. 

Siperfaqe 20 m2 dhe

Tirane, Shes Garazh Kati -1, 20 M² 20.000 Euro (bardhok Biba,pall Trema)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.53 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (22:27): Shitet garazhd ne qender te tiranes, rruga bardhok biba. siperfaqe 20 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te godines. me dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi 20.000 euro. ...

20,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.09.2019 (22:23): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

140,000 Euro SHITET DYQAN NE RRUGE KRYESORE PRANE STADIUMIT DINAMO Shitet dyqan 20 m2 prane stadiumit Dinamo ne rruge kryesore.
Dyqani aktualisht

Shitet Dyqan Ne Rruge Kryesore Prane Stadiumit Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (21:28): Shitet dyqan 20 m2 prane stadiumit dinamo ne rruge kryesore. dyqani aktualisht eshte i dhene me qira. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me teper informacione na kontaktoni....

140,000 Euro

63,000 Euro Dyqan ne shitje 40m2 te fusha e aviacionit Shitet qyqan  40m te fusha kati o me hipoteke .

Dyqan Ne Shitje 40m2 Te Fusha E Aviacionit

Laprake | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (21:28): Shitet qyqan 40m te fusha kati o me hipoteke ....

63,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.09.2019 (20:27): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (19:24): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Ambjent per Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Ambjent Per Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

270,000 Euro  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar. Ulet Cmimi Me 30 000 Euro

Ne nje zone shume te mire te Tiranes tek ish-Ekspoz

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.09.2019 (18:26): Ulet cmimi me 30 000 euro ne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje kompleksi pallatesh dhe organizohet ne nje rece...

270,000 Euro

115,000 Euro Superokazion Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal ne gjendje pune. Ambjen

Superokazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (16:38): Te kompleksi homeplan, ish klubi partizani, shitet lokal ne gjendje pune. ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne kompleks. lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire investimi. hapsira eshte e mire-s...

115,000 Euro

750,000 Euro Shitet Ambient Biznesi 230 m2 ne Rrugen e Barikadave ne qender te Tiranes Shitet Ambient Biznesi 230 m2 ne qender te Tiranes ,buze rruges se Barikadave ne

Shitet Ambient Biznesi 230 M2 Ne Rrugen E Barikadave Ne Qender Te Tiranes

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
230.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.09.2019 (15:43): Shitet ambient biznesi 230 m2 ne qender te tiranes ,buze rruges se barikadave ne nje nga zonat me te mira per biznes ne qender te tiranes me nje siperfaqe prej 230m2. lokali ka 130 m2 ne katin e pare qe ka funksionuar si baste sportive dhe katin e dy...

750,000 Euro

13,000 Euro Shitet biznesi butik ne rrugen Muhamet Gjollesha,Tirane Okazion!Shitet biznesi butik Emily Boutique ne zonen me te mire ne Tirane ne Rr.

Shitet Biznesi Butik Ne Rrugen Muhamet Gjollesha,tirane

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (15:07): Okazion!shitet biznesi butik emily boutique ne zonen me te mire ne tirane ne rr.muhamet gjollesha afer ures vasil shanto ne rruge kryesore.biznes i ngritur dhe me klientele serioze. ne cmim perfshihen veshjet,mobiljet,manikinat,parketi,kondicioneri,...

13,000 Euro

620,000 Euro  Tirane, shes magazine 1.100 m², 620.000 Euro (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Magazina esht

Tirane, Shes Magazine 1.100 M², 620.000 Euro (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (14:05): Shitet magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. magazina eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te larta. mundesi kreditimi deri 70 % te vleres! cmimi: 620.000 euro. ...

620,000 Euro

145,000 Euro Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes  Rruga Marko Bocari, Afer Bllokut, Petro Ninit dhe Nobis, 
Shitet Apartament Kat

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.09.2019 (11:14): Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m2. dhomat jane me hapesira te medha dhe ...

145,000 Euro

1,400,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 800m2 OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 800m2. I ndodhur ne unazen e Fierit b

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 800m2

Qender | Fier
KM nga qendra
800.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (10:22): Okazion ne fier! shitet objekt-bisnes prej 800m2. i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. momentalisht perdoret me funksion magazinim, i pershtatshem per shume funksione. per me shume informacione kontaktoni ne whats up!...

1,400,000 Euro

418,000 Euro Tirane, objekt biznesi ne shitje Shitet objekt biznesi Bar Kafe, e mobiluar 190m2, me klientele te ndertuar, aktu

Tirane, Objekt Biznesi Ne Shitje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
190.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.09.2019 (10:22): Shitet objekt biznesi bar kafe, e mobiluar 190m2, me klientele te ndertuar, aktualisht ne gjendje pune 0697328748...

418,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi Kati 1,32 m² 35.000 Euro ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi Kati 1,32 M² 35.000 Euro ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.09.2019 (23:33): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € nxitoni ta beni tuajin!...

35,000 Euro

35,000 Euro SHITET DYQAN BUZE RRUGE ME CMIM OKAZION Ne Bulevardin Bajram Curri shitet dyqan buze rruge ne nje zone mjaft te popullua

Shitet Dyqan Buze Rruge Me Cmim Okazion

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.09.2019 (15:56): Ne bulevardin bajram curri shitet dyqan buze rruge ne nje zone mjaft te populluar per shkak te dendesise se objekteve te banimit, biznesit dhe zyrave, si dhe pike kyce per kalimtaret. pozicioni eshte buze unaze , ka afer ish ekspoziten, myslym shyrin...

35,000 Euro

188,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE Mundesi Investimi: Shitet Ambient Biznesi qe Ka Sherbyer si Lolak (Fotot e Funit

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pa

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.09.2019 (15:35): Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera...

188,000 Euro

62,000 Euro Okazion! Shitet Ambjent Biznesi 35 m2 ne Rrugen Mihal Grameno tek tregu elektrik Shitet Ambjent Biznesi 35 m2 ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administra

Okazion! Shitet Ambjent Biznesi 35 M2 Ne Rrugen Mihal Grameno Tek Tregu Elektrik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.09.2019 (14:54): Shitet ambjent biznesi 35 m2 ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatshe...

62,000 Euro

399,000 Euro SHITET NDERTESE 4 KATESHE + TRUALL NE RRUGEN BESA TIRANE Shitet Ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall

Shitet Ndertese 4 Kateshe + Truall Ne Rrugen Besa Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
776.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.09.2019 (14:53): Shitet ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall ne rrugen jashar erebara prane bulevardit te ri.ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne katin e pare ka 3 dyqane dhe 3 katet tjera jane ambjente biznesi dhe apartamente....

399,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

750,000 Euro  OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 230 M2 NE RRUGEN E BARIKADAVE NE QENDER TE TIRANES Shitet Ambint biznesi 230 m2 ne rrugen e Barikadave .Ambjenti ka qene llotosport

Okazion! Shitet Ambjent Biznesi 230 M2 Ne Rrugen E Barikadave Ne Qender Te Tiranes

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
230.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.09.2019 (14:53): Shitet ambint biznesi 230 m2 ne rrugen e barikadave .ambjenti ka qene llotosport dhe tani eshte ne rikonstruksion,ndodhet buze rruges kryesore ne nje pozicion qe i ben te mundur hapjen e cdo lloji biznesi.per me shume informacion kontaktoni ne cel ne...

750,000 Euro

60,000 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 TEK SHKOLLA E BALETIT NE TIRANE Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administrative n

Shitet Ambjent Biznesi 35 M2 Tek Shkolla E Baletit Ne Tirane

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.09.2019 (14:52): Shitet ambjent biznesi ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatshem per lloj...

60,000 Euro

40,300 Euro Shitet, Ambient, Komuna e Parisit, Tiranë. Ambienti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit, tek lulishtja 1 Maji. Inform

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.09.2019 (14:51): Ambienti ndodhet në zonën e komunës së parisit, tek lulishtja 1 maji. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqa e ambientit: 31m2 • 1 tualet • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përsh...

40,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim