poezi per ditlindje per femi  

 Online 3 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 3 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

165,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

165,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

3,300,000 Euro 💥💥Shitet dyqan ne zemer te Bllokut💥💥 Shitet dyqani ne qender te Bllokut.Ka nje siperfaqe prej 106 m2, planimetri shum

💥💥shitet Dyqan Ne Zemer Te Bllokut💥💥

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.02.2020 (02:40): Shitet dyqani ne qender te bllokut.ka nje siperfaqe prej 106 m2, planimetri shume te rregullt. ambjenti aktualisht eshte i dhene 7.000 euro qira mujore. ne cmim perfshihet edhe nje garazh. per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni....

3,300,000 Euro

250,000 Euro AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE PRANE LIBRIT UNIVERSITAR Ne zemer te bllokut nje prej zonave me elitare ne Tirane, ofrohet per shitje apa

Ambient Komercial Per Shitje Prane Librit Universitar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (22:33): Ne zemer te bllokut nje prej zonave me elitare ne tirane, ofrohet per shitje apartament i pershtatur aktualisht per zyra. zona ofron shume sherbime dhe fasilitete te nevojshme per te zhvilluar aktivitete te ndryshme. organizimi momentalisht perbehe...

250,000 Euro

27,000 Euro Shiten garazhe me cmim okazion tek Delijorgji Shiten garazh, me cmimi okazion tek kompleksi Delijorgji. Secili me siperfaqe 16

Shiten Garazhe Me Cmim Okazion Tek Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (21:32): Shiten garazh, me cmimi okazion tek kompleksi delijorgji. secili me siperfaqe 16.1 m2. cmimi 27 mije euro. per me shume informacion kontaktoni ...

27,000 Euro

300,000 Euro Shitet ambineti tek rruga Mine Peza! Shitet ambienti ose jepet me qira tek rruga Mine Peza, 246 m2. Ambienti ndodhet

Shitet Ambineti Tek Rruga Mine Peza!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
246.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (21:30): Shitet ambienti ose jepet me qira tek rruga mine peza, 246 m2. ambienti ndodhet ne katin 0, buze rruge. ka funksionuar si restorant. cmimi i shitjes 300 mije euro, ndersa i qirase 1000 euro. disponon certifikate pronesie per me shume informacion os...

300,000 Euro

41,000 Euro Shitet dyqani i investuar ne Laprake me cmim okazion!!! Shitet dyqani ne laprake, kati 0. Siperfaqja 37 m2. Shitet me cmim okazion 41 mi

Shitet Dyqani I Investuar Ne Laprake Me Cmim Okazion!!!

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (21:29): Shitet dyqani ne laprake, kati 0. siperfaqja 37 m2. shitet me cmim okazion 41 mije euro. dispnon certifikate pronesie. per informacion me te detajuar kontaktoni ne...

41,000 Euro

180,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 74 m² 180.000 Euro (Fresku)plus 9678 Shitet ambjent (lokal) ne Fresk , ne nje zone te preferuar dhe buze rruge . Ambj

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 74 M² 180.000 Euro (fresku)plus 9678

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (21:19): Shitet ambjent (lokal) ne fresk , ne nje zone te preferuar dhe buze rruge . ambjenti ka orientim jug-lindje , ndodhet ne katin 1 dhe ka siperfaqe totale 74m2. ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi . eshte i pajisur me dokum...

180,000 Euro

110,000 Euro Shitet, Ambient, Garda , Tiranë. Ambienti ndodhet tek Garda. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge • Kati

Shitet, Ambient, Garda , Tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (21:03): Ambienti ndodhet tek garda. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 42 m2. • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • aktualisht me qera • mundesi shu...

110,000 Euro

120,000 Euro Shitet, Lokal, Rruga e Dibrës, Tiranë ID: plus14778 Shitet ambient biznesi në Rrugën e Dibrës. Informacion mbi ambientin: • Sip

Shitet, Lokal, Rruga E Dibrës, Tiranë Id: Plus14778

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (21:01): Shitet ambient biznesi në rrugën e dibrës. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 50m2 • pozicionuar në katin 1. • me hipotek. • kubaturë e rregullt. • ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme bizne...

120,000 Euro

165,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (18:17): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

165,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!  Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (18:08): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

14,000 Euro SHITEN NJESI GARAZHE TEK HIPOTEKA! Shiten njesi garazhe ne rrugen Panorama perbri hipotekes. Garazhet jane ne kate

Shiten Njesi Garazhe Tek Hipoteka!

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (17:42): Shiten njesi garazhe ne rrugen panorama perbri hipotekes. garazhet jane ne katet minus 1 dhe minus 2. gjithashtu jane nje mundesi shume e mire investimi sepse mund te shiten dhe te gjithe bashke me nje cmim teper konkurues. te gjitha njesite dispono...

14,000 Euro

100,000 Euro OKAZION! SHITET 135 m2 NJESI NE YZBERISHT Shitet 135m2 njesi e pershtatshme per cdo lloj biznesi, aktualisht eshte bosh es

Okazion! Shitet 135 M2 Njesi Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (17:40): Shitet 135m2 njesi e pershtatshme per cdo lloj biznesi, aktualisht eshte bosh eshte komplet me fasad xhami .ambienti ndodhet ne yzberisht ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore.ambienti disponon dokumentacion te plote hipotekor . ...

100,000 Euro

36,800 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI TEK KOMUNA PARISIT Shitet Ambjent Biznesi tek Komuna e Parisit. Abjenti ka nje siperfaqe pr

Shitet Ambjent Biznesi Tek Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (17:37): Shitet ambjent biznesi tek komuna e parisit. abjenti ka nje siperfaqe prej 16m2. ky ambjent aktualisht eshte me qera. ne kete ambjent ka nje tualet dhe drita e uje te garantuar. ambjenti mund te perdoret per dyqan, zyre, dhe per...

36,800 Euro

95,200 Euro Shitet ambjent biznesi Kati 0, 56 m² 95.200 Euro Rruga Frederik Shiroka(Future Home Property)Pro1468 Ambienti ndodhet tek Rruga Frederik Shiroka. Informacion mbi ambientin: • Kati

Shitet Ambjent Biznesi Kati 0, 56 M² 95.200 Euro Rruga Frederik Shiroka(future Home Prope

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (17:30): Ambienti ndodhet tek rruga frederik shiroka. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 56 m2. ambienti disponon: • tualet • sistem aspirimi • fasade xhami • me hipoteke • lokacion të favorshëm gjeografik • i in...

95,200 Euro

550,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazi

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (17:10): Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te perimetrit. pozicionimi ne kryqezim te nje...

550,000 Euro

140,000 Euro Shitet, Ambjent , Myslym Shyr, Tiranë Pro+14867
Ambjenti ndodhet prane AlbTelekom, në Myslym Shyr.
 Informacion i p

Shitet, Ambjent , Myslym Shyr, Tiranë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2020 (17:00): Pro+14867 ambjenti ndodhet prane albtelekom, në myslym shyr. informacion i përgjithshem : • sipërfaqja e ambjentit : 65 m2. • kati 2. organizimi : • duplex. • tualet. detaje të tjera : dokumentacion të rregullt hipotekor....

140,000 Euro

360,000 Euro Shitet dyqan , ndodhet ne rrugen e Dibres , buze rruges kryesore . Shitet dyqan , ndodhet ne rrugen e Dibres , buze rruges kryesore .
Ndodhet ne k

Shitet Dyqan , Ndodhet Ne Rrugen E Dibres , Buze Rruges Kryesore .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (16:45): Shitet dyqan , ndodhet ne rrugen e dibres , buze rruges kryesore . ndodhet ne katin e pare nje pallat te ri . dyqani ka nje siperfaqe prej 94m2 neto dhe 117 m jane bashke te perbashketa. eshte i pajisur me certifikate pronesie. dyqani ka lartesi ...

360,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (16:22): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

110,000 Euro Shitet, Ambient, Garda , Tiranë. Cmimi: 110,000 € ID: PRI14775 Ambienti ndodhet tek Garda. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge • Kati

Shitet, Ambient, Garda , Tiranë. Cmimi: 110,000 € Id: Pri14775

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (15:55): Ambienti ndodhet tek garda. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 42 m2. • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • aktualisht me qera • mundesi shu...

110,000 Euro

450,000 Euro Shitet, Ambient, Pallati me Shigjeta, Tiranë , PRI14800 Ambienti ndodhet tek Pallati me Shigjeta. Informacion mbi Ambientin: • Buzë r

Shitet, Ambient, Pallati Me Shigjeta, Tiranë , Pri14800

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
304.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (15:55): Ambienti ndodhet tek pallati me shigjeta. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 304 m2 • 2 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor • aktualisht në përdo...

450,000 Euro

260,000 Euro Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re Restoranti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. • Sipërfaqja e restorantit : 130

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (15:54): Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: • 16 tavolina ne pjesen e brendshme • 6...

260,000 Euro

550,000 Euro OKAZION! SHITET 497 m2 NJESI NE MISTO MAME Shitet 497 m2 njesi e pershtatshme per cdo lloj biznesi, aktualisht Supermarket

Okazion! Shitet 497 M2 Njesi Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
497.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (15:52): Shitet 497 m2 njesi e pershtatshme per cdo lloj biznesi, aktualisht supermarket i madh por mund te ndajet dhe ne 3 ambjente .ambienti ndodhet ne misto mame ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore.ambientet variojne me siperfaqe tek...

550,000 Euro

400,000 Euro Shitet, Ambient, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë 400,000 € ID: PRI14835 Ambienti ndodhet tek Bulevardi Bajram Curri. Informacion mbi Ambientin: • Buz

Shitet, Ambient, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë 400,000 € Id: Pri14835

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (15:50): Ambienti ndodhet tek bulevardi bajram curri. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 52 m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • aktualisht me qera...

400,000 Euro

22,000 Euro Shitet ambjent 19 m² 22.000 Euro Rruga Aleksander Moisiu(Future Home Property)Pro14754 Ambienti ndodhet tek Rruga Aleksander Moisiu. Informacion mbi ambientin: • Kat

Shitet Ambjent 19 M² 22.000 Euro Rruga Aleksander Moisiu(future Home Property)pro14754

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (15:15): Ambienti ndodhet tek rruga aleksander moisiu. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 19.2 m2. ambienti disponon: • fasade xhami • me hipoteke • pallat ekzistues • lokacion të favorshëm gjeografik • i investuar...

22,000 Euro

200,000 Euro SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE STACIONIT TE TRENIT endndodhja e ambjentit eshte ne nje nga rruget me vizibilitet me te madh (Poshte

Shitet Ambjent Komercial Prane Stacionit Te Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (15:05): Endndodhja e ambjentit eshte ne nje nga rruget me vizibilitet me te madh (poshte postes shqiptare) siperfaqja totale e ambjentit eshte 144 m2, por mund te shitet dhe e ndare 94m2 dhe 50m2. ambjenti eshte i pershtashem per cdo lloj biznesi. prona di...

200,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim