prona ne dhermi  3655 njoftime

 Online 48 lexues | 0 njoftime ne pritje

295,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion

Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.45 Km nga qendra) Progeen shpk

B Ambjent tregtar per shitje 268 m2 tek oxhaku mbrapa karburant eida tek me hipoteke. me akses nga 2 anet e pallatit ne zone me shume ndertim e apartamente te reja. ambjenti eshte vecanerisht i pershtatshem per lokal sportiv, palester apo super-market. ambjenti shitet i teri me cmim okazion ose i ndar...

295,000 Euro

Tirane
105,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION!!! Shitet Lokal Tek Rr. KAVAJES Perball Bllokut Te Ambasadave

OKAZION!!! Shitet Lokal Tek Rr. KAVAJES Perball Bllokut Te Ambasadave -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Ne katin 0 te nje pallati te ri shitet ambjent komercial i cili moemtalisht funksionon si bar kafe. ambjenti ndodhet ne mesin e rruges kavajes prane kishes dhe perballe me bllokun e ambasadave. ambjenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka siperfaqe 56m2. ambjenti shitet i arreduar sic s...

105,000 Euro

Tirane
90,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Zogu I Zi Shitet Bar-Kafe

Tek Zogu I Zi Shitet Bar-Kafe -

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.13 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Tek zogu i zi shitet bar-kafe zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte ne nje pozicion shume te mir ku te ofron fasilitete te shumta.lokali eshte i kompletuar ne menyre shume te mire me nje biznes te ngritur .disponon dokumentacion te plote hipotekor....

90,000 Euro

Tirane
215,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i per -

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.05 Km nga qendra)

B Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallati te ri me survejim kamerash | super ndricim | kondicioner + sistem aspirimi | fasade dopi...

215,000 Euro

Tirane
200,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada xhami super cilesore - 8 tavolina brenda - 9 tav...

200,000 Euro

Tirane
3,800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet biznes i stampimeve (SERIGRAFI)

Shitet biznes i stampimeve (SERIGRAFI)

Qendra | Berati

B Serigrafia(shumëllojshmëri bojerash, ngjyra të ndryshme), printer epson (kartuça +bojëra rezervë për printerin) +presa me nxehje (të dyja të blera në itali dhe shumë pak të përdorura) formuese ose puzzle 155 copë masa dhe forma të ndryshme, letra për stampim a3 per 110 copë për blu...

3,800 Euro

Berati
630,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1dhe 2 , 90 m² 630.000 Euro (Mine Peza)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1dhe 2 , 90 m² 630.000 Euro (Mine P

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Ambjent duplex ndodhet ne rrugen mine peza. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 dhe te 2 banim, me siperfaqe totale 90 m2. ambjnti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ambjenti disponon • fasade xhami • i ndare ne 4 ambjent • tualeti • kubature te rregullt • per ta vizitu...

630,000 Euro

Tirane
54,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION SHITET BIZNES FUNKSIONAL(market),54m2

OKAZION SHITET BIZNES FUNKSIONAL(market),54m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Biznes funksional me hapsire te bollshme(54m2)...

54,000 Euro

Tirane
40,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Ambient Biznesi-ish Ekspozita

Shitet Ambient Biznesi-ish Ekspozita

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, pallati i ehw, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje cmim total prej 40.000 €, dhe ka nje siperfaqe prej 30 m². nxitoni ta beni tuajin. ...

40,000 Euro

Tirane
280,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent Biznesi per shitje te ETC. Mundesi e mire per Investim!!!

Ambjent Biznesi per shitje te ETC. Mundesi e mire per Investim!!!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ne qendren etc "european trade center" (galeria), ne zonen me te preferuar te tiranes,prapa "piramides" shitet nje ambjent biznesi, me nje siperfaqe 70.3 m2 aktualisht funksionon si dyqan por mund te perdoret lehtesisht edhe per biznese te tjera . ambjenti ka nje vendodhje me fasade te brendshme pre...

280,000 Euro

Tirane
145,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Dyqan buze rruge

Shitet Dyqan buze rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Ne rrugen bardhyl shitet dyqan buze rruges kryesore. dyqani eshte 25 m. ka fasade xhami plesen ballore dhe ka tualet. pozicioni eshte shume i mire pasi ka shume levizje si rruge dhe jepet lehtesisht edhe me qera. prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekore....

145,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KOMPLEKSIT "NOBIS".

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KOMPLEKSIT "NOBIS".

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Ulet cmimi i shitjes se ambjentit te biznesit me siperfaqe 95.5m2,nga 260000 bie ne 250000 euro ,ne nje zone te preferuar dhe lehtesisht t e aksesueshme.ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. ambjenti eshte i mirembajtur dhe disponon dokumentacion te...

250,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION! SHITET DYQAN 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO

OKAZION! SHITET DYQAN 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Shitet ambjent biznesi ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. per me shume informacion ju...

65,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shes apartament 2+1+A+BLK. 100 m²,250000 Eur (Ish Blloku)

Shes apartament 2+1+A+BLK. 100 m²,250000 Eur (Ish Blloku)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.57 Km nga qendra)

B Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, ne bllok. apartamenti eshte i sapoperfunduar. ka nje strukture shume te mire, i pozicionuar lindje-perendim, me nje hapesire te bollshme prej 100 m². perbehet nga salloni i ndenjes me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tuale...

250,000 Euro

Tirane
255,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - (82 m2) Amb Brenda + (30 m2) Amb i Jashtem

Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Okazion: shitet lokal - restorant ne gjendje pune afer stadiumit dinamo - (82 m2) ambient brenda + (30 m2) ambient i shfrytezueshem jasht | vendndodhje perfekte - afer me parkingun e madh | i investuar brenda 2 vitet e fundit | dalje direkte ne rruge | ndricim shume i mire | sistemi elektrik, hidrau...

255,000 Euro

Tirane
350,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes dyqan kati 1,sip 117 m² 350.000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirane, shes dyqan kati 1,sip 117 m² 350.000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tjeter zone | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi ne rrugen bardhyl. ambienti ka nje siperfaqe prej 117 m2, fasade xhami me lartesi prej 6m, tualet nga brenda. ndodhet buze rruge qe do te thote mundesi shume e mire reklamimi te buznesit tuaj. cmimi 350.000 euro me hipoteke! ...

350,000 Euro

Tirane
430,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje ''SHOWROOM'' me Fasad Xhami në Shitje, Buzë Rrugës Kryesore Dritan Hoxha !!!

''SHOWROOM'' me Fasad Xhami në Shitje, Buzë Rrugës Kryesore Dritan

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Rruga dritan hoxha, në zonën e laprakës, shitet ambjent komercial fantastik me fasad xhami, me sip 200 m2 openspace, buzë rruges kryesore me mundesi fantastike brandimi. ambjenti aktualisht përdoret si ''showroom'' për produkte kozmetike crew, por është shumë i përshtatshëm për cdo aktiv...

430,000 Euro

Tirane
105,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Prane Rruges Kavajes Shitet Bar-Kafe, Me Aktivitet Te Ngritur.

Prane Rruges Kavajes Shitet Bar-Kafe, Me Aktivitet Te Ngritur.

Zone Periferike | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Te rruga kavajes shitet bar-kafe jo buze rruge me siperfaqe 52 m2 me fasade xhami dhe me verande te vogel per tavolina . ambjenti me aktivitet dhe ne gjendje pune dhe disponon nje distance shume te afert me rrugen e kavajes. kontakto rubinin ne numrin e telefonit: 0674032995 per te realizuar vizite ...

105,000 Euro

Tirane
54,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitje

Shitje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Nxitoni te perfitoni nga ky super okazion.ambiente te perdorshme shume mire per dyqane apo zyra. magnet.al...

54,000 Euro

Tirane
45,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Dyqan

Shitet Dyqan

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shitet nje njesi biznesi ne kompleksin magnet. magnet.al...

45,000 Euro

Tirane
73,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet.

Shitet.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shitet nje njesi biznesi ne kompleksin magnet prane ish klub partizanit....

73,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ne ShiTje

Ne ShiTje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shitet nje njesi biznesi ne kompleksin magnet prane ish klub partizanit....

65,000 Euro

Tirane
51,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje ne shitje nje dyqan

ne shitje nje dyqan

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shitet nje njesi biznesi ne kompleksin magnet prane ish klub partizani....

51,000 Euro

Tirane
25,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitje, Biznes, Liqeni i Thatë, Tiranë

Shitje, Biznes, Liqeni i Thatë, Tiranë

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet tek liqeni i thatë. informacion mbi biznesin : • kati 0 • buzë rruge • sipërfaqa totale: 120 m2 • i investuar • sistem aspirimi dhe kondicionimi • aktualisht me qera 1000 euro. për ta vizituar na kontaktoni!...

25,000 Euro

Tirane
70,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tirane.

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi ambjentin: • ndertim 8 katesh •buze rruge • siperfaqa e ambjenti: 7000 m2 • secili kat nga 850 m2 • fasade xhami • i investuar . per ta vizituar na kontaktoni!...

70,000 Euro

Tirane
25,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE TE RRUGA "RIZA CEROVA"

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE TE RRUGA "RIZA CEROVA"

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Dyqan per shitje ne rrugen riza cerova, 17m2 me certificate pronesie, dyqani eshte i organizuar ne forme dupleks me shkalle te brendshme, duke krijuar hapesire ne katin e siperm dhe duke e dyfishuar siperfaqen. dyqani ka hapje qepeni me korent dhe eshte shume i pershtatshem per zyra dhe aktivitete ...

25,000 Euro

Tirane
110,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET DYQAN TEK RRUGA BARDHYL

SHITET DYQAN TEK RRUGA BARDHYL

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Shitet dyqan ne rrugen bardhyl me sip 74m2. pozicionohet 10 metra nga unaza dhe ka pamje prej saj. mund te perdoret per nje larmi biznesesh per vendodhjen qe ka. vjen me nje cmim shume te mire per zonen dhe mund te sherbeje per investim. per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontakto ce...

110,000 Euro

Tirane
1,150,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET SUPER AMBIENT PRANE ''VASIL SHANTOS''

SHITET SUPER AMBIENT PRANE ''VASIL SHANTOS''

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Shitet super ambient ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane fare prane kryqezimit te ''vasil shantos''. ndahet ne 2 kate 155m2 kati i 0 dhe 150m2 kati i 1. lartesia e katit 0 eshte 5.5metra ndersa lartesia e katit te 1 eshte 4.5metra. ambienti eshte i rrethuar nga nje fasade xhami qe e ben me ...

1,150,000 Euro

Tirane
240,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT TEK RR. E DIBRES, PRANE 9 KATSHEVE

SHITET AMBIENT TEK RR. E DIBRES, PRANE 9 KATSHEVE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B Shitet ambient ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,prane 9 katsheve tek rruga e dibres. ambienti ka nje fasade xhami qe e ben me te lehte reklamimin e biznesit tuaj dhe eshte i pershtatshem per exchange,agjenci,noteri etj. momentalisht ambienti eshte lene me qera. siperfaqja eshte 45m2 me h...

240,000 Euro

Tirane
110,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT BIZNESI PERBALLE ''NEW YORKUT''

SHITET AMBIENT BIZNESI PERBALLE ''NEW YORKUT''

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,perballe universitetit te new yorkut ne lagjen komuna e parisit. ambienti ka planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 2. ambienti ka gjithashtu fasade xhami me pamje nga rruga ku ju mund te reklamoni biznesin tuaj dhe e...

110,000 Euro

Tirane
111,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Super Dyqan, Buze Rruge, ne Zonen e Vasil Shantos !

Shitet Super Dyqan, Buze Rruge, ne Zonen e Vasil Shantos !

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zona e vasil shantos, ne rrugen sulejman delvina, 20 m larg nga hotel diplomat 1. dyqani eshte i veshur me fasade xhami nga te gjitha anet dhe te ofron mun...

111,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas