sa kushton nje dyqan ne nje qender tregtare  

 Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

175,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

175,000 Euro

11,000 Euro id:186106 - Shitet biznesi,investim perfekt,cdo gje e re.

Shitet Biznesi,investim Perfekt,cdo Gje E Re.

Fresku/Linze | Tirane
4.36 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti i gatshem per pune nje mundesi fantastike per investim i sapohapur dhe cdo gje qe esht investuar esht e re,i pozicjonuar ne nje pallat banimi i integruar me biznese perreth dhe nje kalueshmeri te madhe...

11,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

50,000 Euro Shitet, Ambjent, Myslym Shyr, Tiranë. Shitet, Ambjent, Myslym Shyr, Tiranë.
Ambjenti disponon: 1 Ambjent, 1 Tualete

Shitet, Ambjent, Myslym Shyr, Tiranë.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2020 (09:14): Shitet, ambjent, myslym shyr, tiranë. ambjenti disponon: 1 ambjent, 1 tualete ,ambjenti është i investuar, me fasadë xhami, disponon certifikatë pronësie. zone e aksesuehme,dhe e favorshme, i përshatshëm për shumllojshmeri biznesi. sip: ...

50,000 Euro

86,000 Euro Shitet ambient biznesi ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi Njësi shërbimi, me sipërfaqe 74.0 m2. Çarjet e mëdha, forma në plan e past

Shitet Ambient Biznesi Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2020 (08:57): Njësi shërbimi, me sipërfaqe 74.0 m2. Çarjet e mëdha, forma në plan e pastër, afërsia që ka me rrugën unazore, e bëjnë atë një njësi shumë të mirë. tualeti është i pozicionuar në fund në formë xhepi, duke mos cënuar linearitet...

86,000 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!   Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2020 (08:04): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

300,000 Euro Shitet, Ambient, Pazari i Ri, Tiranë Cmimi: 300,000 € ID: PRI13987 Ambienti ndodhet tek Pazari i Ri. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge •

Shitet, Ambient, Pazari I Ri, Tiranë Cmimi: 300,000 € Id: Pri13987

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (21:35): Ambienti ndodhet tek pazari i ri. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 33 m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përshtats...

300,000 Euro

1,200,000 Euro Tirane, shes hotel 860 m² 1.200.000 Euro (Astir) Shitet Hotel i mobiluar ne gjendje pune perbere nga 16 dhoma zona e Astirit, Una

Tirane, Shes Hotel 860 M² 1.200.000 Euro (astir)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
860.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (21:14): Shitet hotel i mobiluar ne gjendje pune perbere nga 16 dhoma zona e astirit, unaze e re. siperfaqe totale e hotelit eshte 860 m2. arredimi eshte super cilesor, ku duket kombinimi perfekt ne cdo ane te hotelit. disponon salle per ngrenien e mengjesit,...

1,200,000 Euro

550,000 Euro Shitet, Godine Biznesi, Pazari i ri, Tiranë ,  PRI13939 Godina ndodhet tek Pazari i Ri. Informacion mbi Godinën: • Buzë rruge • Ka

Shitet, Godine Biznesi, Pazari I Ri, Tiranë , Pri13939

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.01.2020 (21:12): Godina ndodhet tek pazari i ri. informacion mbi godinën: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e godinës: 300m2 • kati 1 me siperfaqe 150m2, disponon: • ambient open space • 1 tualet • kati 2 me sipërfaqe 150m2, disponon: • ambien...

550,000 Euro

270,000 Euro Lokal, Rruga 5 Maji, 152 m2, 270000 euro Disponojme lokal per shitje ne nje zone te frekuentuar, tek rrug “5 Maji” Lo

Lokal, Rruga 5 Maji, 152 M2, 270000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.88 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (21:12): Disponojme lokal per shitje ne nje zone te frekuentuar, tek rrug “5 maji” lokali ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe eshte i pozicionuar buze rruge. ambjenti eshte totalish i investuar dhe i arreduar . eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevo...

270,000 Euro

72,000 Euro Dyqan per shitje tek Rruga Naim Frasheri! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje objekti te ri.
Eshte i organizuar si open spac

Dyqan Per Shitje Tek Rruga Naim Frasheri!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.15 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (20:38): Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje objekti te ri. eshte i organizuar si open space dhe nje tualet me vetrate 3.5m ne rruge kryesore. i favorshem per nje shumllojshmeri biznesesh. per me teper jeni te ftuar per nje vizite ne prone. remax infinity+...

72,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (20:20): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi,Kati 1,32 m² (Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² (ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.01.2020 (19:01): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² ne total. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj cmimi: 35.000 eu...

35,000 Euro

290,000 Euro Shitet super lokal bar kafe.cmimi super okazion.Astir Shitet lokal ne Astrit me nje cmim shum te leverdis’shem .Lokali eshte  gjendj

Shitet Super Lokal Bar Kafe.cmimi Super Okazion.astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (18:05): Shitet lokal ne astrit me nje cmim shum te leverdis’shem .lokali eshte gjendje pune me gjiro ditore 300-350 mije leke. eshte i investuar ne menyr moderrn dhe eshte nje investim te ri nese e blini lokalin dhe doni ta jepni me qera jepet (2) mil...

290,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.01.2020 (18:00): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

417,000 Euro Shitet,Ambjent,Unaza E Re(future13188) Ambienti ndodhet ne Unaze te Re. Informacion mbi Ambientin: • Buze rruge • K

Shitet,ambjent,unaza E Re(future13188)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.88 KM nga qendra
439.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.01.2020 (17:19): Ambienti ndodhet ne unaze te re. informacion mbi ambientin: • buze rruge • kati i 3 • siperfaqja e ambientit: 439 m2 • fasade xhami • ambienti eshte i pershtatshem per dyqan, zyra etj. • mundesi shume e mire investimi. • per ta vizituar...

417,000 Euro

226,100 Euro Shitet,Ambjent,Yzberisht(future13478) Ambjenti ndodhet në zonën e Yzberishtit.. Informacion mbi Ambjentin: • Kati

Shitet,ambjent,yzberisht(future13478)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
133.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (17:19): Ambjenti ndodhet në zonën e yzberishtit.. informacion mbi ambjentin: • kati 0 •tualet • sipërfaqa e ambjenti: 133 m2 • mundesi shume e mire investimi • për ta vizituar na kontaktoni!...

226,100 Euro

250,000 Euro Dyqan per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare (ID 4171104) Property ID :4171104

Bulevardi Zogu i Pare, prane Fakultetit te Shkencave, sh

Dyqan Per Shitje Ne Bulevardin Zogu I Pare (id 4171104)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.70 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.01.2020 (17:16): Property id :4171104 bulevardi zogu i pare, prane fakultetit te shkencave, shitet ambjent dyqani, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, siperfaqe 42m², me hipoteke, kati perdhe, tualet, bosh, kondicioner, parket, fasade xhami, mundesi reklamimi, b...

250,000 Euro

5,500 Euro Shitet Biznes Piceri rruga Myslym Shyri prane Optika Romes (4271352) Property ID : 4271352

Myslym Shyri, prane Optika Roma , rrjeshti i dyte , shi

Shitet Biznes Piceri Rruga Myslym Shyri Prane Optika Romes (4271352)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (17:15): Property id : 4271352 myslym shyri, prane optika roma , rrjeshti i dyte , shitet biznes piceri aktivitet i ngritur se fundmi, me xhiro ditore afersisht 10000 leke pa sherbim taxi, siperfaqe 25 m², i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme, kati...

5,500 Euro

100,000 Euro (Future Home Opportunity +)Shitet, Ambient Biznesi, Fresku  ID: plus14172 Shitet ambient biznesi në zonën Freskut, në rrugën e Teleferikut, tek Komple

(future Home Opportunity +)shitet, Ambient Biznesi, Fresku Id: Plus14172

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
104.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (16:48): Shitet ambient biznesi në zonën freskut, në rrugën e teleferikut, tek kompleksi amerikan. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 104.5m2 • pozicionuar në katin 0. • me orientim jug-perëndim. • me hipotek. • kubaturë e ...

100,000 Euro

160,000 Euro Ambjent komercial per shitje ne qender te Tiranes. OKAZION.Shitet ambjent komercial tek Rr. Barrikadave me fasade nga rruga kryesor

Ambjent Komercial Per Shitje Ne Qender Te Tiranes.

Tjeter zone | Tirane
0.63 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.01.2020 (16:34): Okazion.shitet ambjent komercial tek rr. barrikadave me fasade nga rruga kryesore. ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 1 dhe eshte open space. lokacioni qendror dhe vizibiliteti mundeson qe ambjenti te jete i pershtatshem per lloje te ndryshme bizn...

160,000 Euro

95,000 Euro (Future Home Opportunity +)Shitet, Ambjent, Rruga e Dibrës  plus12457 Shitet ambjent biznesi në rrugën e Dibrës. Informacion mbi ambjentin: • Sip

(future Home Opportunity +)shitet, Ambjent, Rruga E Dibrës Plus12457

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.01.2020 (16:28): Shitet ambjent biznesi në rrugën e dibrës. informacion mbi ambjentin: • sipërfaqa e ambjentit: 62m2 • pozicionuar në katin 2 • orientim jug • me hipotek e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. cilësime të tjera: • shite...

95,000 Euro

180,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 106 m² 180.000 Euro (Ali Demi) Lokali ndodhet tek zona e Ali Demit. Lokali eshte i pozicionuar ne katin 0 me si

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 106 M² 180.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (16:10): Lokali ndodhet tek zona e ali demit. lokali eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe 106 m2 dhe 60 m2 verande. veranda eshte pjese e prones dhe nuk paguhet taksa ne bashki. detaje te tjera : • buze rruge • i mobiluar • ne gjendje pune • fa...

180,000 Euro

140,000 Euro Shitet Dyqan tek Trendafili i bardhe!! Shitet Ambjent Komercial Blv Gjergj Fishta! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje

Shitet Dyqan Tek Trendafili I Bardhe!!

Tjeter zone | Tirane
1.28 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (16:07): Shitet ambjent komercial blv gjergj fishta! dyqani ndodhet ne katin zero te nje objekti te ri, aktualisht eshte i dhene me qera me nje kontrate afetgjate, dhe eshte nje mundesi e mire investimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me te...

140,000 Euro

120,000 Euro Okazion Ne Rr. Frosina Plaku tek ish Klubi Partizani brenda kompleksit Homeplan shitet l

Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (16:05): Ne rr. frosina plaku tek ish klubi partizani brenda kompleksit homeplan shitet lokal se bashku me biznesin. lokali ka siperfaqe te brendshme 54 m2 si dhe nje siperfaqe te jashtme verande. veranda ka nje siperfaqe rreth 80 m2 ku jane te vendosura 20 t...

120,000 Euro

210,000 Euro Bar/Restorant/Taverne ne shitje Ambienti eshte i ndare ne 2 kate, kati pare i organizuar si bar restorant me fas

Bar/restorant/taverne Ne Shitje

Qender | Pogradec
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (16:05): Ambienti eshte i ndare ne 2 kate, kati pare i organizuar si bar restorant me fasade xhami (e cila eshte e hapshme) dhe kati meposhtem i pajisur si taverne me te gjitha kushtet. shitet per arsye familjare dhe ndodhet buze rruge kryesore ne shetitoren...

210,000 Euro

300,000 Euro Shitet, Ambjent, Sheshi Willson,PRI11715  Ambjenti ndodhet ne afersi te Sheshit Willson.Informacion mbi Ambjentin:•Kati

Shitet, Ambjent, Sheshi Willson,pri11715

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.06 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (16:01): Ambjenti ndodhet ne afersi te sheshit willson.informacion mbi ambjentin:•kati i 0•sipërfaqa e ambjenti: 110 m2•2 tualet•fasadë xhami 6 m.•i investuar•ne proces hipotekimi•ambjeti është i përshtatshëm per biznes•mundesi shumë e ...

300,000 Euro

160,000 Euro Shitet Dyqan te Rr,Durresit Buze Rruge Shitet Dyqan me sip,22m Buze rruge te Durresit afer Kafe Flora,afer qendres.Esht

Shitet Dyqan Te Rr,durresit Buze Rruge

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.84 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (15:32): Shitet dyqan me sip,22m buze rruge te durresit afer kafe flora,afer qendres.eshte e ndare ne 2 kate forme dublexi,aktualisht eshte me qera,fomre shume e mire investimi.aktualisht me qera 850 mije lek ne muaj. eshte e pajisur me certifikate pronesie....

160,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim