shes dyqan te kompleksi delijorgji  

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

365,000 Euro id:175760 - Tek Kryqezimi i Rr. se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Tek Kryqezimi I Rr. Se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se elbasanit, shitet ambient komercial, me siperfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. aktualisht ne gjendje pune si palester me pune te ngritur dhe shitet bas...

365,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

125,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN BEQIR DARDHA, ELBASAN. Shitet ambient biznesi në lagjen Beqir Dardha, Elbasan
Sipërfaqja e ambientit

Shitet Ambient Biznesi NË Lagjen Beqir Dardha, Elbasan.

Qender | Elbasan
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (23:39): Shitet ambient biznesi në lagjen beqir dardha, elbasan sipërfaqja e ambientit është 68 m² me lokacion të favorshëm pranë shkollës pedagogjike luigj gurakuqi, universitetit të ciklit të ulët, etj. ambienti disponon dokumentacion të rregu...

125,000 Euro

200,000 Euro shitet lokal te stacioni i trenit,200 mije euro brenda nje qendre tregtare dhe urbane qe ka aktivitete te ndryshme,buze rruge,sh

Shitet Lokal Te Stacioni I Trenit,200 Mije Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.05.2020 (21:36): Brenda nje qendre tregtare dhe urbane qe ka aktivitete te ndryshme,buze rruge,shitet i mobiluar dhe investuar...

200,000 Euro

30,000 Euro SHITEN NJESI GARAZHE TEK FREDERIK SHIROKA! Shitet njesi garazhe ne rrugen Frederik Shiroka prane 21Dhjetori! Siperfaqja e g

Shiten Njesi Garazhe Tek Frederik Shiroka!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (20:45): Shitet njesi garazhe ne rrugen frederik shiroka prane 21dhjetori! siperfaqja e garazhit eshte 52m 2 dhe eshte i investuar.garazhet ndodhen ne katin minus 1.per informacion te metejshem ju lutem te na kontaktoni....

30,000 Euro

300,000 Euro Mundesi investimi! Jepet me qira ose shitet ambient tregtar tek Ali Demi. Ambient tregtar tek Ali Demi.
Ambienti është i organizuar në dy kate, në t

Mundesi Investimi! Jepet Me Qira Ose Shitet Ambient Tregtar Tek Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
520.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.05.2020 (20:32): Ambient tregtar tek ali demi. ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. sipërfaqja totale e ambientit është 520 m2. ambienti është i investuar me parket dhe punime cilësore. objekti disponon doku...

300,000 Euro

170,000 Euro Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores. Shitet lokali 52 meter katror ne Bulevardin Ismail Qemali, Vlore.

Biznesi shi

Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Qender | Vlore
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (18:57): Shitet lokali 52 meter katror ne bulevardin ismail qemali, vlore. biznesi shitet bashke me aktivitet, i pajisur me dokumentacion te rregullt....

170,000 Euro

300,000 Euro Shitet bar-kafe Kati 0, 133 m² 300.000 Euro Rruga Frederik Shiroka(Future Home Property)Pro15058 Ambienti ndodhet ne Rrugen Frederik Shiroka. Informacion mbi ambientin: • Kati

Shitet Bar-kafe Kati 0, 133 M² 300.000 Euro Rruga Frederik Shiroka(future Home Property)p

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
133.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (17:29): Ambienti ndodhet ne rrugen frederik shiroka. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 133 m2. ambienti disponon: • 43 tavolina • 2 tualete • fasade xhami • verande • sistem kondicionimi • sistem aspirimi • lok...

300,000 Euro

999,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900m2 buze rruge OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 900m2 Buze Rruge

Qender | Fier
KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (16:59): Okazion shitet objekt-bisnes prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh. eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, bujqesore...

999,000 Euro

16,000 Euro Shitet, Biznesi, Qender OPP15767
Biznesi ndodhet ne Qender
Informacion mbi Ambientin:• Buze rruge

Shitet, Biznesi, Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
26.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (16:57): Opp15767 biznesi ndodhet ne qender informacion mbi ambientin:• buze rruge • kati i 0 • siperfaqja e ambientit: 26 m2 • 1 tualet • fasade xhami •qera 450 euro • mundesi shume e mire investimi. per ta vizituar na kontaktoni! 06925...

16,000 Euro

115,000 Euro Shitet, Ambient, Medreseja OPP15967
Ambienti ndodhet tek Medreseja.
Informacione mbi ambientin :
• Sip

Shitet, Ambient, Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (16:40): Opp15967 ambienti ndodhet tek medreseja. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 22m2. • kati 0. detaje të tjera : • buzë rrugës kryesore. • me hipotekë. zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të preferuara për...

115,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

230,000 Euro id:108795 - Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto ...

230,000 Euro

170,000 Euro id:215451 - Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Qender | Vlore
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet lokali 52 meter katror ne bulevardin ismail qemali, vlore. biznesi shitet bashke me aktivitet, i pajisur me dokumentacion te rregullt....

170,000 Euro

350,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI DY KATËSH ME SIP 780 M2, KORÇË. Shitet ambient biznesi ose truall me sipërfaqe totale 780 m² tek ish Fabrika e

Shitet Ambient Biznesi Dy KatËsh Me Sip 780 M2, KorÇË.

Zone Periferike | Korce
KM nga qendra
780.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.05.2020 (16:23): ...

350,000 Euro

40,000 Euro Zyre per shitje ne Myslym Shyri Rruga Him Kolli ne Tirane (ID 4161017) Property ID : 4161017

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Zyre ne pallat te

Zyre Per Shitje Ne Myslym Shyri Rruga Him Kolli Ne Tirane (id 4161017)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (16:23): Property id : 4161017 myslym shyri, rruga him kolli, shitet zyre ne pallat te ri, siperfaqe 25 m² me hipoteke, kati 0, tualete , zyra eshte ne proces rikonstruksioni, e pershtatshme per zyre avokatie/noterie, zyre kontabiliteti etj., orientimi li...

40,000 Euro

94,400 Euro Tek Diplomat 2 super ambjent ne shitje...  Shitet super ambjent biznesi ideal per bar kafe, restorant, piceri, dyqan etj.

Tek Diplomat 2 Super Ambjent Ne Shitje...

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
59.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (14:17): Shitet super ambjent biznesi ideal per bar kafe, restorant, piceri, dyqan etj. ambjent i brendshem 59m2 dhe ambjent i jashtem i shfrytezueshem 40m2. aktualisht me qera. perball hillton garden inn me hipoteke. ...

94,400 Euro

65,000 Euro Shitet,Ambjent,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future15244) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë Njesise Admnis

Shitet,ambjent,unaza E Re,future Home Real Estate(future15244)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (14:06): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë njesise admnistrative. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 44 m2 • kati 0 • fasadë xhami • pozicion i favorshëm gjeografik • i përshtatshëm për biznese të ndryshm...

65,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet,Godinë Biznesi,Rinas(future15960) Godina ndodhet në zonën e Rinasit.Ka strukturë 3-katëshe ku bodrumi ka sipë

Shitet,godinë Biznesi,rinas(future15960)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (14:06): Godina ndodhet në zonën e rinasit.ka strukturë 3-katëshe ku bodrumi ka sipërfaqje 1220m2, kati përdhe, i parë dhe i dytë kanë sipërfaqje nga 433m2 secili.godina përfshin një sipërfaqje toke prej 3500 m2. godina është e përbërë nga k...

1,000,000 Euro

250,000 Euro Shitet ambient komercial ne Bllok me super cmim! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-am

Shitet Ambient Komercial Ne Bllok Me Super Cmim!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.05.2020 (13:51): Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-ambient-komercial-ne-bllok/[/urlcode]...

250,000 Euro

160,000 Euro Dyqan Dublex per shitje Rr.Bogdaneve, prane Mullirit te Vjeter, ne Tirane (ID 4171141) Property ID : 4171141

Rruga e Bogdaneve, prane Mullirit te Vjeter, shitet amb

Dyqan Dublex Per Shitje Rr.bogdaneve, Prane Mullirit Te Vjeter, Ne Tirane (id 4171141)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (13:38): Property id : 4171141 rruga e bogdaneve, prane mullirit te vjeter, shitet ambjent/dyqan komercial zyre dublex, siperfaqe 100 m2, bosh, open space, tualet, kati o, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per bisnese te ndryshme si call cent...

160,000 Euro

60,000 Euro Zyre/Dyqan per shitje Rruga Bogdaneve prane Mullirit te Vjeter ne Tirane (ID 4161016) Property ID : 4161016

Rruga e Bogdaneve, prane Mullirit te Vjeter, rreshti dy

Zyre/dyqan Per Shitje Rruga Bogdaneve Prane Mullirit Te Vjeter Ne Tirane (id 4161016)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (13:37): Property id : 4161016 rruga e bogdaneve, prane mullirit te vjeter, rreshti dyte, shitet ambient zyre/dyqan, siperfaqe 40 m2, me hipoteke, e mobiluar, tualet, kati o, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per bisnese te ndryshme si, klin...

60,000 Euro

55,000 Euro SHITET LOKALI OSE NDERROHET ME APARTAMENT Shitet ambienti dhe biznesi ne rrugen 5 Maj. Ambjenti ka nje siperfaqe 41,4 m2.

Shitet Lokali Ose Nderrohet Me Apartament

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (13:31): Shitet ambienti dhe biznesi ne rrugen 5 maj. ambjenti ka nje siperfaqe 41,4 m2. ne pjesen e jashtme ka nje hapesire prej 35 m2 te shfrytezueshme si verande. lokali eshte ne gjendje pune dhe frekuentohet nga klient specifik. lokali eshte rikonstruktua...

55,000 Euro

260,000 Euro Shitet bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro (Unaza e Re) Pro14422 Restoranti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. • Sipërfaqja e restorantit : 130

Shitet Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro (unaza E Re) Pro14422

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (13:09): Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: • 16 tavolina ne pjesen e brendshme • 6...

260,000 Euro

252,000 Euro Shitet,Ambient,Unaza E Re ,Tirane, PRI15911 • Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Astirit • Informacion mbi ambj

Shitet,ambient,unaza E Re ,tirane, Pri15911

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (12:53): • ambjenti është i pozicionuar në zonën e astirit • informacion mbi ambjentin: • ndertim i ri • kati 0 • sipërfaqja e ambjenti:180 m2 • orientim: buze rruge• dokumentacioni: me hipoteke • organizimi : • 2 tualete • e investua...

252,000 Euro

136,500 Euro 🏘Shitet Aktiviteti Bar-Kafe ne Currila, Durres 🏘Shitet Aktiviteti Bar-Kafe ne Currila, Durres

👉Ambienti me siperfaqe 6

🏘shitet Aktiviteti Bar-kafe Ne Currila, Durres

Currilat | Durres
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.05.2020 (11:30): 🏘shitet aktiviteti bar-kafe ne currila, durres 👉ambienti me siperfaqe 65 m2 💶cmimi: 2100 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!...

136,500 Euro

60,000 Euro Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 55,000 € ID: PRI14875 Ambienti ndodhet ne zonen Komuna e Parisit.

Informacion mbi Ambientin:
• K

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 55,000 € Id: Pri14875

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (11:30): Ambienti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 31 m2 • 1 tualet • mundesi shumë e mirë investimi. 2.5 m fasade xhami. • për ta vizituar na kontaktoni!...

60,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE  PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.05.2020 (11:08): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

75,000 Euro Shitet dyqan tek fusha Laprake Shitet ambient biznesi me siperfaqe 60 m2,open space me nje tualet,i perdorur me

Shitet Dyqan Tek Fusha Laprake

Laprake | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (11:03): Shitet ambient biznesi me siperfaqe 60 m2,open space me nje tualet,i perdorur me pare,ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri shume cilesor,ne dy katet e pallatit jane perqendruar nje numer i larte biznesesh.ambienti disponon hipoteke dhe shitet me c...

75,000 Euro

15,000 Euro Shitet biznesi kafe-pasticeri-akullore, ne Qender Shitet biznesi kafe-pasticeri-akullore, ne Qender mbrapa 15 kateshit, ne nje zon

Shitet Biznesi Kafe-pasticeri-akullore, Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.05.2020 (10:44): Shitet biznesi kafe-pasticeri-akullore, ne qender mbrapa 15 kateshit, ne nje zone shumë të frekuentuara dhe strategjike te tiranes. ambjenti funksionon prej vitesh, duke patur keshtu dhe nje klientele te ngritur dhe te rregullt. shitet per arsy...

15,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim