si kurohet vaskuliti  

 Online 28 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 28 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

160,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Amb Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Buze Rruge |ne Pallat i Ri me SUPER FUSHE PAMJE

Mundesi Investimi: Amb Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Buze Rruge |ne Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.05 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient biznesi qe ka sherbyer si lolak (fotot e funit**) tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shu...

160,000 Euro

103,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

103,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (20:33): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes Ambient biznesi,Kati 1,32 m² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² 35.000 Eur ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (20:32): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj n...

35,000 Euro

210,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 122 m², 210.000 Euro (Ministria e Jashtme) Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dy

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 122 M², 210.000 Euro (ministria E Jashtme)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (19:34): Tek bulevardi bajram curri ,ne rruge kryesore tek ministria e jashtme ,shitet dyqan , ambienti eshte i organizuar : kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ...

210,000 Euro

77,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m² 77.000 Euro (Ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M² 77.000 Euro (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (19:34): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues ,kati 1, prane ish ambasades jugosllave. cmimi: 77.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

77,000 Euro

350,000 Euro Tirane, shes dyqan kati 1,sip 117 m² 350.000 Euro (Rruga Bardhyl) Shitet ambient biznesi ne rrugen Bardhyl. 

Ambienti ka nje siperfaqe prej 117

Tirane, Shes Dyqan Kati 1,sip 117 M² 350.000 Euro (rruga Bardhyl)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.50 KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (19:30): Shitet ambient biznesi ne rrugen bardhyl. ambienti ka nje siperfaqe prej 117 m2, fasade xhami me lartesi prej 6m, tualet nga brenda. ndodhet buze rruge qe do te thote mundesi shume e mire reklamimi te buznesit tuaj. cmimi 350.000 euro ...

350,000 Euro

660,000 Euro Ambjent biznesi te Shkolla e Baletit Shes ambjent biznesi me siperfaqe neto 200m2 kati 0 dhe nen te 220m2 kati -1. Am

Ambjent Biznesi Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (19:06): Shes ambjent biznesi me siperfaqe neto 200m2 kati 0 dhe nen te 220m2 kati -1. ambjentet komunikojne me njera tjetren. orentimi jug,pallat i ri, kati -1 me ajrosje antyrale( dritare dhe dyer). i pershtashem per cdo lloj aktiviteti. disponon dokumentac...

660,000 Euro

690,000 Euro Shitet, Ambjet, Buze rruge, Bllok Shitet, ambjent në zonën e Bllokut, Rruga Sami Frasheri.  Informacion mbi Ambj

Shitet, Ambjet, Buze Rruge, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (18:30): Shitet, ambjent në zonën e bllokut, rruga sami frasheri. informacion mbi ambjentin:• kati 0 buze rruge • siperfaqe 126 m2 • me hipoteke • tualeti • fasade xhami • sistem kondicionimi • zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte zone e ...

690,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (18:00): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

60,000 Euro SHITET BIZNES QENDER ESTETIKE NE RRUGEN MYSLYM SHYRI Shitet qender estetike shume atraktive ne rrugen Myslym Shyri. Ambjenti eshte i

Shitet Biznes Qender Estetike Ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
144.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (17:43): Shitet qender estetike shume atraktive ne rrugen myslym shyri. ambjenti eshte i sapoinvestuar dhe ka te gjitha paisjet per te ofruar sherbime te metodave me te fundit si parukeri, extension, make up profesional, estetike te thojve, trajtimet e fytyre...

60,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

367,500 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 73 m² 367.500 Euro (Sheshi Willson) Shitet ambjent tek Sheshi Willson perball Postes. Ambjenti eshte I pozicionuar n

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 73 M² 367.500 Euro (sheshi Willson)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.02 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (17:36): Shitet ambjent tek sheshi willson perball postes. ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe totale 73.5 m2. ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor , fasade xhami dhe tualet. ambjenti eshte nje mundesi e mire investimi. per t...

367,500 Euro

260,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 148 m² 260.000 Euro  21 Dhjetori (Rruga Artan Lenja) Ambjenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit. 
Informacion mbi Ambjentin: • Kat

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 148 M² 260.000 Euro 21 Dhjetori (rruga Artan Lenja)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
148.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (17:36): Ambjenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit. informacion mbi ambjentin: • kati 1 • sipërfaqja e mjedisit: 148 m2 • i investuar • i veshur me fasadë xhami • disonon 1 tualet. • me mundësi të zhvillimit të bizneseve të ndryshme ...

260,000 Euro

550,000 Euro  Tirane, shes Lokal Kati 0, 72 m² 550.000 Euro (Bllok) Lokali eshte i pozicionuar ne zonen e Bllokut. 
Informacion mbi Ambjentin: •

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 72 M² 550.000 Euro (bllok)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.86 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (17:35): Lokali eshte i pozicionuar ne zonen e bllokut. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa: 72 m2 •dokumentacioni: me certifikate pronesie. •i investuar • i veshur me fasade xhami per ta vizituar na kontaktoni! cel. : +35569...

550,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet, Lokal, Unaza e Re Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: • Buzë rruge

Shitet, Lokal, Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (17:35): Lokali ndodhet ne zonen e unazes se re. informacion mbi lokalin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 300 m2 • tualet • fasadë xhami • i investuar • aktulisht në gjendje pune me xhiro ditore 1000000 leke • mundesi shu...

1,000,000 Euro

186,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta Shitet apartament në Bulevardin Gjergj Fishta pranë Restorant Fish Time. Infor

Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
93.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (17:35): Shitet apartament në bulevardin gjergj fishta pranë restorant fish time. informacion mbi apartamentin: • kati 1 pallat ekzistues • siperfaqe 93 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • deta...

186,000 Euro

300,000 Euro Shitet, Kapanon+Truall, Kashar Kapanoni është i pozicionuar ne zonen e Kasharit. Informacion mbi kapanonin:

Shitet, Kapanon+truall, Kashar

Vore | Tirane
KM nga qendra
750.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

11.11.2019 (17:35): Kapanoni është i pozicionuar ne zonen e kasharit. informacion mbi kapanonin: • sipërfaqja : 750 m2 ndertim • truall 3000 m2 dokumentacioni: me hipotekë •lokacion shumë i favorshëm, pranë saj do kaloj autostrada thumane-kashar • i org...

300,000 Euro

550,000 Euro Shitet, Lokal, Selite Lokali është i pozicionuar në zonën e Selites. Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Lokal, Selite

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (17:35): Lokali është i pozicionuar në zonën e selites. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa: 250 m2 •dokumentacioni: me certifikatë pronësie. •i investuar • i veshur me fasadë xhami • 2 tualete. • kuzhina • i mobiluar. për...

550,000 Euro

185,000 Euro Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, 185.000 euro Shitet ambjent tek Ish Ekspozita.  Ndodhet në katin 0 me  sipërfaqe 54 m2 . Am

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, 185.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (17:34): Shitet ambjent tek ish ekspozita. ndodhet në katin 0 me sipërfaqe 54 m2 . ambjenti disponon: • buze rruge • fasade xhami •me hipoteke • tualet • opsion ideal investimi •për ta vizituar na kontaktoni!0694266028...

185,000 Euro

220,000 Euro Shitet ambient komercial rruga Asim Vokshi Shitet ambient me hipotekë sipërfaqe 65m2 + verande 30m2 ne rrugen Asim Vokshi

Shitet Ambient Komercial Rruga Asim Vokshi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (16:38): Shitet ambient me hipotekë sipërfaqe 65m2 + verande 30m2 ne rrugen asim vokshi perballe bar glow. kontaktoni per me shume informacion...

220,000 Euro

73,000 Euro Shitet,Ambjent,Unaza E Re(future12961) Shitet ambjent ne Unaze Te Re,perballe kompleksit Molla. Ndodhet në katin 0 dhe

Shitet,ambjent,unaza E Re(future12961)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (16:30): Shitet ambjent ne unaze te re,perballe kompleksit molla. ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 53.3 m2 . ambjenti disponon: •hapesira te bollshme •hyrje te dedikuar • 2 tualete • buze rruge • fasade xhami • sistem kondicionimi • spote n...

73,000 Euro

250,000 Euro Lokal ne shitje tek Std Dinamo 82m2, Lokal ne gjendje pune me kubature te larte. Mund te perdoret per lloje te

Lokal Ne Shitje Tek Std Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (16:29): 82m2, lokal ne gjendje pune me kubature te larte. mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesesh....

250,000 Euro

100,000 Euro Superokazion Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal se bashku me biznesin n

Superokazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (16:29): Te kompleksi homeplan, ish klubi partizani, shitet lokal se bashku me biznesin ne gjendje aktuale pune. ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne kompleks. lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire inv...

100,000 Euro

69,000 Euro Shitet dyqani Yzberisht Shitet dyqan me sip.53.5m2,kati 1 , me hipoteke ,fasade xhami.
Perdoret per dy

Shitet Dyqani Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (16:29): Shitet dyqan me sip.53.5m2,kati 1 , me hipoteke ,fasade xhami. perdoret per dy aktivitetet te ndryshme. kan ndarje me dy tualete secila pjes,dy automate te vecanta,me dy hyrje dalje. cmimi:69.000 euro (i diskutushem)...

69,000 Euro

10,000 Euro Tirane, shes poste parkimi Kati -1, 18 m² 10.000 Euro (21 Dhjetori) Disponojme 4 poste parkingu. • Ndodhen tek 21 Dhjetori, perballe Bar Oslo. Inf

Tirane, Shes Poste Parkimi Kati -1, 18 M² 10.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (16:29): Disponojme 4 poste parkingu. • ndodhen tek 21 dhjetori, perballe bar oslo. informacion mbi postet e parkimit: • kati -1• sipërfaqja : 18 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponojne: • hapësirë te bollshme • te organizuar mirë • p...

10,000 Euro

15,000 Euro  Tirane, Shitet Biznesi lokal Kati 0, 81 m² 15.000 Euro (Rruga e Durresit) Shitet biznesi, lokal tek "Rruga e Durresit". Informacion mbi Ambienti

Tirane, Shitet Biznesi Lokal Kati 0, 81 M² 15.000 Euro (rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (16:12): Shitet biznesi, lokal tek "rruga e durresit". informacion mbi ambientin: • kati 0 me siperfaqe 81 m2 dhe 46 m2 verande me leje shfrytezimi • fasade me pamje nga rruga • 1 tualet • sistem aspirimi dhe kondicionimi • toalisht i mobiluar •ak...

15,000 Euro

298,800 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0 , 99 m² 298.800 Euro (Fiori Di Bosco) Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e kompleksit rezidencial Fiori De Bosco. I

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0 , 99 M² 298.800 Euro (fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane
2.33 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.11.2019 (15:55): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e kompleksit rezidencial fiori de bosco. i vendosur ne veri-perendim te qytetit te tiranes, ne rrugen “don bosko” kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit. i...

298,800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim