si te mesojme italishten  

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 -  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

90,000 Euro id:110959 - Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i pershtatshem per biznese te ndryshme • disponon certifikate p...

90,000 Euro

21,000 Euro Okazion | Shitet | Dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e Kosovareve Okazion | Shitet | Dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e Kosovareve. Dyqani ndodhe

Okazion | Shitet | Dyqan 15 M2 , 21 000 Euro , Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (01:07): Okazion | shitet | dyqan 15 m2 , 21 000 euro , rruga e kosovareve. dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes me akses per te gjitha aktivitetet. eshte buze rruge dhe mund te perdoret shume mire sidomos per zyra apo studio te ndryshme ...

21,000 Euro

620,000 Euro  Tirane, shes magazine 1.100 m², 620.000 Euro (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Magazina esht

Tirane, Shes Magazine 1.100 M², 620.000 Euro (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (00:21): Shitet magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. magazina eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te larta. mundesi kreditimi deri 70 % te vleres! cmimi: 620.000 euro. ...

620,000 Euro

120,000 Euro Super okazion Shitet nje lokal me siperfaqe te brendshme 55m2 dhe siperfaqe te jashtme prej rr

Super Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (22:26): Shitet nje lokal me siperfaqe te brendshme 55m2 dhe siperfaqe te jashtme prej rreth 80m2 ne rr. frosina plaku ,ish klubi partizani,kompleksi “homeplan”. siperfaqja e jashtme eshte me 20 tavolina per te cilat nuk paguhet asnje takse pasi eshte e...

120,000 Euro

105,000 Euro Shitet Dyqan Shitet Dyqan, 30 m2, me fasadë xhami, tualet, i pershtatshem për biznese të n

Shitet Dyqan

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (22:26): Shitet dyqan, 30 m2, me fasadë xhami, tualet, i pershtatshem për biznese të ndryshme. disponon certifikatë pronësie dhe hipotekë. të interesuarit mund të kontaktojnë. ...

105,000 Euro

10,000 Euro Shitet BIZNESI bar kafe lounge Shitet lokali si biznes 
Shitet i gjith investimi plus klientele e rregullt me

Shitet Biznesi Bar Kafe Lounge

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.33 KM nga qendra
102.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.08.2019 (21:42): Shitet lokali si biznes shitet i gjith investimi plus klientele e rregullt me gjith furnizime sic esht prej nje totali prej 10.000€ ose mderrohet me makin plus diferencen...

10,000 Euro

145,000 Euro Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes  Rruga Marko Bocari, Afer Bllokut, Petro Ninit dhe Nobis, 
Shitet Apartament Kat

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.08.2019 (18:42): Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m2. dhomat jane me hapesira te medha dhe ...

145,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (16:07): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

40,000 Euro  Tirane, shes dyqan Kati 0, 19 m² 40.000 Euro (Myslym Shyri) Shitet ambient tek "Myslym Shyri". Ambienti është i pozicionuar në

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 19 M² 40.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (14:58): Shitet ambient tek "myslym shyri". ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 19.4 m2 buzë rrugës kryesore. objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për ta vizituar na kontaktoni! opp11725 cel. : 0697015471...

40,000 Euro

160,000 Euro Shitet DYQAN 100 m2 Me Hipoteke pran Vila L Shitet dyqani 100 m2 bashke me nje verand 50m2 ndodhet ne katin 0 te kompleksi s

Shitet Dyqan 100 M2 Me Hipoteke Pran Vila L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (14:54): Shitet dyqani 100 m2 bashke me nje verand 50m2 ndodhet ne katin 0 te kompleksi san tara dyqani ka hipoteke ndodhet ne nje zone te populluar te interesuarit te tel 067 605 5046...

160,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

300,000 Euro  Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar. Ulet Cmimi Me 30 000 Euro

https://www.youtube.com/uploadNe nje zone shume te

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.08.2019 (14:27): Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodhet ne katin e 2-te nje kompleksi pallate...

300,000 Euro

90,000 Euro Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane. Ambjenti ndodhet ne zonen e Shallvareve. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2.45 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (13:07): Ambjenti ndodhet ne zonen e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i pershtatshem per biznese te ndryshme • disponon certifikate pronesie • per ta vizituar na kontakton...

90,000 Euro

47,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 59 m² 47.000 Euro (Qytet Studenti) Ambjenti eshte i pozicionuar prane rruges "Pjeter Budi" te Qytet Stude

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 59 M² 47.000 Euro (qytet Studenti)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1.46 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (12:45): Ambjenti eshte i pozicionuar prane rruges "pjeter budi" te qytet studenti, ne nje nder komplekset me cilesore te zones, kompleksi "ana". informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit : 59 m2, ku 37 m2 jane te brendshme dhe ...

47,000 Euro

78,000 Euro Shitet dyqan ndodhet ne Komunen e Parisit , ne rrugen Bill Klinton!! Shitet dyqan ndodhet ne Komunen e Parisit , ne rrugen Bill Klinton!!
Ka nje sip

Shitet Dyqan Ndodhet Ne Komunen E Parisit , Ne Rrugen Bill Klinton!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (12:40): Shitet dyqan ndodhet ne komunen e parisit , ne rrugen bill klinton!! ka nje siperfaqe prej 60 m2 pajisur me certifikate pronesie eshte me fasade xhami e pershtatshme per biznese te ndryshme si estetike , agjensi farmaci , lavanteri , pastrim...

78,000 Euro

299,000 Euro Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller Mundesi Investimi: Shitet Ambient Gjigand (195 m2) per Biznes (Ish Ekspozita) ne

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.08.2019 (10:45): Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | planimetri e rregullt me ndertime cilesore d...

299,000 Euro

21,000 Euro Shitet Biznesi Materiale Ndertimi Okazion 
Shitet Biznes Dyqan Materiale Ndertimi, Elektrike, Hidraulike, Vegla Pune, Boj

Shitet Biznesi Materiale Ndertimi Okazion

Vasil Shanto | Tirane
1.00 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (23:05): shitet biznes dyqan materiale ndertimi, elektrike, hidraulike, vegla pune, bojra etj. me adrese ne rr.ibrahim dervishi afer komunes se parisit, tirane. i kompletuar me te gjitha raftet, ekspozitoret, kamera sigurie, kompjuter, kase fiskale etj. ...

21,000 Euro

160,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi 58 m2 tek Juridiku, Tirane Tek Fakulteti Juridik Tirane, Shitet Ambjent Biznesi 58 m2, Kati i dyte, me hyrj

Shitet Ambjent Biznesi 58 M2 Tek Juridiku, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.08.2019 (20:00): Tek fakulteti juridik tirane, shitet ambjent biznesi 58 m2, kati i dyte, me hyrje te dedikuar nga rruga. ambjent open space, + tualet + depo. me vetrate xhami te madhe. ne gjendje te mire. cmimi: 160.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 ...

160,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (19:47): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

235,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 93.91 m² 235.000 Euro (Kopshti Botanik) Ambjenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi ambjentin:

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 93.91 M² 235.000 Euro (kopshti Botanik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (18:55): Ambjenti është i pozicionuar te kopshti botanik. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 93.91 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • i investuar • pa...

235,000 Euro

2,500,000 Euro SHITET OBJEKT 2-KATESH PRANE TEG, TIRANE Shitet objekt 2-katesh + bodrum mbrapa TEG, Tirane. Ambienti eshte 2200 m², 120

Shitet Objekt 2-katesh Prane Teg, Tirane

Sauk | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.08.2019 (18:05): Shitet objekt 2-katesh + bodrum mbrapa teg, tirane. ambienti eshte 2200 m², 1200 m² jane ndertim, 400 m² secili kate, 500 m² parkim dhe 500 m² eshte lulishte. me pare eshte perdorur si restorant, por mund te perdoret dhe per qellime te tjera biz...

2,500,000 Euro

52,000 Euro OKAZION Dyqan 86.8 m2 ne Rezidencen AnA ne Qytet Studenti OKAZION Dyqan 86.8 m2 ne kompleksin AnA ne Qytet StudentiDyqani eshte i

Okazion Dyqan 86.8 M2 Ne Rezidencen Ana Ne Qytet Studenti

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.08.2019 (18:05): Okazion dyqan 86.8 m2 ne kompleksin ana ne qytet studenti dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. pozicioni ne te cilin ndodhet ben qe dyqani te jete i ndricuar gjate gjithe dites pa pasur nevoje per ndricim artificial. ...

52,000 Euro

45,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 55 m² 45.000 Euro (Fresku) Shitet ambjent biznesi në zonën e Freskut tek rruga Dalip Topi në zonë të p

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 55 M² 45.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (14:01): Shitet ambjent biznesi në zonën e freskut tek rruga dalip topi në zonë të preferuar dhe buzë rruge. ambjenti është i pozicionuar në katin 0. ka orientim veri dhe sipërfaqe totale 55m2 . i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi....

45,000 Euro

195,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!   Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

Ne Don Bosko Shitet Bar-restorant I Super Investuar Me Klientele Te Rregullt!!

Don Bosko | Tirane
3.77 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (13:58): ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mb...

195,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

105,000 Euro  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 70 m² 105.000 Euro (Rruga e Kavajes) Ambjenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes perballe Kishes Katolite. 
Informacion mbi

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 70 M² 105.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (13:10): Ambjenti ndodhet ne rrugen e kavajes perballe kishes katolite. informacion mbi ambjentin:•buzë rruge•kati i 0•sipërfaqa e ambjenti: 70 m2 • 1 tualet •i investuar •me dokumentacion të rregullt hipotekor. •ambjenti është i përs...

105,000 Euro

700,000 Euro Elbasan, shes ambjent biznesi 6.240 m² 700.000 Euro (Elbasan) Kapanoni është i pozicionuar ne Elbasan.
Informacion mbi kapanonin: • Sipë

Elbasan, Shes Ambjent Biznesi 6.240 M² 700.000 Euro (elbasan)

Qender | Elbasan
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.08.2019 (13:08): Kapanoni është i pozicionuar ne elbasan. informacion mbi kapanonin: • sipërfaqja e truallit : 5000 m2 • sipërfaqe ndertim: 1240 m2 nga ku 1000 eshet magazine dhe 240 m2 zyra te mobiluara. •hapesire parkimi. dokumentacioni: me hipotekë...

700,000 Euro

84,000 Euro Objekt ne shitje okazion Objekti ndodhet ne qender te Fierit perball postes qendrore. Ne shitje jane kati

Objekt Ne Shitje Okazion

Qender | Fier
KM nga qendra
184.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.08.2019 (13:04): Objekti ndodhet ne qender te fierit perball postes qendrore. ne shitje jane kati i dyte i perfunduar dhe kati i trete i pa perfunduar . secili nga katet ka 84 m shfrytezimi ...

84,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim