taksi me qera ne tirane  

 Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

365,000 Euro id:175760 - Tek Kryqezimi i Rr. se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Tek Kryqezimi I Rr. Se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se elbasanit, shitet ambient komercial, me siperfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. aktualisht ne gjendje pune si palester me pune te ngritur dhe shitet bas...

365,000 Euro

399,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion! Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazi

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (15:07): Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te perimetrit. pozicionimi ne kryqezim te nje...

399,000 Euro

15,000 Euro Shitet biznesi kafe-pasticeri-akullore, ne Qender Shitet biznesi kafe-pasticeri-akullore, ne Qender mbrapa 15 kateshit, ne nje zon

Shitet Biznesi Kafe-pasticeri-akullore, Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (14:39): Shitet biznesi kafe-pasticeri-akullore, ne qender mbrapa 15 kateshit, ne nje zone shumë të frekuentuara dhe strategjike te tiranes. ambjenti funksionon prej vitesh, duke patur keshtu dhe nje klientele te ngritur dhe te rregullt. shitet per arsy...

15,000 Euro

234,600 Euro Shiten dy dyqane te liqeni i tiranes Shite dy dyqane te liqeni tiranes, 
Dyqani i pare 138m2 momentalisht me qera, s

Shiten Dy Dyqane Te Liqeni I Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
138.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (14:39): Shite dy dyqane te liqeni tiranes, dyqani i pare 138m2 momentalisht me qera, shitet 1700‎€ m2 dyqani i dyte 152m2 shitet 1900 ‎€m2 buze rruge...

234,600 Euro

430,000 Euro SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE BLLOK! Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara.Ka nje siperfaqe totale pre

Shitet Ambjent Komercial Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (14:37): Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara.ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe ndodhet ne katin e 1.aktualisht funksionon sallon estetik.ambjenti shitet bosh. per nje vizite ne prone na kontaktoni....

430,000 Euro

200,000 Euro SHITET AMBJENT KOMERCIAL PERBALL FAKULTETIT TE DREJTESISE! Ambjenti ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte, ne katin e dyte. Ka nje si

Shitet Ambjent Komercial Perball Fakultetit Te Drejtesise!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
121.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (14:37): Ambjenti ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte, ne katin e dyte. ka nje siperfaqe prej 121 m2 dhe mund te sherbeje per biznese te ndryshme bar-kafe,call center,parukeri etj. per nje vizite ne prone na kontaktoni....

200,000 Euro

880,000 Euro Shitet ambient biznesi ne qender te Kamzes! Shitet godine multifunksionale biznesi ne qender te Kamzes!
Truall 2700m2
Nder

Shitet Ambient Biznesi Ne Qender Te Kamzes!

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.06.2020 (14:25): Shitet godine multifunksionale biznesi ne qender te kamzes! truall 2700m2 ndertese 1800m2 (4×450 parkim 2 oborre ngrohje centrale salle 300m2 nje mundesi e mire investimi ne biznes. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni....

880,000 Euro

5,000,000 Euro Shiten, Ambiente, Ali Demi, Tiranë. 5000€/m2 Id : 18434 Ambientet ndodhet në zonën e Ali Demit.

Informacion mbi Ambientet:

Buzë

Shiten, Ambiente, Ali Demi, Tiranë. 5000€/m2 Id : 18434

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (13:42): Ambientet ndodhet në zonën e ali demit. informacion mbi ambientet: buzë rruge• kati 0 • open space me mundesi ndarje • tualet. fasadë xhami • i pershtatshëm per biznese të ndryshme. 5000€/m2 mundësi shumë e mirë investimi...

5,000,000 Euro

75,000 Euro OKAZION : SHITET AMBIENT BIZNESI . ASTIRI . RRUGA TEODOR KEKO . SUPER OKAZION! Shitet ambjent biznesi i organizuar ne forme dupleksi ne zonen e

Okazion : Shitet Ambient Biznesi . Astiri . Rruga Teodor Keko .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (12:58): Super okazion! shitet ambjent biznesi i organizuar ne forme dupleksi ne zonen e astirit,prane bar artistit, me siperfaqe te pergjithshme 72m2 nga ku 52m2 kati i pare dhe 20m2 kati i dyte i pershtatshem per dyqan , klinike dentare, estetike etj. dyq...

75,000 Euro

600,000 Euro Shitet,Ambient,Laprake,Tirane PRI+16095 Lokali ndodhet ne zonen e Laprakes,prane Karburantit Kastrati• Informacion mbi

Shitet,ambient,laprake,tirane Pri+16095

Laprake | Tirane
KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (12:47): Lokali ndodhet ne zonen e laprakes,prane karburantit kastrati• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e lokalit: 360m2. pozicionuar në katin e 2• me fasade xhami: • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi • 2 tualete • as...

600,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

230,000 Euro id:108795 - Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto ...

230,000 Euro

360,000 Euro Shitet super dyqan te sheshi willson ⭐️⭐️⭐️ Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te mira per biznes ne Tirane sic eshte sheshi

Shitet Super Dyqan Te Sheshi Willson ⭐️⭐️⭐️

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (11:16): Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te mira per biznes ne tirane sic eshte sheshi willson. ambienti ndodhet buze rruges sami frasheri ku ka facilitete te larta si trotuar i madh qe mund te shfrytezohet si verante per bar kafe ose produkte te tjera . k...

360,000 Euro

650,000 Euro Shitet,Ambient,Fushe Preze, PRI+16088 Magazina ndodhet në zonën e Fushe Prezes • Informacion mbi Ambientin: • Bu

Shitet,ambient,fushe Preze, Pri+16088

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (11:16): Magazina ndodhet në zonën e fushe prezes • informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati 1 • sipërfaqja e ambientit: 2600m2 total • lartesia 8m• 1 tualet • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti ësht...

650,000 Euro

1,200,000 Euro Shitet ,Ambient, Qendër OPP16086
Ambienti ndodhet në zonën e Qendrës.
Informacione mbi ambientin
:

Shitet ,ambient, Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
458.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (11:16): Opp16086 ambienti ndodhet në zonën e qendrës. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 458m2. • kati i 1. organizimi : • 400m2 open space. • 58m2 të përshtatshme për zyra. detaje të tjera : • i investuar. • bosh. • s...

1,200,000 Euro

22,000 Euro shitet ambient comercial prane bulevardit zogu 1 Ambjenti pozicionohet shume prane Qendres me nje siperfaqe 25 m2 .Ambjenti ka fa

Shitet Ambient Comercial Prane Bulevardit Zogu 1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (11:16): Ambjenti pozicionohet shume prane qendres me nje siperfaqe 25 m2 .ambjenti ka fasade te shfrytezueshme per cdo aktivitet qe deshironi te zhvilloni. disponon nje hapesire te organizuar open space,ambjent funksional dhe ne gjendje shume te mire...

22,000 Euro

350,000 Euro Ambient biznesi per shitje tek KIKA 2. Shitet ambient biznesi me siperfaqe 140 m2 prane Kompleksit KIKA 2 te Komuna e p

Ambient Biznesi Per Shitje Tek Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (11:12): Shitet ambient biznesi me siperfaqe 140 m2 prane kompleksit kika 2 te komuna e parisit. disponon hipoteke. cmimi i diskutueshem....

350,000 Euro

4,000 Euro Super okazion ambient 106 m tek kompleksi arlis Super abient biznesi ne kompleksin me te mire ne tirane arlis ndertim ndodhet te

Super Okazion Ambient 106 M Tek Kompleksi Arlis

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (10:53): Super abient biznesi ne kompleksin me te mire ne tirane arlis ndertim ndodhet te rruga kavajes ...

4,000 Euro

450,000 Euro AMBIENT BIZNESI PER SHITJE TE SHESHI WILLSON! Shitet ambient komercial 176 m2 tek Sheshi Wilson!
Ambienti ndodhet buze rruges

Ambient Biznesi Per Shitje Te Sheshi Willson!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (09:37): Shitet ambient komercial 176 m2 tek sheshi wilson! ambienti ndodhet buze rruges kryesore me vizibilitet te larte. ka nje siperfaqe neto 176 m2 (njesi) dhe aktualisht eshte i ndare ne disa ambiente pune.i organizuar ne nje holl te madh pritje dhe ven...

450,000 Euro

1,100,000 Euro Pallat individual per shitje Shitet godine 6-kateshe ne rrugen Bardhyl

Godina perbehet nga 2 dyqane perkat

Pallat Individual Per Shitje

Brryli | Tirane
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

05.06.2020 (09:17): Shitet godine 6-kateshe ne rrugen bardhyl godina perbehet nga 2 dyqane perkatesisht ne katet -1 dhe 0, dhe nga 5 apartamente 2+1. mund te konvertohet lehtesisht ne hotel me rreth 15 dhoma. ne tarrace mund te behet shtese kati pasi ekziston ...

1,100,000 Euro

110,000 Euro shitet ambienti (dyqani) Shitet dyqani 92 m2, ka dhe rreth 60 m2 lulishte, si dhe tualet. 

Dyqani esht

Shitet Ambienti (dyqani)

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (08:42): Shitet dyqani 92 m2, ka dhe rreth 60 m2 lulishte, si dhe tualet. dyqani eshte i pershtatshem per zyra, lokal apo dhe biznes tjeter. adresa rruga demokracia, zgjatimi i bulevardit te ri . prane parkut nacional,paskuqan (pallatet e reja 8 kateshe...

110,000 Euro

115,000 Euro Shitet ambient biznesi,Rr. 5 Maji! Me sipërfaqe 35.5 m2, dhe 11 ambiente të përbashkëta,pozicionuar brenda qend

Shitet Ambient Biznesi,rr. 5 Maji!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (08:35): Me sipërfaqe 35.5 m2, dhe 11 ambiente të përbashkëta,pozicionuar brenda qendrës “concord’’, në zonë mjaft të popullar dhe pranë shëebimeve te shumta.i pajisur me hipotekë. Është mjë moment fantastik për të guxuar sot dhe për t...

115,000 Euro

468,000 Euro Shitet, Ambient Komercial, Rruga Sami Frasheri. PERSHKRIMI I PRONES:
Ambienti ndodhet prane Shkolles “Petro Nini Luarasi”.

Shitet, Ambient Komercial, Rruga Sami Frasheri.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (08:35): Pershkrimi i prones: ambienti ndodhet prane shkolles “petro nini luarasi”. siperfaqja: 117.3 m2. ndodhet ne katin e pare. organizohet ne : salle te madhe qendrore; 1 ambient per studio; 1 tualet. te dhena te tjera: i investuar; pershtatet ...

468,000 Euro

365,000 Euro Tek Kryqezimi i Rr. se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes! Shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se Elbasanit, Shitet Ambi

Tek Kryqezimi I Rr. Se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (00:41): shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se elbasanit, shitet ambient komercial, me siperfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. aktualisht ne gjendje pune si palester me pune te ngritur dhe shitet bashke me biznesin. ambienti eshte i organi...

365,000 Euro

395,000 Euro Ne Rrugen Todi Shkurti, Shitet Super Ambient Per Biznes!  Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, shitet super Ambient Komercia

Ne Rrugen Todi Shkurti, Shitet Super Ambient Per Biznes!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
332.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (19:28): tek tregu elektrik, ne rrugen petro nini luarasi, shitet super ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pallati te ri 7-katesh dhe ka siperfaqe neto 332 m2. eshte i organizuar ne dy kate te cilat komunikojne...

395,000 Euro

375,000 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI 3 KATESH PERBALL CYTI PARK. Shitet objekt biznesi 3 katesh ne autostraden Tirane- Durres perball City P

Shitet Ambjent Biznesi 3 Katesh Perball Cyti Park.

Vore | Tirane
KM nga qendra
839.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.06.2020 (19:28): Shitet objekt biznesi 3 katesh ne autostraden tirane- durres perball city park. objekti ka nje siperfaqe ndertimi 839 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2. atualisht kati 1 eshte servis mjetesh ( makinash). kati i 2 gjysma eshte ...

375,000 Euro

285,000 Euro Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, 285.000 euro Shitet ambjent tek Ish Ekspozita. Ndodhet në katin 0 me sipërfaqe 54 m2 . Am

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, 285.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane
0.83 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (16:58): Shitet ambjent tek ish ekspozita. ndodhet në katin 0 me sipërfaqe 54 m2 . ambjenti disponon: • buze rruge • fasade xhami •me hipoteke • tualet • opsion ideal investimi •për ta vizituar na kontaktoni!0694266028...

285,000 Euro

900,000 Euro Shitet, Ambient, Ish Eklspozita, Tiranë , PRI14161 Ambienti ndodhet tek ish ekspozita , pranë gjyakatës. Informacion mbi Ambienti

Shitet, Ambient, Ish Eklspozita, Tiranë , Pri14161

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.83 KM nga qendra
222.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (16:52): Ambienti ndodhet tek ish ekspozita , pranë gjyakatës. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 222m • open space • 1 tualet • fasadë xhami 10m • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipo...

900,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim