tavane gipsi cmimi per meter katror  

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje
195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 - Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

92,000 Euro id:123399 - Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home - Priority
1.62 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet perballe ish ekspozites. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti:37.8 m2 •1 tualet •fasade xhami 2 m • i investuar •me dokumentacion te rregullt ...

92,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

90,000 Euro id:110959 - Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i pershtatshem per biznese te ndryshme • disponon certifikate p...

90,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (23:38): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

413,600 Euro Shitet palester e kompletuar, Rruga e Elbasanit. Shitet ambjent bisnesi me siperfaqe te brendeshme 188 m2, ne katin e dyte te nje

Shitet Palester E Kompletuar, Rruga E Elbasanit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
188.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (21:50): Shitet ambjent bisnesi me siperfaqe te brendeshme 188 m2, ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe me hyrje te posacme. aktualisht ne funksionon si sallon fitnesi, me nje klientele te rregullt. salla eshte e perbere nga ambjenti open space, qe eshte ...

413,600 Euro

115,000 Euro Shitet Ambient KomercialMe Cmim Fantastik . Shitet Lokal i arreduar perball me shkollen Harry Fulz. Ambjenti eshte lokal fun

Shitet Ambient Komercialme Cmim Fantastik .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.15 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (21:44): Shitet lokal i arreduar perball me shkollen harry fulz. ambjenti eshte lokal funkisional dhe ka qene i lene me qira per rreth 6 vite. posedon dhe nje verande rreth 25 m2 e cila eshte me pagese ne bashki ne baze te numrit te tavolinave qe doni te vend...

115,000 Euro

585,000 Euro Super ambient komercial buze rruge ne Myslym hyr ne shitje! Super ambient komercial buze rruge ne Myslym hyr ne shitje!
Per me shume info,

Super Ambient Komercial Buze Rruge Ne Myslym Hyr Ne Shitje!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (21:44): Super ambient komercial buze rruge ne myslym hyr ne shitje! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-dyqan-ne-rrugen-myslym-shyri/[/urlcode]...

585,000 Euro

220,000 Euro Shitet objekt Shitet objekti ne pamje, qe gjindet ne hamallaj te durresit me distanc nga plazh

Shitet Objekt

Zone Periferike | Durres
KM nga qendra
700.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (21:44): Shitet objekti ne pamje, qe gjindet ne hamallaj te durresit me distanc nga plazhi 2.8 kilometra ne rrugen krysore.objekti esht rreth 700 metra kateror me dekumenta te rregullta 4200 metra tok siperfaqe. 00393290526589 niko itali...

220,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes biznes, lokal Kati 0, 75 m² 80.000 Euro (Stadiumi Dinamo) Lokali është i pozicionuar te Stadiumi Dinamo. Informacion mbi lokalin: •Kat

Tirane, Shes Biznes, Lokal Kati 0, 75 M² 80.000 Euro (stadiumi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (21:08): Lokali është i pozicionuar te stadiumi dinamo. informacion mbi lokalin: •kati 0 përdhes •sipërfaqja brenda : 75 m2 • veranda e jashtme : 140 m2. lokali është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • pozicion të favorshëm gjeografik...

80,000 Euro

320,000 Euro Shitet Magazine ne Vaqarr Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e truallit ku ndodhe

Shitet Magazine Ne Vaqarr

Zone Periferike | Tirane
7.01 KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (21:01): Shitet magazine ne fshatin prush, afer vaqarrit. siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). magazina ndodhet ne nje vend e zone industriale, ne rruge te asfaltuara. ajo mund te perdoret s...

320,000 Euro

90,000 Euro OKAZION:Shiten dy dyqane ne Laprake. OKAZION
Shiten 2 dyqane ne Laprak tek Union Bank,rruga dritan Hoxha.
Objektet

Okazion:shiten Dy Dyqane Ne Laprake.

Laprake | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (19:55): Okazion shiten 2 dyqane ne laprak tek union bank,rruga dritan hoxha. objektet ndodhen ne rruge kryesore dhe mund te perdoren per aktivitete biznesi te ndryshme. siperfaqja 40 metra katror secili ,totali 80 etra katror. cmimi 90.000 euro ne total...

90,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (19:48): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

150,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - Ne Don Bosko, kompleksin e Vizion Plus, shitet njesi komercial me siperfaqe 53

Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!!

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (19:27): - ne don bosko, kompleksin e vizion plus, shitet njesi komercial me siperfaqe 53m2. ndodhet ne katin 0 shume prane hyrjes se kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te kompleksit si edhe te zones perreth. ambien...

150,000 Euro

75,000 Euro Bar Lounge ne shitje te Stadiumi Dinamo Ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes shitet biznesi i nje Kafe, Bar Lo

Bar Lounge Ne Shitje Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (19:26): Ne nje prej zonave me te preferuara te tiranes shitet biznesi i nje kafe, bar lounge me siperfaqe totale 210 m2. nga keto hapesira e brendshme eshte 70 m2. dhe veranda 150 m2.eshte i sapo investuar , me arredim te ri shume cilesor dhe xhiro llogarite...

75,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shitet biznes lokali Kati 0, 760 m² 60000 Euro (21 Dhjetori) Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 Dhjetorit, te Inxhinieria e Ndertimit. I

Tirane, Shitet Biznes Lokali Kati 0, 760 M² 60000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (19:25): Lokali eshte i pozicionuar te zona e 21 dhjetorit, te inxhinieria e ndertimit. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja brenda : 260 m2 • veranda e jashtme : 500 m2 • dokumentacioni : me hipoteke ku 160 m2 eshte me hipoteke, 135...

60,000 Euro

120,000 Euro Super okazion Shitet nje lokal me siperfaqe te brendshme 55m2 dhe siperfaqe te jashtme prej rr

Super Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (19:23): Shitet nje lokal me siperfaqe te brendshme 55m2 dhe siperfaqe te jashtme prej rreth 80m2 ne rr. frosina plaku ,ish klubi partizani,kompleksi “homeplan”. siperfaqja e jashtme eshte me 20 tavolina per te cilat nuk paguhet asnje takse pasi eshte e...

120,000 Euro

85,000 Euro Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambjent komercial. Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambj

Prane Rruges Se Kavajes, Ne Nje Nga Komplekset Me Cilesore Te Zones, Shitet Ambjent Komerc

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (19:20): Prane rruges se kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambjent komercial, bar-kafe. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri i ndertuar vitet e fundit pjese e nje kompleksi te mire organizuar dhe te sistemuar me hapsira te ...

85,000 Euro

155,000 Euro Rruga e Kavajes prane Qendres, Shitet Ambjent Komercial Ideal per Investim !!! Rruga e Kavajes prane Ministris se Shendetesis, Shitet Dyqan 10 metra prane rrug

Rruga E Kavajes Prane Qendres, Shitet Ambjent Komercial Ideal Per Investim !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (18:56): Rruga e kavajes prane ministris se shendetesis, shitet dyqan 10 metra prane rruges kryesore, shitet dyqan me mundesi shume te mire per investim, sepse dyqani ndodhet prane qendres ne nje zone me levizshmeri te larte dhe akses shume te mire nga kalimt...

155,000 Euro

69,500 Euro Shitet Ambient Komercial Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial ne katin e dyte

Shitet Ambient Komercial

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (18:54): Ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial ne katin e dyte ne komplekes shume cilesor ndertim i sapo perfunduar .dyqani ka nje siperfaqe prej 42.2m2 dhe disponon fasade xhami , qe ju mundeson te reklamoni biznesin tuaj. dyqani n...

69,500 Euro

185,000 Euro SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE Shitet bodrum me sipërfaqe 472.5m². Ambienti mund të përdoret si lokal magaz

Shitet Bodrum NË Lagjen Kongresi Lushnjes, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
472.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (17:53): Shitet bodrum me sipërfaqe 472.5m². ambienti mund të përdoret si lokal magazinë etj. ka dalje në rrugën e lulishtes. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni☎ 069 703 2244...

185,000 Euro

92,000 Euro Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane Ambjenti ndodhet perballe Ish Ekspozites. Informacion mbi Ambjentin: •	Buze rr

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.62 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (16:25): Ambjenti ndodhet perballe ish ekspozites. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti:37.8 m2 •1 tualet •fasade xhami 2 m • i investuar •me dokumentacion te rregullt hipotekor. •ambjeti eshte i pershtatsh...

92,000 Euro

150,000 Euro Okazion : Shitet ambinet 90 m2 . Ne rugen kryesore ne Astir . Shitet dyqan 90m2 bosh kati par ne rrug kryesore me astir 
150000 euro
plus j

Okazion : Shitet Ambinet 90 M2 . Ne Rugen Kryesore Ne Astir .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (16:14): Shitet dyqan 90m2 bosh kati par ne rrug kryesore me astir 150000 euro plus jepet e me qera 400mij lek . ...

150,000 Euro

60,000 Euro Shitet dyqan ndodhet ne Komunen e Parisit , ne rrugen Bill Klinton!! Shitet dyqan ndodhet ne Komunen e Parisit , ne rrugen Bill Klinton!!
Ka nje sip

Shitet Dyqan Ndodhet Ne Komunen E Parisit , Ne Rrugen Bill Klinton!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (16:14): Shitet dyqan ndodhet ne komunen e parisit , ne rrugen bill klinton!! ka nje siperfaqe prej 60 m2 pajisur me certifikate pronesie eshte me fasade xhami e pershtatshme per biznese te ndryshme si estetike , agjensi farmaci , lavanteri , pastrim...

60,000 Euro

41,000 Euro Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale me Cmim Tregu. Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, S

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale Me Cmim Tregu.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (16:14): ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, ne yzberisht, ne rrugen 3 deshmoret, shitet ambjent komercial per zyra ose dyqan! ambjenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri 8 katesh dhe ka siperfaqe 41.5 m2. eshte i organizuar ne 1 ambjent open space...

41,000 Euro

133,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 38 m² 133.000 Euro (Rruga Sami Frasheri) Ambjenti ndodhet në Rrugën "Sami Frashëri ", buzë rruge .
Informa

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 38 M² 133.000 Euro (rruga Sami Frasheri)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (15:54): Ambjenti ndodhet në rrugën "sami frashëri ", buzë rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 38 m2 • i investuar • tualet • disponon certifikatë pronësie • opsion ideal per investim • për ta vizitua...

133,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

1,300,000 Euro AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE NE ZONEN E ISH BLLOKUT! Shitet Ambjent Komercial ne zonen e Ish Bllokut!
Ambjenti ka nje siperfaqe te b

Ambient Komercial Per Shitje Ne Zonen E Ish Bllokut!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
525.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (15:54): Shitet ambjent komercial ne zonen e ish bllokut! ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 485m2 dhe nje siperfaqe totale 525m!! ndodhet ne nje nga rruget me frekuentimin me te larte te kembesoreve. ka nje fasade prej rreth 15 meter linear dhe v...

1,300,000 Euro

180,000 Euro SHITEN DYQANE TE RRUGA BARDHYL,NE VIJE TE PARE !! Shiten dy dyqane ne Rr.Bardhyl,ne vije te pare per biznes. Me nga 40 m2 secili.

Shiten Dyqane Te Rruga Bardhyl,ne Vije Te Pare !!

Brryli | Tirane
1.50 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (15:22): Shiten dy dyqane ne rr.bardhyl,ne vije te pare per biznes. me nga 40 m2 secili. aktualisht njeri perdoret si farmaci dhe tjetri si dyqan veshembathje. dyqanet shitem me nga 4500 euro/m2 secili (i diskutueshem) dyqanet aktualisht jane te dhena me ...

180,000 Euro

1,500,000 Euro Shitet Objekt-biznesi .. Fier OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 800m2. I ndodhur ne unazen e Fierit b

Shitet Objekt-biznesi .. Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
800.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (14:30): Okazion ne fier! shitet objekt-bisnes prej 800m2. i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke.( dy katesh ) momentalisht perdoret me funksion magazinim, i pershtatshem per shume funksione. per me shume informacione kontaktoni ne whats up...

1,500,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim