unaza e re astiri  

 Online 27 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 27 lexues | 0 njoftime ne pritje
7,000 Euro id:262459 - 🔈 OKAZION ! PAISJE BIZNESI NE SHITJE.

🔈 Okazion ! Paisje Biznesi Ne Shitje.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion ! paisje biznesi ne shitje. 👉[i]biznesi disponon ne gjendje :[/i] - 8 playstation - 7 ps4 - 1 ps3 - 20 leva te reja - 10 ulese profesionale - 3 tavolina gaming - 10 karrige ...

7,000 Euro

125,000 Euro id:266988 - 🔈 Shitet ambjent biznesi ne Ali Dem.

🔈 Shitet Ambjent Biznesi Ne Ali Dem.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🔈 shitet ambjent biznesi ne ali dem. 🔹 siperfaqe : 52 m2 👉 shitet 125,000 euro me biznes brenda. 👉 shitet 120,000 euro me biznes bosh. 📍adresa :ali dem. 📲per me shume informac...

125,000 Euro

500,000 Euro id:51019 - OKAZION: Shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) ne gjendje pune ( Mundesi Investimi)

Okazion: Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia ) Ne Gjendje Pune ( Mundesi Investim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 142.5m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 20m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jash...

500,000 Euro

250,000 Euro id:29908 - Mundesi Investimi: Dyqan perball Panorames (Stacioni i Trenit) Rruge Kryesore | i Investuar

Mundesi Investimi: Dyqan Perball Panorames (stacioni I Trenit) Rruge Kryesore | I Investuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2.05 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Q2225 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient pune - 1 tualet - sip totale: 62m2 - sip neto : 62 m2 - sip shenuar hipoteke : 53 m2 - kati: 0 - katet e pallatit: 5 karakteristika: - dyqan n...

250,000 Euro

35,000 Euro OKAZION për sot dhe nesër! Shitet, Dyqan në “Yzberisht”. OKAZION për sot dhe nesër!
Shitet, Dyqan në “Yzberisht”.
Ambjenti ndodh

Okazion Për Sot Dhe Nesër! Shitet, Dyqan Në “yzberisht”.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
108.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (18:12): Okazion për sot dhe nesër! shitet, dyqan në “yzberisht”. ambjenti ndodhet pranë bar unik. disponon fasadë xhami që e bë më të dukshëm, ka tualet. dyqani disponon certifikatë pronësie, sipëfaqe e brendshme 78 m2 dhe verandë 30 m2,...

35,000 Euro

80,000 Euro Shitet, Dyqan, Selite. PERSHKRIMI I PRONES:
Dyqani ndodhet ne Rrugen Irfan Tomini.
Siperfaqja: 51.3 m

Shitet, Dyqan, Selite.

Vasil Shanto | Tirane
2.77 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (18:09): Pershkrimi i prones: dyqani ndodhet ne rrugen irfan tomini. siperfaqja: 51.3 m2 ndodhet ne katin 0. organizohet ne: open space; tualet. te dhena te tjera: buze rruges dytesore; fasade xhami 11m; qepena; tende; aksesueshmeri me rrugen kryesore te...

80,000 Euro

8,000 Euro Shitet Biznesi Tabachino 24ore ne nje nder zonat me te populluara te tiranes Shitet biznes tabachino 24 ore i ngritur rreth 1 viti 
Biznesi ndodhet ne nje n

Shitet Biznesi Tabachino 24ore Ne Nje Nder Zonat Me Te Populluara Te Tiranes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.31 KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (18:09): Shitet biznes tabachino 24 ore i ngritur rreth 1 viti biznesi ndodhet ne nje nder zonat me te popullura dhe me pamje nga rruga krysore me klientel te garantuar dhe me xhiro ditore shume te kenaqshme ...

8,000 Euro

7,000 Euro 🔈 OKAZION ! PAISJE BIZNESI NE SHITJE. Okazion ! Paisje biznesi ne shitje.

👉[i]Biznesi disponon ne gjendje :[/i]

🔈 Okazion ! Paisje Biznesi Ne Shitje.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (17:32): Okazion ! paisje biznesi ne shitje. 👉[i]biznesi disponon ne gjendje :[/i] - 8 playstation - 7 ps4 - 1 ps3 - 20 leva te reja - 10 ulese profesionale - 3 tavolina gaming - 10 karrige - 4 divane - 1 frigorifer i madh ...

7,000 Euro

75,000 Euro Ambjent ne shitje Bllok, Pallatet Agimi 4336
Ambjenti ndodhet ne Bllok tek Kinema Agimi
Informacion i pergjithshem:

Ambjent Ne Shitje Bllok, Pallatet Agimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (17:13): 4336 ambjenti ndodhet ne bllok tek kinema agimi informacion i pergjithshem: • siperfaqe 31 m2 • kati 0. • lartesi 3.5 m3 • disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. • fasade xhami • tualet • i pershtatshem per cdo tip...

75,000 Euro

100,000 Euro Ambjent ne shitje Vasil Shanto 4333
Ambjenti ndodhet ne Vasil Shanto.
Informacion i pergjithshem:
• Siperf

Ambjent Ne Shitje Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
3.77 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (17:12): 4333 ambjenti ndodhet ne vasil shanto. informacion i pergjithshem: • siperfaqe 40 m2 • kati 0, buze rruges • disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. • fasade xhami • tualet per me shume inormacion dhe nje vizite ne lokal na ...

100,000 Euro

500,000 Euro Ambjent ne shitje, Sheshi Willson, 500.000 euro Ambjenti ndodhet tek Sheshi Willson.

Informacion i prgjithshem:

• Siperf

Ambjent Ne Shitje, Sheshi Willson, 500.000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.02 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (17:10): Ambjenti ndodhet tek sheshi willson. informacion i prgjithshem: • siperfaqe 80 m2 • kati 0 buze rruges • dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e aksesushem ne qytet dhe e perferuar per cdo tipologji biznesi. per me shume i...

500,000 Euro

1,050,000 Euro Godine biznesi ne shitje , Autostrada Tirane-Durres Godina ndodhet  buzë  Autostradës Tiranë-Durrës.

Informacion i pergj

Godine Biznesi Ne Shitje , Autostrada Tirane-durres

Zone Periferike | Tirane
5.95 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

28.10.2020 (17:09): Godina ndodhet  buzë  autostradës tiranë-durrës. informacion i pergjithshem:  • strukture 2 kate sherbim dhe 1 kat nentoke • sipërfaqe totale prej 5500 m2 • siperfaqe trualli 1870. • është e pozicionuar në një pik...

1,050,000 Euro

69,000 Euro Shitet Biznes, Rruga E Elbasanit OPP16891
Biznesi ndodhet në rrugën e Elbasanit. Informacione mbi biznesin :

Shitet Biznes, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (17:01): Opp16891 biznesi ndodhet në rrugën e elbasanit. informacione mbi biznesin : • sipërfaqja 90m2. • verandë 90m2. detaje të tjera : • totalisht i investuar. • hapsire e mirëshfrytezuar. • klientelë e ngritur. zona ku ndodhet biz...

69,000 Euro

17,000 Euro id:246039 - 📣 Shitet biznes ne Bllok/CMIM OKAZION.

📣 Shitet Biznes Ne Bllok/cmim Okazion.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.07 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📌 shitet biznes ne bllok. biznesi ndodhet ne nje vend mjaft te favorshem dhe me siperfaqe te konsiderueshme per ushtrimin e aktivitetit. objekti i biznesit eshte i mirembajtur dhe me kushte bashkekohor...

17,000 Euro

39,500 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

39,500 Euro

60,000 Euro Shitet,Ambient, Ish Ekspozita OPP17875
Ambienti ndodhet tek Ish Ekspozita. Informacione mbi ambientin :
•S

Shitet,ambient, Ish Ekspozita

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.83 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:58): Opp17875 ambienti ndodhet tek ish ekspozita. informacione mbi ambientin : •sipërfaqja 32m2. • kati 0. detaje të tjera : • totalisht i investuar. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • zonë mjaft e preferuar për zhvillime bi...

60,000 Euro

480,000 Euro Shitet, Lokal, Qender OPP15994
Lokali ndodhet ne Qender,buze rruges kryesore,prane Muzeut Kombetar.

Shitet, Lokal, Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
103.30 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:56): Opp15994 lokali ndodhet ne qender,buze rruges kryesore,prane muzeut kombetar. informacione mbi lokalin : • siperfaqja 46m2. • kati 0. • 70m2 verande. detaje te tjera : • open space. • buze rruges kryesore. • me dokumentacion te r...

480,000 Euro

320,000 Euro Shitet, Ambient, Bulevardi Zogu I Parë, Tiranë PRI17242 Ambienti ndodhet në zonën e Bulevardit Zogu i Parë.
Informacion mbi ambienti

Shitet, Ambient, Bulevardi Zogu I Parë, Tiranë Pri17242

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.70 KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:54): ...

320,000 Euro

58,000 Euro Shitet,Ambjent,Misto Mame(UNA18263) Ambienti ndodhet në zonën e Misto Mames.
Informacion mbi Ambientin • Sipër

Shitet,ambjent,misto Mame(una18263)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.98 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:37): ...

58,000 Euro

1,500 Ambjent Biznesi Astir 🟩🟦 Ambjent Komercial ( #i_mobiluar )
📍Astir TIRANE 

👉 Shitet Am

Ambjent Biznesi Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:16): 🟩🟦 ambjent komercial ( #i_mobiluar ) 📍astir tirane 👉 shitet ambjent komercial me siperfaqe totale 117 m2 në një ndër zonat më te populluar ne tiranë, prane zones se astirit. 🏠 -organizohet shumë bukur në nje hapësire të...

1,500

180,000 Euro Shitet Dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta Shitet Dyqan buze rruge te bulevarsi Gjergj Fishta, Ish Stacioni i Fundit i Tira

Shitet Dyqan Ne Bulevardin Gjergj Fishta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.28 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:15): Shitet dyqan buze rruge te bulevarsi gjergj fishta, ish stacioni i fundit i tiranes re. dyqani ka 7 metra fasade xhami dhe ka nje sip 70 metra katror dyqani disponon nje tualet dhe nje depo....

180,000 Euro

345,000 Euro Shitet, Ambient, Selitë OPP17784
Ambienti ndodhet në zonën e Selitës. Informacione mbi ambientin :

Shitet, Ambient, Selitë

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2.77 KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (15:48): Opp17784 ambienti ndodhet në zonën e selitës. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 255m2. • kati 0. detaje të tjera : • open space. • tualet. • orientimi lindje. • ne proces hipitekimi. • zonë mjaft e preferuar për ...

345,000 Euro

3,500,000 Euro Shitet godina e njohur si ish-Ambasada Jugosllave ne Rrugen e Durrsit Shitet godina e njohur si ish-Ambasada Jugosllave ne Rrugen e Durrsit. Kjo godin

Shitet Godina E Njohur Si Ish-ambasada Jugosllave Ne Rrugen E Durrsit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.84 KM nga qendra
928.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (15:39): Shitet godina e njohur si ish-ambasada jugosllave ne rrugen e durrsit. kjo godine eshte ndertuar ne vitin 1931. ndertesa ka qene nje nga vilat me te njohura dhe me te bukura te tiranes se asaj kohe. harku i mprehte qe mbulon dritaret perben nje eleme...

3,500,000 Euro

350,000 Euro Shitet dyqan te rruga e Barrikadave Shitet dyqan te rruga e Barrikadave
Ka nje siperfaqe prej 84 m2
Ndodhet buze r

Shitet Dyqan Te Rruga E Barrikadave

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.63 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (15:38): Shitet dyqan te rruga e barrikadave ka nje siperfaqe prej 84 m2 ndodhet buze rruge kryesore eshte e leshuar me qera 1200 euro/muaji me certifikate te rregullt pronesie cmimi i shitjes 350.000 euro...

350,000 Euro

566,000 Euro Ambjent Rruga Milto Tutulani Ambjenti ndodhet tek Rruga Milto Tutulani prane Liqenit.
Informacion mbi ambjen

Ambjent Rruga Milto Tutulani

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.15 KM nga qendra
161.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (15:37): Ambjenti ndodhet tek rruga milto tutulani prane liqenit. informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti: 161.7 m2, i investuar, tualete, dushe, aktualisht i dhene me qera dhe funksionon si palester! per me shume informacion apo nje vizite...

566,000 Euro

141,000 Euro Okazion Shitet Dyqan. 📣Okazion 🏙 Shitet një ambient dyqani .
Ambienti ka një sipërfaqe 📐

Okazion Shitet Dyqan.

Brryli | Tirane
1.50 KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (15:15): 📣okazion 🏙 shitet një ambient dyqani . ambienti ka një sipërfaqe 📐44 m2. 🔺 kati 0 🔵 ambienti është bosh. 📍 ndodhet në zonë e brylit në rrugë kryesore e cila është një ndër zonat më të populluara dhe të preferu...

141,000 Euro

117,000 Euro Okazion!!! Ambjent biznesi ne shitje tek Concord Center, rruga 5-Maji! Ambjent biznesi (Dyqa) ne shitje brenda ambjenteve te CONCORD CENTER, tek rruga

Okazion!!! Ambjent Biznesi Ne Shitje Tek Concord Center, Rruga 5-maji!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.88 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (15:14): Ambjent biznesi (dyqa) ne shitje brenda ambjenteve te concord center, tek rruga 5-maji! dyqani ndodhet ne katin e 1-re te qendres, me nje siperfaqe prej 36m2 pjesa e brendshme dhe 11.5m2 siperfaqe te perbashket (shkalle, ashensor etj...). eshte i...

117,000 Euro

112,200 Euro Shitet një Dyqan. 🏙Shitet zyrë në zemër të Tiranës.
📐Zyra ka një sipërfaqe prej 34 m

Shitet Një Dyqan.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.10.2020 (14:55): 🏙shitet zyrë në zemër të tiranës. 📐zyra ka një sipërfaqe prej 34 m2 📍ndodhet në katin e dytë mbi swarovski-n përball me drejtorin e policisë. 💶Çmimi i shitjes është 112.200 euro. 🔴për informacion më të detajuar mu...

112,200 Euro

35,000 Euro Shitet Dyqan, Misto Mame, 35 mije euro Shitet Dyqan 
📍 Misto Mame,te pallatet cabej

Siperfaqja totale: 108m2
Si

Shitet Dyqan, Misto Mame, 35 Mije Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.09 KM nga qendra
108.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (14:29): Shitet dyqan 📍 misto mame,te pallatet cabej siperfaqja totale: 108m2 siperfaqja e dyqanit 78m2 verande me siperfaqe 30m2 kati 1 mundesi per dublex ,me shkalle te brendshme 💶 cmimi :35 mij euro cash 45 mij euro me nderrim makin...

35,000 Euro

400,000 Euro Shitet ambjent , bosh . Me Hipoteke . Adresa : Rruga Hamdi Sina. Shitet ambjent me siperfaqe 200 m2 , ne katin e pare ne pallat te ri .
Ambjenti

Shitet Ambjent , Bosh . Me Hipoteke . Adresa : Rruga Hamdi Sina.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.70 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (13:27): Shitet ambjent me siperfaqe 200 m2 , ne katin e pare ne pallat te ri . ambjenti ndodhet buze rruge . me fasade xhami , mundesi shume e mire per biznesin tuaj . oganizohet nga nje ambjent , tre tualete . eshte ne gjendje te mire, i pershtatshem per...

400,000 Euro

114,600 Euro Shitet Dyqan Shitet Dyqan ne Rrugen Don Bosko

Shitet Dyqan

Don Bosko | Tirane
1.92 KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (13:05): Shitet dyqan ne rrugen don bosko...

114,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim