urime ditelindjen per tezen  

 Online 17 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 17 lexues | 2 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

175,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

175,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

550,000 Euro SHITET SUPER RESORTI INHERITOR NE SHENGJIN Kompania Billion G&G Group ka te drejten e shitjes ekskluzive te nje prej re

Shitet Super Resorti Inheritor Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe
5.68 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (22:39): Kompania billion gdheg group ka te drejten e shitjes ekskluzive te nje prej resorteve me luksoze dhe me te medha ne gjithe shqiprine. cdo gje eshte e fjales se fundit, arredim super luksoz. ndertimi nga me cilesoret dhe me te miret si nga pamja por e...

550,000 Euro

150,000 Euro Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2 Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Alcatraz, Shitet

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (20:28): Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hapesire parkimi dhe reklamimi. i pershtats...

150,000 Euro

47,000 Euro shitet estetike dhe parukieri e investuar ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dh

Shitet Estetike Dhe Parukieri E Investuar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (19:25): Ambjeti eshte i sapo investuar ne menyre bashkekohore ka hapsire te bollshme dhe bisnes i ngritur per parukieri dhe estetike ne gjendje aktualet pune.ne vendodhje shume te mire.ambjenti shitet bashke me bisnesin....

47,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi,Kati 1,32 m² (Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi,kati 1,32 M² (ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (19:01): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² ne total. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si dyqan,bar kafe,zyra,exchange,parukeri etj cmimi: 35.000 eu...

35,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes dyqan me hipoteke,36 m2,(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Tirane,shes Dyqan Me Hipoteke,36 M2,(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (19:01): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

40,000 Euro Tirane,shes dyqan Kati 1,35 m², 40.000 Euro(Rruga e Kavajës,mbas Albacall) Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall-it 

Siperfaqe totale eshte 35 m2,

Tirane,shes Dyqan Kati 1,35 M², 40.000 Euro(rruga E Kavajës,mbas Albacall)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (19:00): Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas albacall-it siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet. ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1. cmimi: 40.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

40,000 Euro

75,000 Euro Tirane, Shes ambjent biznesi Kati 1, 86 m², (Ish Ambasada Jugosllave) Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biz

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 86 M², (ish Ambasada Jugosllave)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (19:00): Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 i pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. ndodhet ne 1 pallat ekzistues ,kati 1, prapa ish ambasades jugosllave. cmimi: 75.000 euro. me hipoteke te rregullt! ...

75,000 Euro

345,000 Euro Shitet ambient biznesi,230 m2,345.000 EUR( DON BOSCO) Ambient biznesi per shitje,pallat i ri , ne zonen e Don Boskos me nje siperfaqe

Shitet Ambient Biznesi,230 M2,345.000 Eur( Don Bosco)

Don Bosko | Tirane
1.92 KM nga qendra
230.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

29.01.2020 (19:00): Ambient biznesi per shitje,pallat i ri , ne zonen e don boskos me nje siperfaqe prej 230 m² ambienti eshte i ri, i paperdorur asnjehere dhe nuk ka ndarje te brendshme, ndodhet me katin e 2, eshte gjithashtu i pajisur me ashensor. cmimi: ...

345,000 Euro

350,000 Euro Tirane, shes dyqan kati 1,sip 117 m² 350.000 Euro (Rruga Bardhyl) Shitet ambient biznesi ne rrugen Bardhyl. 

Ambienti ka nje siperfaqe prej 117

Tirane, Shes Dyqan Kati 1,sip 117 M² 350.000 Euro (rruga Bardhyl)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.50 KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (18:59): Shitet ambient biznesi ne rrugen bardhyl. ambienti ka nje siperfaqe prej 117 m2, fasade xhami me lartesi prej 6m, tualet nga brenda. ndodhet buze rruge qe do te thote mundesi shume e mire reklamimi te buznesit tuaj. cmimi 350.000 euro ...

350,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

180,000 Euro Tirane,Ambient biznesi, Kati 1, 290 m² ,180.000 Euro (Botaniku) Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e Kopshti Botanik ,eshte I rreg

Tirane,ambient Biznesi, Kati 1, 290 M² ,180.000 Euro (botaniku)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.62 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (18:59): Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e kopshti botanik ,eshte i rregulluar dhe i kompletuar . siperfaqa e brendshme 290 m2, biznes i kompletuar spa , i investuar perbehet 4 dhoma estetike masazhi te kompletuara, 1 banjo turke , 1 s...

180,000 Euro

750,000 Euro Tirane,shes Magazine+Zyra 1.100 m², 750.000 Eur (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Esht

Tirane,shes Magazine+zyra 1.100 M², 750.000 Eur (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (18:59): Shitet magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine ,8 mt e larte. investim ne zone potenciale prane autostrades . mundesi kreditimi deri 70...

750,000 Euro

1,200,000 Euro Tirane, shes hotel 860 m² 1.200.000 Euro (Astir) Shitet Hotel i mobiluar ne gjendje pune perbere nga 16 dhoma zona e Astirit, Una

Tirane, Shes Hotel 860 M² 1.200.000 Euro (astir)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
860.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (18:59): Shitet hotel i mobiluar ne gjendje pune perbere nga 16 dhoma zona e astirit, unaze e re. siperfaqe totale e hotelit eshte 860 m2. arredimi eshte super cilesor, ku duket kombinimi perfekt ne cdo ane te hotelit. disponon salle per ngrenien e mengjesit,...

1,200,000 Euro

1,700,000 Euro Tirane,Shitet Hotel i arreduar totalisht,1.000 m2, (Tirana e Re)  Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me sip

Tirane,shitet Hotel I Arreduar Totalisht,1.000 M2, (tirana E Re)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (18:59): Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me siperfaqe totale 1000 m2 . hoteli zhvillohet ne 4 kate, respektivisht ndare ne : -kati perdhe - recepsion, holl pritje, kuzhine e vogel gatimi dhe nje salle ngrenie me s...

1,700,000 Euro

74,250 Euro okazion shitet njesi °Shitet njesi tek liqeni i thate
°Sip:99m²
°Kati i pare lehtesisht e adopt

Okazion Shitet Njesi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.45 KM nga qendra
99.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (17:49): °shitet njesi tek liqeni i thate °sip:99m² °kati i pare lehtesisht e adoptueshme si 2+1 °cmimi 750€m²💥 nderkoh qe cmimi i zones eshte 1200€ °mubdesi financimi deri ne 80% te vleres me keste prej 256 euro ne muaj °na kontaktoni 069...

74,250 Euro

220,000 Euro Shitet, Ambient Biznesi, Kinostudio Cmimi: 220,000 € ID: plus14292(FH Opportunity +) Shitet ambient biznesi në Kinostudio tek Rruga Aleksandër Moisiu. Informacion

Shitet, Ambient Biznesi, Kinostudio Cmimi: 220,000 € Id: Plus14292(fh Opportunity +)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.78 KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (17:48): Shitet ambient biznesi në kinostudio tek rruga aleksandër moisiu. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 77m2 • pozicionuar në katin 0. • me orientim veri-perëndim. • me hipotek. • kubaturë e rregullt. • ambienti ësht...

220,000 Euro

20,000 Euro Shitet, Biznes, Fresku  ID: plus11053(FH Opportunity +) Shitet, Biznes, i pozicionuar tek Fresku në rrugën e Dajtit. I vendosur në nj

Shitet, Biznes, Fresku Id: Plus11053(fh Opportunity +)

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (17:45): Shitet, biznes, i pozicionuar tek fresku në rrugën e dajtit. i vendosur në një ambjent me sipërfaqe totale prej 37m2. biznes i vogël, bulmetore - ushqimore. aktualisht në gjendje pune me klientelë të rregullt dhe xhiro ditore të kënaqshme....

20,000 Euro

136,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 62 m² Pazari i Ri(Future Home Property)Pro14345 Ambienti ndodhet tek Pazari i Ri, prane shkolles Ismail Qemali . Informacion mbi

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 62 M² Pazari I Ri(future Home Property)pro14345

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (17:07): Ambienti ndodhet tek pazari i ri, prane shkolles ismail qemali . informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 62 m2. ambienti disponon: • 1 tualet • buze rruge • fasade xhami • me korne • mundesi investimi si lounge b...

136,000 Euro

450,000 Euro Shitet Bar-Cafe, 240 m2, me Hipoteke Shitet Bar-Cafe, 240 m2, me Hipoteke,450000 euro Vasil Shanto ! Ambjenti ndodhet

Shitet Bar-cafe, 240 M2, Me Hipoteke

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (17:03): Shitet bar-cafe, 240 m2, me hipoteke,450000 euro vasil shanto ! ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe ne rruge kryesore.bari eshte totalisht i investuar ne menyre moderrne dhe me xhiro shume te mire. ambjenti shitet bashke me biznesin dhe me investimi...

450,000 Euro

37,000 Euro 	Shitet ambient biznesi tek katrori ne Allias 60m2 	Shitet ambient biznesi 60m2 pa vajtur te katrori 37000 Euro! Ambienti i bzinesi

Shitet Ambient Biznesi Tek Katrori Ne Allias 60m2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2.59 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (17:01): shitet ambient biznesi 60m2 pa vajtur te katrori 37000 euro! ambienti i bzinesi ndodhet ne zonen e alliasit, ambienti ka nje hapsire prej 60m2. eshte i organizuar ne tre ambiente plus ballkon (aktualisht i dhene me qera bar kafe restorant), 60 m2, p...

37,000 Euro

38,000 Euro Shitet ambient biznesi tek Kika 40m2,38000Euro Shitet ambient biznesi 40m2 tek Kika 38000 Euro! Ambienti ka nje hapsire prej 40

Shitet Ambient Biznesi Tek Kika 40m2,38000euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (16:32): Shitet ambient biznesi 40m2 tek kika 38000 euro! ambienti ka nje hapsire prej 40m2. eshte i organizuar ne tre ambiente , me hipoteke.per nje vizite ne prone kontaktoni greten:0674320079 ...

38,000 Euro

169,000 Euro Dyqan ne shitje Ali Demi (ID 4171110) Property ID : ID 4171110

Ali Demi, prane burgut te grave, shitet dyqan, siper

Dyqan Ne Shitje Ali Demi (id 4171110)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
169.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

29.01.2020 (16:23): Property id : id 4171110 ali demi, prane burgut te grave, shitet dyqan, siperfaqe 169 m2, me hipoteke, open space, 2 wc, dyqani ndodhet buze rruge, me fasade xhami duke ofruar mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar...

169,000 Euro

130,000 Euro Dyqan ne shitje prane rruges 5 maji ne Tirane (ID 4171111) Property ID : 4171111

Rrua 5 Maji prane Medresese, shitet dyqan, siperfaqe 46

Dyqan Ne Shitje Prane Rruges 5 Maji Ne Tirane (id 4171111)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.88 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

29.01.2020 (16:21): Property id : 4171111 rrua 5 maji prane medresese, shitet dyqan, siperfaqe 46 m2, me hipoteke, open space, me fasade xhami, mundesi reklamimi per biznesin, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar, ambjet i pershtatshem per bisnese te ndryshme. ...

130,000 Euro

35,000 Euro Zyre per shitje tek 21 Dhjetori prane Bar Oslos ne Tirane (ID 4161014) Property ID : 4161014

21 Dhjetori, prane Bar Oslos, shitet ambjent zyre ne pa

Zyre Per Shitje Tek 21 Dhjetori Prane Bar Oslos Ne Tirane (id 4161014)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

29.01.2020 (16:19): Property id : 4161014 21 dhjetori, prane bar oslos, shitet ambjent zyre ne pallat te ri, siperfaqe 25 m², me kontrate porosie por eshte ne proces hipotekimi, hipoteka mund te dali brenda ketij muaji, kati 2 me ashensor, bosh, tualet, i pershtatsh...

35,000 Euro

1,550,000 Euro Tirane, Shitet Ndertese me 5 kate dhe 1 kat bodrum me sip. 2836m2 dhe sip. trualli 1050 m2 Shitet Ndertese me siperfaqje totale trualli 1050 m² dhe siperfaqe Ndertese 2.8

Tirane, Shitet Ndertese Me 5 Kate Dhe 1 Kat Bodrum Me Sip. 2836m2 Dhe Sip. Trualli 1050 M2

Tjeter zone | Tirane
4.71 KM nga qendra
2836.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

29.01.2020 (16:04): Shitet ndertese me siperfaqje totale trualli 1050 m² dhe siperfaqe ndertese 2.836m² . ndertesa ndodhet ne kashar, rruga “kasem shima”, prane ures se mezezit ne zone industriale me akses te menjehershem ne autostraden tirane-durres. pr...

1,550,000 Euro

1,750,000 Euro Tirane, shitet magazine me sip.totale trualli 4350 m² dhe sip.magazine 2.275 m²  Shitet Magazine me siperfaqe totale trualli 4.350m² nga te cilat Magazine jane

Tirane, Shitet Magazine Me Sip.totale Trualli 4350 M² Dhe Sip.magazine 2.275 M²

Tjeter zone | Tirane
4.71 KM nga qendra
2275.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

29.01.2020 (16:04): Shitet magazine me siperfaqe totale trualli 4.350m² nga te cilat magazine jane 2.275m² dhe 2.075m² jane truall ne shfrytezim nga magazina magazina ndodhet ne kashar, rruga “kasem shima”, prane ures se mezezit. magazina shtrihet ne zone ind...

1,750,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim