urime fejesa poezi  

 Online 22 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 22 lexues | 6 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

380,000 Euro id:175760 - Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet dyqan tek stadiumi dinamo me mundesi brandimi! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, ex...

380,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

60,000 Euro Shitet, Ambient, 21 Dhjetori, Tiranë.  PRI13171(FUTURE HOME PRIORITY) Ambienti ndodhet në Rrugën "Frederik Shiroka". Informacion mbi ambie

Shitet, Ambient, 21 Dhjetori, Tiranë. Pri13171(future Home Priority)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (19:27): Ambienti ndodhet në rrugën "frederik shiroka". informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambienti: 20 m2 • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambieti është aktualisht me qera . • mundesi shumë e mirë ...

60,000 Euro

380,000 Euro Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!   Shitet Dyqan tek Stadiumi Dinamo me mundesi brandimi! Dyqani eshte i restauruar

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (18:55): shitet dyqan tek stadiumi dinamo me mundesi brandimi! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, exchange, argjendari etj. eshte rast ideal...

380,000 Euro

25,000 Euro Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 25,000 €, plus16459 Shitet, ambient biznesi, në zonën e Freskut, rruga e Thesarit.
Më tepër inf

Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 25,000 €, Plus16459

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.07.2020 (18:26): Shitet, ambient biznesi, në zonën e freskut, rruga e thesarit. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 45 m2 . • kati 0. • orientim veri-lindje. • me hipotekë. • me tualet. • i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme b...

25,000 Euro

44,400 Euro Shitet, Ambient Biznesi, Xhamlliku, Tiranë 44,400 €, plus16143 Shitet ambjent biznesi.
•Ambjenti ndodhet në rrugën Sitki Cico, në Xhamlli

Shitet, Ambient Biznesi, Xhamlliku, Tiranë 44,400 €, Plus16143

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (18:04): Shitet ambjent biznesi. •ambjenti ndodhet në rrugën sitki cico, në xhamllik. •me sipërfaqe 74m2. •ambjenti ndodhet në një lokacion të favorshëm dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi •aktualisht lavanter...

44,400 Euro

25,000 Euro Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 25,000, plus16221 Shitet, ambient, në zonën e Freskut, rruga Sotir Caci, pranë Restorant Fresku

Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 25,000, Plus16221

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (18:04): Shitet, ambient, në zonën e freskut, rruga sotir caci, pranë restorant freskut. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 16.98 m2 . • kati 0. • orientim veri-lindje. • me hipotekë. • me tualet. • kubaturë e rregullt. •...

25,000 Euro

30,000 Euro Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 30,000 €, plus16594 Shitet, Ambient biznesi, në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu.
Më tepër

Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 30,000 €, Plus16594

Fresku/Linze | Tirane
4.36 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (18:03): Shitet, ambient biznesi, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 40m2 • kati 0 • orientim lindje • me hipotek • kubaturë e rregullt. • pjesërisht i mobiluar • i përshtatshëm p...

30,000 Euro

170,000 Euro Shitet zyre Rruga Pjeter Budi prane Mullirit te vjeter Tirane (ID 4261394) Property ID :4261394

Rruga Pjeter Budi, prane Mullirit te vjeter, shitet zyre

Shitet Zyre Rruga Pjeter Budi Prane Mullirit Te Vjeter Tirane (id 4261394)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.25 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.07.2020 (18:01): Property id :4261394 rruga pjeter budi, prane mullirit te vjeter, shitet zyre (per ambjent biznesi si call center, depo farmaceutike, zyra noterie- avokatie etj), kati perdhe, e mobiluar, siperfaqe 120 m² total, e ndare ne 2 ambjente ( njeri ambj...

170,000 Euro

1,200,000 Euro Shitet, Tokë + 1 Shtëpi Private + 4 Magazina , Tufinë, Tiranë 1,200,000 €, plus16688 Shitet, Tokë + 1 Shtëpi private + 4 Magazina , në zonën e Tufinës, rruga My

Shitet, Tokë + 1 Shtëpi Private + 4 Magazina , Tufinë, Tiranë 1,200,000 €, Plus16688

Zone Periferike | Tirane
2.83 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.07.2020 (17:57): Shitet, tokë + 1 shtëpi private + 4 magazina , në zonën e tufinës, rruga myslym keta, pranë fundjavë ndryshe. më tepër informacion: • sipërfaqja e truallit: 5000m2. • organizimi: magazinat janë të ndara si në vijim: • 600m2 me ...

1,200,000 Euro

55,000 Euro Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë 55,000 €, plus16505 Shitet, Ambient, në zonën e Freskut, rruga Shefqet Kuka.
Më tepër informaci

Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë 55,000 €, Plus16505

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (17:56): Shitet, ambient, në zonën e freskut, rruga shefqet kuka. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 65 m2 . • kati 0. • orientim jug-perëndim. • me hipotekë. • me tualet. • kubaturë e rregullt. • i përshtatshëm për ak...

55,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

60,000 Euro id:108795 - Ne Zonen e Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Ne Zonen E Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet ambient biznesi ne zonen e myslym shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. zona ka aksesueshmeri te mire per shkak te pozicionit te favorshem ne rapor...

60,000 Euro

550,000 Euro Dyqan ne Super Lokacion (Zogu i Zi - Kastrati) Buze Rruge Kryesore - Fasade Xhami  Q2224

Te dhenat e ndarjes:

- 2 AMBIENT PUNE 
- 1 tualet

-	SIP TOTALE:

Dyqan Ne Super Lokacion (zogu I Zi - Kastrati) Buze Rruge Kryesore - Fasade Xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.35 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (17:56): Q2224 te dhenat e ndarjes: - 2 ambient pune - 1 tualet - sip totale: 74m2 - sip neto : 74 m2 - sip shenuar hipoteke : 58 m2 - kati: 0 - katet e pallatit: 5 karakteristika: - dyqan ne zonen e zogut zi perballe kastratit ...

550,000 Euro

1,200,000 Euro Shitet, Hotel, Rruga 5 Maji, Tiranë plus15014 Shitet ambient biznesi (godinë) në Rrugën 5 Maji tek shkolla Tirana Jonë.
I

Shitet, Hotel, Rruga 5 Maji, Tiranë Plus15014

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.88 KM nga qendra
623.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

16.07.2020 (17:55): Shitet ambient biznesi (godinë) në rrugën 5 maji tek shkolla tirana jonë. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e truallit 623m2. • sipërfaqja e ndërtimit: 1129.5m2. • strukturë 5-katëshe. • orientim jug-lindje-perëndim. •...

1,200,000 Euro

112,000 Euro Dyqan ne shitje Rruga Mine Peza afer Komisariatit Policise nr 3 ( ID 4171151) Property ID : 4171151

Rruga Mine Peza, ne qender, buze rruges, afer Komisaria

Dyqan Ne Shitje Rruga Mine Peza Afer Komisariatit Policise Nr 3 ( Id 4171151)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.89 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.07.2020 (17:51): Property id : 4171151 rruga mine peza, ne qender, buze rruges, afer komisariatit policise nr 3, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 40 m2 njesi, me hipoteke, fasade xhami te madhe per reklamim, tualet, kondicionim, aspirim, nje verande e vogel...

112,000 Euro

42,000 Euro Shitet Bar Kafe tek Kodra e Diellit, prane misionit Eleonor( ID 4171148) Property ID : 4171148

Kodra e Diellit prane misionit Eleonor, shitet Bar kafe

Shitet Bar Kafe Tek Kodra E Diellit, Prane Misionit Eleonor( Id 4171148)

Kodra e Diellit | Tirane
2.22 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (17:50): Property id : 4171148 kodra e diellit prane misionit eleonor, shitet bar kafe ,( brenda ambientit eshte dhe nje kuzhine e shfrytezueshme) ne pallat te ri, kati 0, siperfaqe 46 m² ,me hipoteke, me verande, tualet me vete jashte. shitet i mobilu...

42,000 Euro

62,000 Euro Zyre per shitje ne zonen e Yzberishtit prane KMY-se ne Tirane (ID 4161020 ) Property ID :  4161020

Yzberisht, prane KMY-se, shitet Zyre ne pallat te Ri,

Zyre Per Shitje Ne Zonen E Yzberishtit Prane Kmy-se Ne Tirane (id 4161020 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.07.2020 (17:49): Property id : 4161020 yzberisht, prane kmy-se, shitet zyre ne pallat te ri, siperfaqe totale 88 m², ( 77 ) me hipoteke, kati 2 me ashensor, tualet, ambjenti eshte buze rruge me fasad xhami qe mundeson reklamimin e biznesi. shitet 62000 euro...

62,000 Euro

60,000 Euro Ne Zonen e Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi   Shitet ambient biznesi ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara n

Ne Zonen E Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3.76 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (17:44): shitet ambient biznesi ne zonen e myslym shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. zona ka aksesueshmeri te mire per shkak te pozicionit te favorshem ne raport me pikat kyce te qytetit. myslym shyri...

60,000 Euro

550,000 Euro Dyqan ne Super Vendodhje (Zogu i Zi - Kastrati) Buze Rruge Kryesore | Fasade Xhami  Q2224

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Ambient Pune 
- 1 Tualet

-	Sip Totale:

Dyqan Ne Super Vendodhje (zogu I Zi - Kastrati) Buze Rruge Kryesore | Fasade Xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.35 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (17:43): Q2224 te dhenat e ndarjes: - 2 ambient pune - 1 tualet - sip totale: 74m2 - sip neto : 74 m2 - sip shenuar hipoteke : 58 m2 - kati: 0 - katet e pallatit: 5 karakteristika: - dyqan ne zonen e zogut zi perballe kastratit ...

550,000 Euro

55,000 Euro Shitet dyqan ne zonen e Astirit ( super Okazion ) Shitet ambient biznesi ne zonen e Astirit 100m nga lokal Univers.
Super Okazion

Shitet Dyqan Ne Zonen E Astirit ( Super Okazion )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
0.07 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.07.2020 (17:43): Shitet ambient biznesi ne zonen e astirit 100m nga lokal univers. super okazion. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 55 m2 • cmimi: 1000 m2 • pozicionuar në katin 1. • me hipotek. • kubaturë e rregullt. • a...

55,000 Euro

145,000 Euro Mundesi Investimi: Dyqan tek Farmacia nr.10 (Rr. e Dibres) Dhene me Qera me Pare per 600 Euro Mundesi Investimi: Dyqan tek Farmacia nr.10 (Rr. e Dibres) Dhene me Para me Qera

Mundesi Investimi: Dyqan Tek Farmacia Nr.10 (rr. E Dibres) Dhene Me Qera Me Pare Per 600 E

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (17:37): Mundesi investimi: dyqan tek farmacia nr.10 (rr. e dibres) dhene me para me qera 600 euro | strukture e rregullt | q2223 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient pune - 1 tualet - sip totale: 25 m2 - sip neto : 25 m2 - sip shenuar hip...

145,000 Euro

130,000 Euro Bllok Rr Sami Frasheri , shitet apartament 2+1 per zyra Apartament ne shitje per zyra ne zonen me Elitare te Tiranes.
Kyapartament ka s

Bllok Rr Sami Frasheri , Shitet Apartament 2+1 Per Zyra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.03 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.07.2020 (17:37): Apartament ne shitje per zyra ne zonen me elitare te tiranes. kyapartament ka siperfaqe totale prej 65m2 ,te cilat jane te shperndara ne 1 sallon me kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi , 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.apartamenti ndodhet ne kat...

130,000 Euro

125,000 Euro Shitet,Ambjent Biznesi,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future16763) Disponojme Ambjent per Shitje.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Unazes s

Shitet,ambjent Biznesi,unaza E Re,future Home Real Estate(future16763)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.04 KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (17:34): Disponojme ambjent per shitje. ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "2 palmat". informacion mbi ambjentin : • siperfaqja 76m2 • kati 0 • fasade xhami •tualet ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.a...

125,000 Euro

320,000 Euro Shitet pike karburanti+gazi 2200m2 320000 Euro Shitet pike karburanti+gazi .Prona ndodhet ne aksin kombetar Elbasan ka nje sipe

Shitet Pike Karburanti+gazi 2200m2 320000 Euro

Qender | Elbasan
32.89 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (16:33): Shitet pike karburanti+gazi .prona ndodhet ne aksin kombetar elbasan ka nje siperfaqe 2200m2, disponon 3 depozita qe ndodhen ne toke me cisterna te betonuara,me kapacitet 60000 litra,disponon cisterne gazi me kapacitet 5000 litra.mundesi shume e mire...

320,000 Euro

140,000 Euro SHITET APARTAMET/ZYRE NE REZIDENCEN "PARK GATE" Shitet njesi banimi ne rezidencen me te re te qytetit "Park Gate".
 L

Shitet Apartamet/zyre Ne Rezidencen "park Gate"

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

16.07.2020 (16:15): Shitet njesi banimi ne rezidencen me te re te qytetit "park gate". lokacioni i nderteses ne afersi te qendres dhe parkut te liqenit, afersia me akset kryesore te rrugeve, e ben kete prone nje mundesi shume te mire investimi per zyre ose banim. apa...

140,000 Euro

250,000 Euro Lokali shitet ose nderrohet me apartamente Biznesi eshte aktiv me klientele te ngritur. I saporestauruar me nje verandë te

Lokali Shitet Ose Nderrohet Me Apartamente

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (15:59): Biznesi eshte aktiv me klientele te ngritur. i saporestauruar me nje verandë te shfrytëzueshme. kubature e larte. pozicion i favorshëm për shume lloje biznesesh....

250,000 Euro

95,000 Euro Shitet,Ambient,Unaza E Re, Tiranë. 95,000 € ID: PRI+16750 Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re Informacion mbi Ambje

Shitet,ambient,unaza E Re, Tiranë. 95,000 € Id: Pri+16750

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
3.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (15:43): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 60 m2 neto • kati 0 • lartësi 4.5m • fasadë xhami •tualet • i investuar ne detaje: •tavan i varur me drita led •parket ac5 austriak...

95,000 Euro

264,000 Euro SHITET AMBJENT KOMERCIAL TE RRUGA 5 MAJI  Ambjenti pozicionohet pas qendres tregetare Concord Center dhe ka njekohesisht a

Shitet Ambjent Komercial Te Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.88 KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.07.2020 (15:39): Ambjenti pozicionohet pas qendres tregetare concord center dhe ka njekohesisht aksese ne rrugen 5 maji.ka nje siperfaqe totale prej 240 m2, open space duke bere te mundur ushtrimin e nje sere llojesh te ndryshme aktivitetesh. ambjenti eshte rikonstr...

264,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim