urime lindja e vajzes poezi  

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

380,000 Euro id:175760 - Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet dyqan tek stadiumi dinamo me mundesi brandimi! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, ex...

380,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

130,000 Euro Ambient per zyra ne shitje, tek Myslym Shyri  Shitet ambient per zyra ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ka siperfaqe 57m2 dhe

Ambient Per Zyra Ne Shitje, Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.07.2020 (20:04): Shitet ambient per zyra ne zonen e myslym shyrit. ambienti ka siperfaqe 57m2 dhe eshte openspace. ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe me hyrje te vecante. hyrja ndodhet ne zonen kyresore te myslym shyrit. me dokumetacion te rregullt....

130,000 Euro

380,000 Euro Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!   Shitet Dyqan tek Stadiumi Dinamo me mundesi brandimi! Dyqani eshte i restauruar

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (18:53): shitet dyqan tek stadiumi dinamo me mundesi brandimi! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, exchange, argjendari etj. eshte rast ideal...

380,000 Euro

60,000 Euro Ne Zonen e Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi   Shitet ambient biznesi ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara n

Ne Zonen E Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3.76 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (17:41): shitet ambient biznesi ne zonen e myslym shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. zona ka aksesueshmeri te mire per shkak te pozicionit te favorshem ne raport me pikat kyce te qytetit. myslym shyri...

60,000 Euro

80,000 Euro Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro 80 000 EUR Shitet Garazh,
Siperfaqe 320 m2
Cmimi 80.000 euro.
Lartesia 2.7 ml
Vendodhja

Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro 80 000 Eur

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (15:16): Shitet garazh, siperfaqe 320 m2 cmimi 80.000 euro. lartesia 2.7 ml vendodhja: tirane rruga dritan hoxha,400m poshte zogut te zi tek oslo bar 50 m ne brendesi. tek ish-shkolla partise. kontaktoni: cel: 0672018740 e-mail: info@bashkimi.biz...

80,000 Euro

900,000 Euro Shitet lokal +hotel Shitet lokal +hotel
Lokali 166 m2
 8 Apartamente 1+1
45m2
 9 Dhoma hoteli

Shitet Lokal +hotel

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
7.27 KM nga qendra
166.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (13:51): Shitet lokal +hotel lokali 166 m2 8 apartamente 1+1 45m2 9 dhoma hoteli 27 m2 te gjitha te mobiluars parkim per 10 makina 900.000 euro i diskutueshem adresa shkembi i kavajes kontaktoni ne 0695509143 ju mirepresim!...

900,000 Euro

68,000 Euro Shitet dyqan 40m2 Bulevardi Migjeni Astir 1700 Euro/m2 Me hipotekë Shitet dyqan
Siperfaqe 40m2 
Bulevardi Migjeni Astir 
1700 Euro/m2 
Me hipot

Shitet Dyqan 40m2 Bulevardi Migjeni Astir 1700 Euro/m2 Me Hipotekë

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (13:51): Shitet dyqan siperfaqe 40m2 bulevardi migjeni astir 1700 euro/m2 me hipotekë...

68,000 Euro

145,000 Euro Njesi komerciale per shitje tek Kodra e Diellit Njesia komerciale ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2017 me certifikate prone

Njesi Komerciale Per Shitje Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2.31 KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (13:42): Njesia komerciale ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2017 me certifikate pronesie. njesia eshte e investuar, e ndare ne duplex. siperfaqja eshte 81 m2 kati pare dhe 35 m2 kati i dyte. disponon tualet dhe eshte e investuar nga vete personi. me fasa...

145,000 Euro

145,000 Euro Shitet dyqan buze rruge kryesore Shitet dyqan buze rruge kryesore.
Dyqani eshte 25m2, i investuar totalisht.
Nd

Shitet Dyqan Buze Rruge Kryesore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (12:12): Shitet dyqan buze rruge kryesore. dyqani eshte 25m2, i investuar totalisht. ndodhet tek farmacia 10. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. jepet dhe me qera 500 euro....

145,000 Euro

360,000 Euro SHITET NJESI TREGTARE TEK RRUGA BARDHYL SHITET NJESI TREGTARE TEK RRUGA BARDHYL
Shitet njësi tregtare në rrugen Bardh

Shitet Njesi Tregtare Tek Rruga Bardhyl

Brryli | Tirane
1.50 KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.07.2020 (11:53): Shitet njesi tregtare tek rruga bardhyl shitet njësi tregtare në rrugen bardhyl .njësia eshte e pozicionuar në katin e pare te nje pallati te ri buze rruge.punimet jane nga me cilesoret, duke nisur nga termoizolimi,rrethuar me fasade xhami. një...

360,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

60,000 Euro id:108795 - Ne Zonen e Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Ne Zonen E Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet ambient biznesi ne zonen e myslym shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. zona ka aksesueshmeri te mire per shkak te pozicionit te favorshem ne rapor...

60,000 Euro

3,500,000 Euro Shitet Hotel ne Tirane Shitet Hotel ne Tirane
Hoteli Ndodhet 8 minuta prane qendres dhe eshte i aksesu

Shitet Hotel Ne Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (11:34): Shitet hotel ne tirane hoteli ndodhet 8 minuta prane qendres dhe eshte i aksesueshem me te gjitha pik kryesore te tiranes ndodhet buze rruge dhe disponon parkim privat. ndertesa përbëhet nga 6 kate. total jane 30 dhoma. ambjenti është i inve...

3,500,000 Euro

102,000 Euro Njesi komerciale per shitje prane Prokurorise se Rrethit, Tirane Njesi komerciale per shitje ne nje pallat te ri te vitit 2018, me siperfaqe 52 m

Njesi Komerciale Per Shitje Prane Prokurorise Se Rrethit, Tirane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.93 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (09:07): Njesi komerciale per shitje ne nje pallat te ri te vitit 2018, me siperfaqe 52 m2, me lartesi 5m dhe me mundesi per investim ne duplex. ambjenti ndodhdet ne nje pallat me cilesine me te mire te ndertimit, me fasade xhami me duralumin termik me dopio ...

102,000 Euro

26,000 Euro Shitet garazhd dopio tek flamingo ne lungo mare Shitet garazh dopip tek flamingo lungoare 26000 euro

Shitet Garazhd Dopio Tek Flamingo Ne Lungo Mare

Lungomare | Vlore
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (00:52): Shitet garazh dopip tek flamingo lungoare 26000 euro...

26,000 Euro

330,000 Euro Shitet lokali i kompletuar me hipoteke  195 m2 Shitet lokali i kompletuar me hipoteke 195 m2
 Kuzhina e kompletuar aspirim kon

Shitet Lokali I Kompletuar Me Hipoteke  195 M2

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
17.32 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (00:52): Shitet lokali i kompletuar me hipoteke 195 m2 kuzhina e kompletuar aspirim kondicionim fuxhi me frigorifer tavoline pune inox ambjenti i jashtem i pajisur me piste vallezimi sheshi i mbuluar me kapriata druri suedeze nje furre pjekje per pic...

330,000 Euro

130,000 Euro Ambienti ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet në zonën Komuna e Parisit.
Informacion mbi Ambientin: buzë

Ambienti Ndodhet Në Zonën Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.09 KM nga qendra
34.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

12.07.2020 (00:52): Ambienti ndodhet në zonën komuna e parisit. informacion mbi ambientin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit: 34 m2, verandë 32 m2, 1 tualet, fasadë xhami, i investuar, me dokumentacion të rregullt hipotekor. ambienti është i përsh...

130,000 Euro

28,000 Euro Shitet Dyqan ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane Okazione ! Shitet Dyqan 32 m2 me Hipoteke ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane,

Shitet Dyqan Ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.07.2020 (18:24): Okazione ! shitet dyqan 32 m2 me hipoteke ne rrugen dritan hoxha laprake tirane,dyqani ndodhet tek pallatet hawai tek kryqezimi i rruges dritan hoxha me rrugen e spitalit ushtarak afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqyteti...

28,000 Euro

135,000 Euro Shitet Dyqan tek Rruga e Durresit me Hipoteke Buze rruges kryesore.
Shitet dyqan me fasade xhami.
Sip 21 m2.
Me Hipoteke.

Shitet Dyqan Tek Rruga E Durresit Me Hipoteke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.07.2020 (16:53): Buze rruges kryesore. shitet dyqan me fasade xhami. sip 21 m2. me hipoteke. aktualisht me qira. cmimi 135.000€...

135,000 Euro

77,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m² (Tregu Elektrik)m, AL14829 Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Tregut Elektrik. Informacion mbi ambjent

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 70 M² (tregu Elektrik)m, Al14829

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.07.2020 (16:50): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e tregut elektrik. informacion mbi ambjentin : • kati 1 • siperfaqja e ambjentit: 70 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • dopio xham • fasade xhami • i investuar • ...

77,000 Euro

107,000 Euro Shitet,Ambjent, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future16656) Disponojmë Ambjent për Shitje.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Un

Shitet,ambjent, Unaza E Re,future Home Real Estate(future16656)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (16:08): Disponojmë ambjent për shitje. ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 71.5m2 • kati 0 • lartësi 4.5m • fasadë xhami •tualet ambjenti disponon dokumenta...

107,000 Euro

999,000 Euro Ambient tregtar ne fier Shitet ambient tregtar prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me

Ambient Tregtar Ne Fier

Qender | Fier
69.39 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (15:34): Shitet ambient tregtar prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh. eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, bujqesore dhe c...

999,000 Euro

40,000 Euro Okazion apartament tek muzeumi Okazion apartament prane shume prane muzeumit. Zona ofron te gjitha facilitetet

Okazion Apartament Tek Muzeumi

Qender | Durres
1.29 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

11.07.2020 (15:34): Okazion apartament prane shume prane muzeumit. zona ofron te gjitha facilitetet si shkolla, qendra shendetsore, markete, farmaci, lulishte, post parkimi etj. ndertimi eshte egzistues 5 katesh i pa demtuar nga termeti dhe shtepia ndodhet ne katin e 3....

40,000 Euro

320,000 Euro Shitet pike karburanti+gazi 2200m2 320000 Euro Shitet pike karburanti+gazi .Prona ndodhet ne aksin kombetar Elbasan ka nje sipe

Shitet Pike Karburanti+gazi 2200m2 320000 Euro

Qender | Elbasan
58.11 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (15:34): Shitet pike karburanti+gazi .prona ndodhet ne aksin kombetar elbasan ka nje siperfaqe 2200m2, disponon 3 depozita qe ndodhen ne toke me cisterna te betonuara,me kapacitet 60000 litra,disponon cisterne gazi me kapacitet 5000 litra.mundesi shume e mire...

320,000 Euro

145,000 Euro SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE) ULET CMIMI PRAP NGA 20000 EURO Tek Rruga e Elbasanit  Shitet Ambient per Lokal/

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.07.2020 (14:56): Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose univer...

145,000 Euro

45,000 Euro Shitet zyre , Myslym Shyri, prane Karburant Kastratit, rruga Him Kolli(ID 4161018) Property ID : 4161018

Myslym Shyri prane Karburant  Kastratit, rruga Him Koll

Shitet Zyre , Myslym Shyri, Prane Karburant Kastratit, Rruga Him Kolli(id 4161018)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (14:15): Property id : 4161018 myslym shyri prane karburant kastratit, rruga him kolli, shitet ambjent per zyre ne pallat te ri, siperfaqe 25 m², me hipoteke, kati 0, me parket, wc, open space, e pershtatshme per zyre kontabiliteti, zyre noterie etj. ori...

45,000 Euro

42,000 Euro Shitet Bar Kafe tek Kodra e Diellit, prane misionit Eleonor( ID 4171148) Property ID : 4171148

Kodra e Diellit prane misionit Eleonor, shitet Bar kafe

Shitet Bar Kafe Tek Kodra E Diellit, Prane Misionit Eleonor( Id 4171148)

Kodra e Diellit | Tirane
2.22 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (14:12): Property id : 4171148 kodra e diellit prane misionit eleonor, shitet bar kafe ,( brenda ambientit eshte dhe nje kuzhine e shfrytezueshme) ne pallat te ri, kati 0, siperfaqe 46 m² ,me hipoteke, me verande, tualet me vete jashte. shitet i mobilu...

42,000 Euro

115,000 Euro SHITET DYQAN BUZE RRUGE TE DREJTORIA E POLICISE! Dyqani ndodhet ne rrugen "Aleksander Goga", afer Drejtorise se Policis

Shitet Dyqan Buze Rruge Te Drejtoria E Policise!

Qender | Durres
KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (14:04): Dyqani ndodhet ne rrugen "aleksander goga", afer drejtorise se policise. eshte ne rruge kryesore, me hapsire 41 m2. ka vizibilitet te madh pasi eshte open space dhe ka fasade xhami. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me teper informaci...

115,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim