urime per ditelindje per femije 1 vjec  

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

180,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

180,000 Euro

103,000 Euro id:108795 - Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim .

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizu...

103,000 Euro

20,000 Euro id:51019 - Shitet Garazh ne Qender (Selvia) ne Pallat te Ri | Hapje, Mbyllje dhe Ndricim Automatik | i Pershtatshem per cdo Lloj Mjeti

Shitet Garazh Ne Qender (selvia) Ne Pallat Te Ri | Hapje, Mbyllje Dhe Ndricim Automatik | I Pershtat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.87 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shiter garazh ne qender, tek kryqezimi i selvise, tek vila verde, garazhi eshte garazhi i pare i pallatit, me cilesori, ( direkt ne hyrjen e garazhit, tek -1 ) i investuar me pult dhe ndricim automatik, shume...

20,000 Euro

12,000 Euro Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane Shkolles Petro Nini! Ambjenti

Shitet Dyqan 16 M2, Me Hipoteke,12000 Euro, Prane Shkolles Petro Nini!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.11.2019 (02:11): Shitet dyqan 16 m2, me hipoteke,12000 euro, prane shkolles petro nini! ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.ka fasade xhami dhe daljen e ka ne rruge....

12,000 Euro

220,000 Euro Shitet Objekt Ndërtimi 502,8 m2 Neto në Qendër Të Babrrus Shitet objekt 502.8m2 neto, mbi një truall 165.80 m2, me çertifikatë pronësi

Shitet Objekt Ndërtimi 502,8 M2 Neto Në Qendër Të Babrrus

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
503.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (22:52): Shitet objekt 502.8m2 neto, mbi një truall 165.80 m2, me çertifikatë pronësie.objekti përbëhet nga 5 kate multifunksionale, dhe pozicionohet në rrugën "shejnaze juka".për më shumë informacion, lutemi të kontaktoni!...

220,000 Euro

41,000 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (22:36): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

41,000 Euro

3,000 Euro TIranë Dyqan Për Shitje 21Dhjetori Tiranë pranë 21Dhjetori shitet Dyqan +Tualete kati përdhe sipërfaqe 300m2.

Tiranë Dyqan Për Shitje 21dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (20:15): Tiranë pranë 21dhjetori shitet dyqan +tualete kati përdhe sipërfaqe 300m2. dyqani është i lartë, + vënd bosh përpara, i përdorshëm për cdo lloj bisnesi, si bar, supermarket etj, është pallati i ri ndërtim tepër cilësor, viti 2019....

3,000 Euro

139,000 Euro Tirane, shitet dyqan Kati 1,40 m² 139.000 Euro (Blvd Zogu I) Shitet ambient luksoz ne katin e pare te godines multifunksionale dhe ka nje sip

Tirane, Shitet Dyqan Kati 1,40 M² 139.000 Euro (blvd Zogu I)

Tjeter zone | Tirane
0.70 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.11.2019 (20:13): Shitet ambient luksoz ne katin e pare te godines multifunksionale dhe ka nje siperfaqe prej 40 m2. cmimi 139.000 euro aktualisht ne faze ndertimi! ...

139,000 Euro

180,000 Euro Tirane,Ambient biznesi, Kati 1, 290 m² ,180.000 Euro (Botaniku) Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e Kopshti Botanik ,eshte I rreg

Tirane,ambient Biznesi, Kati 1, 290 M² ,180.000 Euro (botaniku)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.62 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.11.2019 (19:27): Ambjenti per shitje ndodhet kati i pare,tek zona e kopshti botanik ,eshte i rregulluar dhe i kompletuar . siperfaqa e brendshme 290 m2, biznes i kompletuar spa , i investuar perbehet 4 dhoma estetike masazhi te kompletuara, 1 banjo turke , 1 s...

180,000 Euro

100,000 Euro Shitet Lokal i kompletuar 94 m2,100.000 Eur (Rr Frosina Plaku) Shitet lokal me siperfaqe 54 m2 + verande 40 m2.

Aktualisht ne gjendje te mir

Shitet Lokal I Kompletuar 94 M2,100.000 Eur (rr Frosina Plaku)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.11.2019 (19:27): Shitet lokal me siperfaqe 54 m2 + verande 40 m2. aktualisht ne gjendje te mire pune. cmimi: 100.000 euro. me hipoteke te rregullt, mundesi kreditimi. ...

100,000 Euro

300,000 Euro Tirane, shes bar-kafe 100 m² 300.000 Euro (Sheshi Willson,Tirana e Re) Shitet Ambienti (bar kafe) ndodhet tek Sheshi Willson,Tirana e re. 

Ka nje si

Tirane, Shes Bar-kafe 100 M² 300.000 Euro (sheshi Willson,tirana E Re)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.06 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.11.2019 (19:26): Shitet ambienti (bar kafe) ndodhet tek sheshi willson,tirana e re. ka nje siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne nje zone me levizje te madhe kalimtaresh. shitet i kompletuar totalisht me cmim prej 300.000 eur. nxitoni ta beni tuajin! -ka...

300,000 Euro

220,000 Euro Tirane, shes lokal 170 m², 220.000 Euro (Pallati me Shigjeta) Shitet bar-kafe ne Bulevardin Bajram Curri,tek Pallati me Shigjeta.

Vendodhja

Tirane, Shes Lokal 170 M², 220.000 Euro (pallati Me Shigjeta)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2.48 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.11.2019 (19:26): Shitet bar-kafe ne bulevardin bajram curri,tek pallati me shigjeta. vendodhja, ne nje rruge me intensitet te larte levizjeje, jep mundesine per rritjen e klienteles. siperfaqe te brendshme prej 170 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme 80 m2. ...

220,000 Euro

150,000 Euro id:117165 - Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 m2

Lezhe, Shitet Dyqan + Shtepi 400 M2

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne rrugen kryesore lezhe-shengjin, lagja xhenio, pak metra nga alcatraz, shitet godine 2 kateshe, 400 m2. kati 0 eshte dyqan open space 200 m2, me shesh perpara dhe ekspozim direkt ne rrugen kryesore, me hap...

150,000 Euro

41,000 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
1.41 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

41,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes Ambient biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambient Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.11.2019 (18:12): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

180,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (17:21): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

180,000 Euro

13,000 Euro Shitet garazh Shitet garazhd tek Kika 2, pallati i Niku konstruksion,kati -2, Pallati ngjitur

Shitet Garazh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (16:52): Shitet garazhd tek kika 2, pallati i niku konstruksion,kati -2, pallati ngjitur me aleat (ku nxirren pasaportat dhe leternjoftimet)...

13,000 Euro

96,520 Euro Shiten, Ambjente, Rruga Kongresi Manastirit Cmimi: 96,520 € ID: plus 8861 Shiten ambjentet (njësi tregtare, dyqane) janë të pozicionuar në rrugën &qu

Shiten, Ambjente, Rruga Kongresi Manastirit Cmimi: 96,520 € Id: Plus 8861

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (16:40): Shiten ambjentet (njësi tregtare, dyqane) janë të pozicionuar në rrugën "kongresi i manastirit" në afërsi të spitalit nr 5 ,në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . ambjentet ndodhen tek godina 2 , disponohen me sipërfaqe dhe orientime...

96,520 Euro

400,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 1, 50 m² 8.000 Euro/m2 (Rruga Donika Kastrioti, Blloku) Shitet dyqan ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes, ne Bllok. 

I persh

Tirane, Shes Dyqan Kati 1, 50 M² 8.000 Euro/m2 (rruga Donika Kastrioti, Blloku)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.11.2019 (16:27): Shitet dyqan ne nje nga zonat me te populluara te tiranes, ne bllok. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. kati i pare i godines tregtare. tarife agjensie 1% per bleresin. ...

400,000 Euro

1,247,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi,dyqan 231 m² 1.247.000 Euro (Rruga e Elbasanit,Ambasada Amerikane) Shitet ambjent tregtar ne Rrugen e Elbasanit, perballe Ambasades Amerikane.

Tirane, Shes Ambjent Biznesi,dyqan 231 M² 1.247.000 Euro (rruga E Elbasanit,ambasada Amer

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.23 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (16:27): Shitet ambjent tregtar ne rrugen e elbasanit, perballe ambasades amerikane. ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 231 m2. eshte i ndare ne 2 dy kate duke ju dhene mundesi shfrtezimi te siperfaqes . ka dhe verande te madhe ne te dyja anet e...

1,247,000 Euro

620,000 Euro Tirane,shes Magazine+Zyra 1.100 m², 620.000 Eur (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Esht

Tirane,shes Magazine+zyra 1.100 M², 620.000 Eur (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (16:02): Shitet magazine cilesore me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine ,8 mt e larte. investim ne zone potenciale prane autostrades . mundesi kreditimi deri 70...

620,000 Euro

103,000 Euro Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan mundesi e mire per Investim . Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit prane Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Komercial Dyqan Mundesi E Mire Per Investim .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.82 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (15:55): rruga tish dahia, tek komuna e parisit prane kompleksit kika 2, shitet ambjent komercial (dyqan) me siperfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pune si qender estetike me pune te ngritur. ambjenti eshte i organizuar ne nje hapsire open-space rreth 30m2 ...

103,000 Euro

350,000 Euro Shitet dyqan te Bulevardi Bajram Curri,perball ish-ekspozites Shitet dyqan me siperfaqe 50 m2,buze rruge te blv.Bajram Curri perball ish-ekspo

Shitet Dyqan Te Bulevardi Bajram Curri,perball Ish-ekspozites

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (15:45): Shitet dyqan me siperfaqe 50 m2,buze rruge te blv.bajram curri perball ish-ekspozites.dyqani eshte me hipoteke si njesi tregtare.dyqani mund te sherbej per cdo lloj biznesi.dyqani shitet 350000 euro....

350,000 Euro

790,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 1.052 m² 790.000 Euro (Laprake) Pro13161 Njesia tregtare ndodhet në Laprake, me një pozicion gjeografik qe të krijon s

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 1.052 M² 790.000 Euro (laprake) Pro13161

Laprake | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (15:32): Njesia tregtare ndodhet në laprake, me një pozicion gjeografik qe të krijon shumë lehtësira. sipërfaqe totale prej 1052 m2. njesia tregtare është e organizuar në 2 kate , ka punime shumë cilësore, e veshur ei gjitha me fasadë xhami, me si...

790,000 Euro

400,000 Euro Tirane, shes bar-resorant 350 m² 1.200.000 Euro (21 Dhjetori) Truall + Restorant është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit. Informacion

Tirane, Shes Bar-resorant 350 M² 1.200.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (15:32): Truall + restorant është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • sipërfaqa truall 350 m2, siperfaqe ndertim 245 m2 • verandë •dokumentacioni: me certifikatë pronësie. • i investuar • mob...

400,000 Euro

14,000 Euro Tirane, shes biznes lokal Kati 0, 70 m² 14.000Euro (Qytet Studenti) Shitet biznes, lokal ne Qytet Studenti. Informacion mbi biznesin:
Ndodhet ne nj

Tirane, Shes Biznes Lokal Kati 0, 70 M² 14.000euro (qytet Studenti)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (15:01): Shitet biznes, lokal ne qytet studenti. informacion mbi biznesin: ndodhet ne nje ambjent me • siperfaqe te brendshme 70 m2 dhe • vernde 85 m2. • 2 banak • 40 tavolina ( mundesi per te vendosur dhe me shume) • klientele e ngritur • xhiro...

14,000 Euro

292,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 8, 127 m² 292.000 Euro (Bllok) Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 8 • S

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 8, 127 M² 292.000 Euro (bllok)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (15:00): Ambjenti ndodhet ne zonen e bllokut. informacion mbi ambjentin: • kati 8 • siperfaqa e ambjenti: 127 m2 • fasade xhami • i investuar • 2 tualete • me hipoteke. per ta vizituar na kontaktoni! cel. : 0697015480...

292,000 Euro

550,000 Euro Shitet, Lokal, Selite Lokali është i pozicionuar në zonën e Selites. Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Lokal, Selite

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (14:58): Lokali është i pozicionuar në zonën e selites. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa: 250 m2 •dokumentacioni: me certifikatë pronësie. •i investuar • i veshur me fasadë xhami • 2 tualete. • kuzhina • i mobiluar. për...

550,000 Euro

700,000 Euro Elbasan, shes ambjent biznesi 6.240 m² 700.000 Euro (Elbasan) Kapanoni është i pozicionuar ne Elbasan.
Informacion mbi kapanonin: • Sipë

Elbasan, Shes Ambjent Biznesi 6.240 M² 700.000 Euro (elbasan)

Qender | Elbasan
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

16.11.2019 (14:57): Kapanoni është i pozicionuar ne elbasan. informacion mbi kapanonin: • sipërfaqja e truallit : 5000 m2 • sipërfaqe ndertim: 1240 m2 nga ku 1000 eshet magazine dhe 240 m2 zyra te mobiluara. •hapesire parkimi. dokumentacioni: me hipotekë...

700,000 Euro

186,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta Shitet apartament në Bulevardin Gjergj Fishta pranë Restorant Fish Time. Infor

Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
93.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.11.2019 (14:44): Shitet apartament në bulevardin gjergj fishta pranë restorant fish time. informacion mbi apartamentin: • kati 1 pallat ekzistues • siperfaqe 93 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • deta...

186,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim