urime per ditelindjen per shokun  

 Online 32 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 32 lexues | 2 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

165,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Spa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet...

165,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

40,000 Euro Shitet, Ambient, Medreseja, Tiranë 40,000 € ID: plus14838/ ID: plus14854 Shitet ambient biznesi në zonën e Medreses në rrugën Gjon Buzuku.
Informaci

Shitet, Ambient, Medreseja, Tiranë 40,000 € Id: Plus14838/ Id: Plus14854

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (20:15): Shitet ambient biznesi në zonën e medreses në rrugën gjon buzuku. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 23m2/ 23.6m2 • pozicionuar në katin 0. • me hipotek. • kubaturë e rregullt. • me fasadë xhami 3.5m. • am...

40,000 Euro

80,000 Euro Shitet Dyqan ne Misto Mame me Sip.56.3 Ne Misto Mame tek Rruga"Thoma Koxhaj" shitet dyqan me siperfaqe 56.3 p

Shitet Dyqan Ne Misto Mame Me Sip.56.3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (20:12): Ne misto mame tek rruga"thoma koxhaj" shitet dyqan me siperfaqe 56.3 plus verande 8.42 m2. dyqani ndodhet ne katin e pare, ka nje kubature te rregullt. disponon nje tualet dhe fasade xhami. me dokumentacion te rregullt hipotekor....

80,000 Euro

23,000 Euro Shitet Ambjent Prane Blv Zogu I Pare Ambjenti pozicionohet buze rruge shume prane Qendres me nje siperfaqe 25 m2 .Amb

Shitet Ambjent Prane Blv Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.48 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (19:58): Ambjenti pozicionohet buze rruge shume prane qendres me nje siperfaqe 25 m2 .ambjenti ka fasade te shfrytezueshme per cdo aktivitet qe deshironi te zhvilloni. disponon nje hapesire te organizuar open space,ambjent funksional dhe ne gjendje shume te m...

23,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.02.2020 (18:39): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

105,000 Euro OKAZION!!! Exclusive / Ambient komercial per shitje prane Ish Ekspozita. Ambienti ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte. Zone me zhvillim dhe eshte

Okazion!!! Exclusive / Ambient Komercial Per Shitje Prane Ish Ekspozita.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (18:21): Ambienti ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte. zone me zhvillim dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. ka nje siperfaqe totale prej 70m², i ndare ne dy ambiente 31m² dhe 39m². ambienti mund te perdoret per shume lloje biznesesh, duke pershta...

105,000 Euro

900,000 Euro Shitet dyqani Shitet dyani 75 m2 ne durres plazh afer tropikalit i mobiluar me gips cmimi i di

Shitet Dyqani

Plepa | Durres
2.41 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (16:54): Shitet dyani 75 m2 ne durres plazh afer tropikalit i mobiluar me gips cmimi i diskutueshen...

900,000 Euro

150,000 Euro SHITET LOKAL NE RRUGEN."MYSLYM SHYRI' 
📐Siperfaqja: 66 m2
📌Kati i pare
📌Ndodhet ne nje nga zonat me te fre

Shitet Lokal Ne Rrugen."myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (16:54): 📐siperfaqja: 66 m2 📌kati i pare 📌ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuarar te tiranes 📍vendodhja: rruga myslym shyri 💶cmimi: 150.000.euro per me teper informacion te detajaur kontakto: 📌nr: 0692524326 📞 email: geonord...

150,000 Euro

100,700 Euro Ambient Biznesi per shitje tek Komuna e Parisit. Shitet ambient biznesi tek Komuna e Parisit. Ambienti eshte i investuar dhe aktu

Ambient Biznesi Per Shitje Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (16:54): Shitet ambient biznesi tek komuna e parisit. ambienti eshte i investuar dhe aktualisht ne gjendje pune. shitet pjeserisht i kompletuar. i pershtatshem per cdolloj biznesi. zone mjaft e zhvilluar dhe me kerkese te larte. disponon dokumentacion te plot...

100,700 Euro

350,000 Euro AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE PRANE LIBRIT UNIVERSITAR Ndodhet ne zemer te bllokut.
Ofrohet per shitje apartament i pershtatur aktuali

Ambient Komercial Per Shitje Prane Librit Universitar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (16:54): Ndodhet ne zemer te bllokut. ofrohet per shitje apartament i pershtatur aktualisht per zyra. organizimi momentalisht perbehet nga 1 ambient i madh i hapur, 2 tualete dhe 4 zyra te ndara nga njera-tjetra. hapesira e madhe ofron mundesi investimi si...

350,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

140,000 Euro Shitet, Ambjent , Myslym Shyr, Tiranë Pro+14867
Ambjenti ndodhet prane AlbTelekom, në Myslym Shyr.
 Informacion i p

Shitet, Ambjent , Myslym Shyr, Tiranë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (16:39): Pro+14867 ambjenti ndodhet prane albtelekom, në myslym shyr. informacion i përgjithshem : • sipërfaqja e ambjentit : 65 m2. • kati 2. organizimi : • duplex. • tualet. detaje të tjera : dokumentacion të rregullt hipotekor....

140,000 Euro

22,000 Euro Shitet ambjent 19 m² 22.000 Euro Rruga Aleksander Moisiu(Future Home Property)Pro14754 Ambienti ndodhet tek Rruga Aleksander Moisiu. Informacion mbi ambientin: • Kat

Shitet Ambjent 19 M² 22.000 Euro Rruga Aleksander Moisiu(future Home Property)pro14754

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (16:18): Ambienti ndodhet tek rruga aleksander moisiu. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 19.2 m2. ambienti disponon: • fasade xhami • me hipoteke • pallat ekzistues • lokacion të favorshëm gjeografik • i investuar...

22,000 Euro

105,000 Euro Ambient komercial per shitje prane Ish Ekspozita. Ambienti ndodhet prane rruges kryesore.
Zone eshte lehtesisht i aksesueshme.

Ambient Komercial Per Shitje Prane Ish Ekspozita.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (16:07): Ambienti ndodhet prane rruges kryesore. zone eshte lehtesisht i aksesueshme. ka nje siperfaqe prej 70m². eshte i ndare ne dy ambiente 31m² dhe 39m². ambienti mund te perdoret per shume lloje biznesesh. bridge27714...

105,000 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!  Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (15:54): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

60,000 Euro SHITET BIZNES QENDER ESTETIKE NE RRUGEN MYSLYM SHYRI Shitet qender estetike ne rrugen Myslym Shyri. 
Ambjenti ka te gjitha paisjet

Shitet Biznes Qender Estetike Ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
144.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (15:21): Shitet qender estetike ne rrugen myslym shyri. ambjenti ka te gjitha paisjet per te ofruar sherbime te metodave me te fundit si parukeri, extension, make up profesional, estetike te thojve, trajtimet e fytyres, masazh relax edhe shume sherbime te...

60,000 Euro

1,200,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 600m² 1.200.000 Euro (Rruga e Kavajes) Ambjenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes.
Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 •

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 600m² 1.200.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (15:04): Ambjenti ndodhet ne rrugen e kavajes. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 600 m2 • vertrata xhami • sistem aspirimi dhe kondicionimi • qepena elektronike • 5 tualet. opsion ideal per investim. per ta vizituar ...

1,200,000 Euro

75,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 30 m² Myslym Shyri (Future Home Ali Demi) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Myslym Shyrit, te Drejtoria e Polici

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 30 M² Myslym Shyri (future Home Ali Demi)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (14:57): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e myslym shyrit, te drejtoria e policisë. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 30 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: • pozicion gjeografik i fa...

75,000 Euro

100,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 61 m² (Myslym Shyri) Ambjenti është i pozicionuar te Myslym Shyri. pranë Intersport. Informacion m

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 61 M² (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (14:53): Ambjenti është i pozicionuar te myslym shyri. pranë intersport. informacion mbi ambjentin : • kati 1 banim • sipërfaqja e ambjentit: 61 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • i investuar • ...

100,000 Euro

230,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 92 m² , Rruga e Elbasanit (Future Home Ali Demi) Lokali eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, ne nje nder zonat me elitare te

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 92 M² , Rruga E Elbasanit (future Home Ali Demi)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (14:51): Lokali eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, ne nje nder zonat me elitare te tiranes. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja : 92 m2 • dokumentacioni : me hipoteke . lokali disponon: • pozicion te favorshem gjeografik • ...

230,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes biznes, lokal Kati 0, 75 m² 80.000 Euro (Stadiumi Dinamo) Lokali është i pozicionuar te Stadiumi Dinamo. Informacion mbi lokalin: •Kat

Tirane, Shes Biznes, Lokal Kati 0, 75 M² 80.000 Euro (stadiumi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (14:38): Lokali është i pozicionuar te stadiumi dinamo. informacion mbi lokalin: •kati 0 përdhes •sipërfaqja brenda : 75 m2 • veranda e jashtme : 140 m2. lokali është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • pozicion të favorshëm gjeografik...

80,000 Euro

215,000 Euro Ambjent Biznesi ne shitje 70m2 Shitet ambjent per Biznes perballe Ministrise se Jashtme
Me siperfaqe 70 m2
Pe

Ambjent Biznesi Ne Shitje 70m2

Brryli | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (13:49): Shitet ambjent per biznes perballe ministrise se jashtme me siperfaqe 70 m2 per 215 mij euro per me shume informacion me kontaktoni ne whatsapp ...

215,000 Euro

280,000 Euro SHITET LOKAL ME GJITH BIZNESIN.NE GJENDJE PUNE                            OKAZION - OKAZION 
Shite

Shitet Lokal Me Gjith Biznesin.ne Gjendje Pune

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (13:49): okazion - okazion shitet lokal tek tregu elektrik , bashke me biznesin ,ne nje nga zonat me te pelqyera dhe te frekuentura ne tiranes. ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe nje verande ...

280,000 Euro

390,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 188 m² 390000 Euro (Rruga e Elbasanit) Shitet ambient tek "Rruga e Elbasanit". Ambienti është i pozicionuar

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 188 M² 390000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
188.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (13:17): Shitet ambient tek "rruga e elbasanit". ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2. ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. objekti...

390,000 Euro

48,000 Euro SHITET BIZNES RESTORANT NE SARANDE Shitet Biznes Restorant ne Sarande prane Portit. Restoranti eshte inaguruar para

Shitet Biznes Restorant Ne Sarande

Qender | Sarande
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (13:06): Shitet biznes restorant ne sarande prane portit. restoranti eshte inaguruar para 2 vitesh. siperfaqja eshte rreth 400 m2. mobilimi eshte i ri, me nje vlere te investuar prej 120000 eurosh. pamja eshte fantastike nga deti, me nje verande goxha te madh...

48,000 Euro

1,500,000 Leke Shitet biznesi Ne nje zone shume te populluar , te kompleksi Usluga shitet biznesi i nje Lokali

Shitet Biznesi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (12:37): Ne nje zone shume te populluar , te kompleksi usluga shitet biznesi i nje lokali, bar kafe. lokali ka klientele dhe xhiro te kenaqshme. ne vleren 15 mil lek (te vjetra) shitet biznesi, orendite dhe investimi, qiraja vazhdon me cmimin 45 000 lek / mu...

1,500,000 Leke

165,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik, i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa Super okazion Super Ambient Biznesi 290 m2 (Momentalisht 1000 Euro me Qera-Kontr

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik, I Pershtatshem Per Call Center, Zyra, Sp

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.02.2020 (12:23): Super okazion super ambient biznesi 290 m2 (momentalisht 1000 euro me qera-kontrate 3 vjecare) tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e n...

165,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim