xhemi shehu wikipedia  2676 Njoftime

 Online 132 lexues | 0 njoftime ne pritje

143,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje ''OKAZION'' Shitet Super Apartament 4+1+2 prane ''DIPLOMAT 1'' per vetem 880 Euro/m2.

''OKAZION'' Shitet Super Apartament 4+1+2 prane &# -

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra) Real Deal Properties

B 'okazion'' shitet super apartament 4+1+2 prane ''diplomat 1'' per vetem 880 euro/m2. ne rrugen sulejman delvina, perbri shkolles vasil shanto, shitet super apartament 4+1+2 perball hotel diplomat. apartamenti aktualisht sherben si zyre fondacioni, por eshte lehtesisht i pershtatshem dhe per banim . ...

143,000 Euro

Tirane
190,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i per -

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.05 Km nga qendra)

B Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallati te ri me survejim kamerash | super ndricim | kondicioner + sistem aspirimi | fasade dopi...

190,000 Euro

Tirane
188,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Tek fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Ambjent Komercial sebashku me Biznesin e ngritur (290 m2)

Tek fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Ambjent Komercial sebashku me -

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Tek fillimi i kodres se diellit, shitet ambjent komercial sebashku me biznesin e ngritur (290 m2) ne kati 0, aktualisht i dhene me qira afatgjate 1000 euro/ muaj. ambjenti aktualisht funksionon si qender masazhi, spa, fizioterapie, dhe shitet totalisht i kompletuar. ambjenti eshte i ndare ne 8 dhoma...

188,000 Euro

Tirane
22,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION-dyqan 55m2 te kopshti zoologjik

OKAZION-dyqan 55m2 te kopshti zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri prane kopshtit botanik. ka siperfaqe 55m2 dhe orientim nga dielli. ka nje tualet. mund te shfrytezohet per aktivitetete te ndryshme. cmimi eshte okazion vetem 400 euro/m2. 0684230409...

22,000 Euro

Tirane
240,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion. Shitet apartament+lokal

Okazion. Shitet apartament+lokal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shitet nje apartament ne katin e katert se bashku me nje lokal ne katin e pare brenda kompleksit rezidencial homeplan ndodhur ne rr. frosina plaku ish klubi partizani. apartamenti eshte 2+1+2 banjo+1depo+nje ballkon i madh. pozicioni jug. i mobiluar totalisht ne menyren cilesore. lokali shitet s...

240,000 Euro

Tirane
36,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Dyqani

Shitet Dyqani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.75 Km nga qendra)

B Shitet dyqani me siperfaqe 25m2. dyqani ndodhet ne nje pozicion te favorshem ne shkollen 9 vjecare ramazan jarani. cmimi mund te diskutohet ne varesi te interesuarit....

36,000 Euro

Tirane
110,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambient tregetar ne shitje

Ambient tregetar ne shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.91 Km nga qendra)

B Tek "kristal center" shitet dyqan me siperfaqe 44 m2. dyqani ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire dhe te kerkuar ....

110,000 Euro

Tirane
165,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan ne shitje prane 21 Dhjetorit

Dyqan ne shitje prane 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Shitet dyqan rruga frederik shiroka tek fusha e zez prane 21 dhjetorit. dyqani eshte 54m2, i inestuar, nje banjo, vetrate xhami, kondicionime, ndricim, ne rruge kryesore etj. cmimi 165000 eurototal. per me shume informacion kontaktoni ne 0694266788, email: town.estatetirana@gmail.com . town estate ...

165,000 Euro

Tirane
145,737 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Ambjent Dyqan Tirane 182.4m2 Cmimi Oferte 799eu/m2

Shitet Ambjent Dyqan Tirane 182.4m2 Cmimi Oferte 799eu/m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)

B Shitet ambjent tregtar (dyqan) siperfaqe 182.4 m2 lartesia e katit 4.2 meter kati 0 (perdhe) cmimi oferte 799 euro/m2 ose 145737euro. hapsire perpara dyqanit per shfrytezim. vendodhja : misto mame, rr.besim alla, poshte helios restaurant , poshte hotel “7777”,mbas diambe market. per ata qe kerko...

145,737 Euro

Tirane
660,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET HOTEL NE DURRES, PLAZHE

SHITET HOTEL NE DURRES, PLAZHE

Shkembi Kavajes | Durres

B Shitet hotel ne plazh, durres. hoteli ndodhet ne vije te pare bregdetare ne nje nga zonat me te frekuentuara per pushues verore ne shqiperi. ka 3-kate, siperfaqe te pergjithshme rreth 600 m². ka dhe 3 rreshta me çadra te personalizuara. objekti disponon dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. Çm...

660,000 Euro

Durres
50,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shesim dyqan

Shesim dyqan

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Dyqani eshte 50 m2 me cmim 1000 euro per m2. ndodhet ne katin -1. ndodhet ne rreth rrotullimin e rruges kryesore ne astir. rruga teodor keko ne pallatin ales, perballe kastratit. nr. cel .0695712119...

50,000 Euro

Tirane
270,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes dyqan Kati 0, 82 m² 270.000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirane, shes dyqan Kati 0, 82 m² 270.000 Euro (Rruga Bardhyl)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Shiten dy ambjente (dyqane) ne rrugen bardhyl, perballe gjimnazit Çajupi, ne nje zone te preferuar dhe buze rruge . me orientim lindje , ndodhen ne katin 0 dhe kane siperfaqe totale 82m2. te pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi . kane lokacion shume te mire . aktualisht ne gjendje pune. ...

270,000 Euro

Tirane
16,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Garazh (16 m2) me Dokumentacion te Rregullt (Te Pallatet Deliorgji - Rr. e Kavajes)

Shitet Garazh (16 m2) me Dokumentacion te Rregullt (Te Pallatet Delior -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet garazh 16 m2 me dokumentacion te rregullt (te pallatet deliorgji - rr. e kavajes) i pershtatshem per 2 makina q936 te dhenat e ndarjes: .garazhd - 1 garazhd 16.1 m2 karakteristika: garazhd - 16.1 m2 - me hipoteke - hapesire e mjaftueshme per 1 makine - te pallatet deliorg...

16,000 Euro

Tirane
3,500,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet, Ambjent, Bllok, Tiranë

Shitet, Ambjent, Bllok, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e bllokut, buzë rruge . informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 1200 m2 • i investuar • 1 tualet • disponon certifikatë pronësie • me qera 1200 euro • për ta vizituar na kontaktoni!...

3,500,000 Euro

Tirane
361,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet, Ambjent, Liqeni I Thate, Tirane.

Shitet, Ambjent, Liqeni I Thate, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate • informacion mbi ambjentin: • kati 1 • siperfaqa e ambjenti: 723 m2 i • i investuar • mund te organizohet dhe si apartament • per ta vizituar na kontaktoni!...

361,000 Euro

Tirane
20,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet, Biznes, Stadiumi Qemal Stafa, Tiranë.

Shitet, Biznes, Stadiumi Qemal Stafa, Tiranë.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.04 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet pranë stadiumit qemal stafa, buzë rruge. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 80 m2 • verandë: 150 m2 • i investuar • 2 tualete • disponon çertifikatë pronësie • aktualisht është në gjendje pune, me qera 620 euro • për ta vizituar na...

20,000 Euro

Tirane
21,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet, Ambjent, Selitë, Tiranë.

Shitet, Ambjent, Selitë, Tiranë.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e selitës. • informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 25 m2 • i investuar • disonon 1 tualet • i përshtatshëm për dyqan • me hipotekë • për ta vizituar na kontaktoni!...

21,000 Euro

Tirane
58,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi,58.000 Euro (CONDOR BUSINESS CENTER)

Tirane, shes ambjent biznesi,58.000 Euro (CONDOR BUSINESS CENTER)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes prane qendres globe, tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,siguri dhe kamera 24 h me pol...

58,000 Euro

Tirane
37,700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Dyqan,Rr Ali Demi,37,700€

Shitet Dyqan,Rr Ali Demi,37,700€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B shitet dyqan,29m2,1 tualet ,1 post parkingu.dyqani ka akses direkt nga rruga, ndodhet te nje nga komplekset me te rreja ne ali dem. cmimi: 37,700€ per nje vizite ne prone apo prona te gjashem mund te kontaktoni tek nr : 0696077766...

37,700 Euro

Tirane
600,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet,Kapanon,Prane City Park

Shitet,Kapanon,Prane City Park

Vore | Tirane

B Disponojme kapanon në autostradën tiranë-durrës,perballe city park.godina është e organizuar në 2 kate,e gjithë hapesira ka një sipërfaqe totale prej 2528 m2 nga të cilat 1200 m2 është siperfaqja e truallit të ndërtimit i cili ndodhet ne pjesen e pasme te kapanonit dhe i jep mundesi z...

600,000 Euro

Tirane
55,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet,Ambjent Laprake

Shitet,Ambjent Laprake

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet ne laprake,ne rrugen dritan hoxha,perballe bllokut gintas. informacion mbi ambjentin• kati perdhe • sipërfaqa : 54.9 m2 • fasade xhami •i investuar •buze rruge • tualeti •me hipoteke •hapesire parkimi. për ta vizituar na kontaktoni! 0697015472...

55,000 Euro

Tirane
1,500,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet,Kapanon,Autostrada Tirane Durres

Shitet,Kapanon,Autostrada Tirane Durres

Zone Periferike | Tirane (6.25 Km nga qendra)

B Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres. siperfaqja totale e truallit eshte 3000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuar 2514 m2. e gjithe siperfaqja e godines menaxhohet per ambjente qendrimi si dhe ambjente zyrash.nderkohe qe trualli eshte lehtesisht i aksesues...

1,500,000 Euro

Tirane
90,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Ambjent Bisnesi/ Zyre ne Bllok

Shitet Ambjent Bisnesi/ Zyre ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ne rrugen “sami frasheri”, shitet ambjent per zyra me siperfaqe 35m2. ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje godine 5 kateshe. investimet ne ambjent jane mjaft cilesore. zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte mjaft e preferuar per shkak se ndodhet ne zemer te bllokut dhe ka prane shume facilitete...

90,000 Euro

Tirane
315,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Bllok, Shitet Ambjent Komercial (Restorant) me Sip 95 m2 me çmim Fantastik !!!

Bllok, Shitet Ambjent Komercial (Restorant) me Sip 95 m2 me çmim Fant

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ne rrugen sami frasheri prane rruges kryesore, shitet ambjent komercial (restorant) me siperfaqe 95 m2 me hipotek dhe akualisht ne gjendje pune. ambjenti momentalisht eshte me qira afatgjate mbi 3 vite dhe me qira mujore 1000 euro neto. qiramarresi qe e ka ne gjendje pune ka kryer nje investim mbi 5...

315,000 Euro

Tirane
12,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET POST PARKIMI PERBALL JURIDIKUT!!!

SHITET POST PARKIMI PERBALL JURIDIKUT!!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shitet post parkimi me siperfaqe 24.5 m2 perball fakultetit juridik. ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri, te mireadministruar. disponon certifikate pronesie. per nje vizite na kontaktoni ne nr. 069 40 500 87 !...

12,000 Euro

Tirane
122,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje prane shkolles se baletit shitet objekt bisnesi

prane shkolles se baletit shitet objekt bisnesi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet dyqan te shkolla e baletit.kati 0 me nje siperfaqe te brendshme prej 71m2+20m2 verand.i restauruar totalisht i pershtatshem per cdo lloj biznesi.aktualisht eshte i dhen me qera.zona shume e mire nje mundesi e mire per investim.ambienti posedon dokumentacion te te rregullt hipotekor...

122,000 Euro

Tirane
265,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 132.16 m² 265.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 132.16 m² 265.000 Euro (Rruga e

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ambjenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit, 500 m nga fakulteti ekonomik. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit neto/bruto : 118.8/132.16 m2 • orientimi jug-lindje • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: • i investuar • pozicion gjeog...

265,000 Euro

Tirane
239,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 161.1 m² 239.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 161.1 m² 239.000 Euro (Rruga e E

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Ambjenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit, 500 m nga fakulteti ekonomik. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • sipërfaqja e ambjentit : 116.1 m2 • orientimi veri-lindje • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: • i investuar • pozicion gjeografik i favorshëm • i p...

239,000 Euro

Tirane
33,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 20 m² 33.000 Euro (Brryli)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 20 m² 33.000 Euro (Brryli)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ambjenti është i pozicionuar në zonën e brrylit, te shkolla "niket dardani". informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 20 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: •tualeti • i investuar • pozicion gjeografik i favorshëm • fasadë xhami ...

33,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim