zyra e emigracionit tirane adresa  

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

365,000 Euro id:175760 - Tek Kryqezimi i Rr. se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Tek Kryqezimi I Rr. Se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se elbasanit, shitet ambient komercial, me siperfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. aktualisht ne gjendje pune si palester me pune te ngritur dhe shitet bas...

365,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

95,000 Euro OKAZION 💥OKAZION💥
Shitet super ambjent biznesi ne krah te Diplomat 2 perball Deli

Okazion

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (20:16): 💥okazion💥 shitet super ambjent biznesi ne krah te diplomat 2 perball delijorgjit buze unaze. ambjenti eshte 70 m2 siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 siperfaqe e jashtme. totalisht e rikonstruktuar. aktualisht lene me qera 600 euro. ideal ...

95,000 Euro

430,000 Leke Kapanon per shitje tek rruga "Siri kodra" 410 m2, 43.000.000 Leke Kapanon per shitje tek rruga "Siri kodra" 410 m2 dhe lartesi 4m. Total

Kapanon Per Shitje Tek Rruga "siri Kodra" 410 M2, 43.000.000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
410.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.06.2020 (19:44): Kapanon per shitje tek rruga "siri kodra" 410 m2 dhe lartesi 4m. totalisht i investuar, me ashensor industrial kapaciteti ngjites 2 ton. ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi magazinash. zona ne te cilen ndodhet te ofron mundesi per zhvillimin e b...

430,000 Leke

324,000 Euro SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN AQIF PASHA , ELBASAN Shitet ambient biznesi në lagjen Aqif Pasha, Elbasan, me një sipërfaqe prej 1

Shitet Ambient Biznesi NË Lagjen Aqif Pasha , Elbasan

Qender | Elbasan
KM nga qendra
162.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.06.2020 (19:44): Shitet ambient biznesi në lagjen aqif pasha, elbasan, me një sipërfaqe prej 162 m². ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi si: lokal, fast- food, restorant,etj. Çmimi i shitjes është 324.000 eur...

324,000 Euro

170,000 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI NË RRUGËN INTERURBANE ELBASAN-PAPËR   Shitet ambjet biznesi në rrugën interurbane Elbasan-Papër .Ambjeti ndodhet bu

Shitet Ambjent Biznesi NË RrugËn Interurbane Elbasan-papËr

Qender | Elbasan
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.06.2020 (19:44): Shitet ambjet biznesi në rrugën interurbane elbasan-papër .ambjeti ndodhet buzë rrugës kryesore me një sipërfaqe 2000m² nga të cilat 1800m² janë tuall dhe 200m² janë ndërtesë. sipërfaqja e ndërtimit është 5 m e lartë, e llogaritu...

170,000 Euro

22,000 Euro shitet ambient comercial prane bulevardit zogu 1 Ambjenti pozicionohet shume prane Qendres me nje siperfaqe 25 m2 .Ambjenti ka fa

Shitet Ambient Comercial Prane Bulevardit Zogu 1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (19:22): Ambjenti pozicionohet shume prane qendres me nje siperfaqe 25 m2 .ambjenti ka fasade te shfrytezueshme per cdo aktivitet qe deshironi te zhvilloni. disponon nje hapesire te organizuar open space,ambjent funksional dhe ne gjendje shume te mire...

22,000 Euro

40,000 Euro Shitet Ambient tek Shkolla e Baletit 26m2, 40000 Euro Shitet ambient prane Shkolles se Baletit, perballe Atsh. Ambienti eshte 26.5 m2,

Shitet Ambient Tek Shkolla E Baletit 26m2, 40000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
26.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (17:37): Shitet ambient prane shkolles se baletit, perballe atsh. ambienti eshte 26.5 m2, me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje zone te aksesueshme ne qytet. eshte e pershtatshme per nje shumellojshmeri biznesesh dhe aktualisht e dhene me ...

40,000 Euro

75,000 Euro OKAZION : SHITET AMBIENT BIZNESI . ASTIRI . RRUGA TEODOR KEKO . SUPER OKAZION!  Shitet ambjent biznesi i organizuar ne forme dupleksi ne zonen e

Okazion : Shitet Ambient Biznesi . Astiri . Rruga Teodor Keko .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (14:22): Super okazion! shitet ambjent biznesi i organizuar ne forme dupleksi ne zonen e astirit,prane bar artistit, me siperfaqe te pergjithshme 72m2 nga ku 52m2 kati i pare dhe 20m2 kati i dyte i pershtatshem per dyqan , klinike dentare, estetike etj. dyq...

75,000 Euro

70,000 Euro Ambjent komercial astir pran oslo bar Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te ded

Ambjent Komercial Astir Pran Oslo Bar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.06.2020 (14:04): Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te dedikuar per bizneset shum pran rruges kryesore. i investuar ndricim gips kondicionim per me teper na kontaktoni...

70,000 Euro

60,000 Euro Komercial per shitje ne Rrugen Ali demi, Prane Shkolles Kushtrimi i Lirise Ne rrugen Ali Demi, shume prane shkolles Kushtrimi i Lirise, shitet komercial me

Komercial Per Shitje Ne Rrugen Ali Demi, Prane Shkolles Kushtrimi I Lirise

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (13:32): Ne rrugen ali demi, shume prane shkolles kushtrimi i lirise, shitet komercial me siperfaqe 65 m2. prona eshte ne proces hipotekimi. per nje vizite ne prone na kontaktoni bridge28961 ...

60,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

230,000 Euro id:108795 - Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto ...

230,000 Euro

4,000 Euro Super okazion ambient 106 m tek kompleksi arlis  Super abient biznesi ne kompleksin me te mire ne tirane arlis ndertim ndodhet te

Super Okazion Ambient 106 M Tek Kompleksi Arlis

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (13:17): Super abient biznesi ne kompleksin me te mire ne tirane arlis ndertim ndodhet te rruga kavajes ...

4,000 Euro

600,000 Euro Shitet,Ambient,Laprake,Tirane PRI+16095 Lokali ndodhet ne zonen e Laprakes,prane Karburantit Kastrati• Informacion mbi

Shitet,ambient,laprake,tirane Pri+16095

Laprake | Tirane
KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.06.2020 (13:11): Lokali ndodhet ne zonen e laprakes,prane karburantit kastrati• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e lokalit: 360m2. pozicionuar në katin e 2• me fasade xhami: • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi • 2 tualete • as...

600,000 Euro

125,000 Euro Rruga Qemal Stafa, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruge!  Ne rrugan Qemal Stafa, ne kryezimin me rrugen Bardhyl, shitet ambient biznesi bu

Rruga Qemal Stafa, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruge!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (13:01): Ne rrugan qemal stafa, ne kryezimin me rrugen bardhyl, shitet ambient biznesi buze rruge. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne dy hapsira te brendshme , nje tualet dhe nje pjese verande e cila shfrytezohet m...

125,000 Euro

90,000 Euro Shitet dyqan ne Bulevardin Bajram Curri Dyqani ndodhet ne Bulevardin Bajram Curri, ne vije te pare, buze rruge. 
Ka nje

Shitet Dyqan Ne Bulevardin Bajram Curri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (12:45): Dyqani ndodhet ne bulevardin bajram curri, ne vije te pare, buze rruge. ka nje siperfaqe prej 37m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per nje vizite ne prone apo informacione rreth saj na kontaktoni! bridge28784...

90,000 Euro

85,000 Euro Shitet ambient komercial prane Medresese. Dyqani ndodhet ne zonen e Medresese, shume prane me Zyrat e Ujesjellesit. 
Ka n

Shitet Ambient Komercial Prane Medresese.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.06.2020 (12:45): Dyqani ndodhet ne zonen e medresese, shume prane me zyrat e ujesjellesit. ka nje siperfaqe 61.6m2. ambienti eshte i dhene me qira 40.000 leke. eshte investuar dhe i rikonstruktuar. ka vend parkimi perpara. disponon dokumentacion te rregullt ...

85,000 Euro

1,000,000 Leke Shiten 2 garazhe, rrg. Kongresi Manastirit Shiten garazhe tek rrg. "Kongersi Manastirit", prane gjimnazit "A

Shiten 2 Garazhe, Rrg. Kongresi Manastirit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (12:34): Shiten garazhe tek rrg. "kongersi manastirit", prane gjimnazit "andon zako cajupi". ndodhen ne katin -1 me nje siperfaqe prej 16.64 m2 secila dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. mundesi invesitimi dhe per dhenie me qera pasi esht zone teper e...

1,000,000 Leke

115,400 Euro SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KASTRIOT”, FIER Shitet ambjent biznesi në lagjjen “Kastriot”, Fier.
Në një nga zonat më

Shitet Ambjent Biznesi NË Lagjjen “kastriot”, Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.06.2020 (12:24): Shitet ambjent biznesi në lagjjen “kastriot”, fier. në një nga zonat më të zhvilluara të qytetit vjen në shitje një ambjent biznesi me sipërfaqje 57.70 m² . Është i organizuar në 1 dhomë dhe 1 tualet. Është i përshtatshëm pë...

115,400 Euro

210,000 Euro Shitet Dyqan prane Ministrise se Jashtme Shitet Dyqan prane Ministrise se Jashtme, ambienti eshte 70m2 dhe ndodhet buze r

Shitet Dyqan Prane Ministrise Se Jashtme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (12:24): Shitet dyqan prane ministrise se jashtme, ambienti eshte 70m2 dhe ndodhet buze rruges. eshte i pershtatshem per shume aktivitete dhe ka qene i dhene me qera 90.000 leke neto. dyqani eshte i ndare ne 3 ambiente. disponon certifikate pronesie nje m...

210,000 Euro

180,000 Euro SHITET KAPANON 200 M2 DHE 800 M2TOKE Kapanoni ndodhet ne zonen e Laprakes.
Ka nje siperfaqe 200 m2 dhe eshte i mbulu

Shitet Kapanon 200 M2 Dhe 800 M2toke

Laprake | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (12:13): Kapanoni ndodhet ne zonen e laprakes. ka nje siperfaqe 200 m2 dhe eshte i mbuluar. ka lartesi mbi 9 m. ndodhet mbi nje toke me siperfaqe prej 800 m2. per nje vizite ne prone na telefononi. premium28664...

180,000 Euro

9,000 Euro Shitet biznesi dyqan Lulesh Shitet Biznesi dyqan lulesh prane qendres se Tiranes. Biznesi eshte me nje klien

Shitet Biznesi Dyqan Lulesh

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (12:07): Shitet biznesi dyqan lulesh prane qendres se tiranes. biznesi eshte me nje klientel prej kohesh ne nje xhiro mesatare prej 500.000leke te reja ne muaj. ne nje ambient ku qeraja eshte 33000leke te reja ne muaj. ambienti eshte 40 m2 ne nje nga zonat me...

9,000 Euro

270,000 Euro Shitet bar/restorant prane Juridikut Shitet bar/restorant ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Juridikut. Amb

Shitet Bar/restorant Prane Juridikut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (12:04): Shitet bar/restorant ne nje nga zonat me te mira te tiranes prane juridikut. ambienti eshte 74 m2 dhe eshte me fasade xhami. aktualisht eshte i dhene me qira. per me teper ju ftojme ne nje vizte ne prone....

270,000 Euro

150,000 Euro SUPER OKAZION! Shitet, Ambient, Qender. PERSHKRIMI I PRONES:
•	Ndodhet ne qender te kryeqytetit, prane Galerise ish

Super Okazion! Shitet, Ambient, Qender.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (11:49): Pershkrimi i prones: • ndodhet ne qender te kryeqytetit, prane galerise ish “17 nentori”. • siperfaqja totale: 90m2 . • kati 0, buze rruge. • eshte i ndare ne 2 ambjente me nga 1 tualet secila. • te dhena te tjera : mundesi shum e...

150,000 Euro

130,000 Euro Shitet Dyqan me Hipoteke te 21-Shi Rruga e Kavajes,
Zona e 21-Shit.
Buze rruges kryesore.
Shitet Dyqan
Sip 26 m

Shitet Dyqan Me Hipoteke Te 21-shi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
26.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (11:49): Rruga e kavajes, zona e 21-shit. buze rruges kryesore. shitet dyqan sip 26 m2 me hipoteke i pershtatshem per cdo lloj biznesi....

130,000 Euro

240,000 Euro Shitet/Qira , Dyqan, Shkolla e Bashkuar. PERSHKRIMI I PRONES: 
Siperfaqja totale: 80m2.
Kati 0, buze rruges kryesore.

Shitet/qira , Dyqan, Shkolla E Bashkuar.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

06.06.2020 (11:47): Pershkrimi i prones: siperfaqja totale: 80m2. kati 0, buze rruges kryesore. hapsira eshte e organizuar ne 2 ambiente dyqanesh perkatesisht me siperfaqe 40m2. ofron te gjitha kushtet per te pershtatur idene tuaj per biznes si: dyqan, sherbime avo...

240,000 Euro

450,000 Euro AMBIENT BIZNESI PER SHITJE TE SHESHI WILLSON! Shitet ambient komercial 176 m2 tek Sheshi Wilson!
Ambienti ndodhet buze rruges

Ambient Biznesi Per Shitje Te Sheshi Willson!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.06.2020 (11:15): Shitet ambient komercial 176 m2 tek sheshi wilson! ambienti ndodhet buze rruges kryesore me vizibilitet te larte. ka nje siperfaqe neto 176 m2 (njesi) dhe aktualisht eshte i ndare ne disa ambiente pune.i organizuar ne nje holl te madh pritje dhe ven...

450,000 Euro

145,000 Euro SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE) ULET CMIMI PRAP NGA 20000 EURO Tek Rruga e Elbasanit  Shitet Ambient per Lokal/

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.06.2020 (10:51): Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - perbale universitetit luarasit ose univer...

145,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim