Kafshe e shpende 1000+ Kafshe e shpende

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

300 Euro Tregu Kafshe e shpende SHITEN 2 KELYSH MINISPITZ

SHITEN 2 KELYSH MINISPITZ - Tirane

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Shiten 3 kelysh minispitz jane dy meshkuj dhe nje femer nga 1 muaj e 10 dite. cmimi : 300 euro cel : 0684670339 / 0682829700...

300 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet qen Poodle

Shitet qen Poodle - Tirane

M Tutulani 19/7, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Qen poodle 3 muajsh. i shendetshem dhe lozanjar. i jan bere vaksinat....

300 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes nje qen pitbull

Shes nje qen pitbull - Durres

Shijak Gjepale, Currilat | Durres

B Qeni nuk eshte zire asnjeher eshte 1vjec e nje muhaj ...

150 Euro

Durres
600 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet femra pastor gjerman

Shitet femra pastor gjerman - Tirane

Prishtina, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shes femra pastor gjerman 3,5 vjeq. femra eshte nga serbie me full dokumentacion, me vaksinuar, me mickrochip me pasport nga serbi. une mund t'ju siguroj me transport nga tirane. per informacion shkru ne viber : +38649238658 qmimi eshte 600 euro. kosovo, prishtine aca for sale adult female 3 and half year old. female have passport and is full vaccinated with mikrochip from serbia. she had 3 litters untill now and every puppy was big bones and deep red quality, for more pictures and videos contact me on viber: +38649238658 garanty for quality of her, also his father is vice champion of serbia and macedonia for 2017, who was sold to fillipines. only serious buyers who knows the quality. i can secure trip to tirana or durres, yours is only to pay normal price for delivery. place: prishtina, kosovo...

600 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Bully americano

Bully americano - Tirane

Rruga Fortuzi , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Bully american ne shitje rrace e paster -1 muajesh -cmimi i diskutueshem...

20,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull brindle

Pitbull brindle - Tirane

Selite E Vogel,rruga Cesk Zadeja,tirane, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Pitbull brindle,mashkull,rrace e paster,2 vjec. gjendje shum e mire fizike, i mirembajtur. vecantia e qenit:syte. arsyeja e shitjes:ikja jashte shtetit. nr kontakti 0692676935...

550 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen haski ...Eshte sjell nga italia dhe e shes per arsye se do largohem

500 Euro

Durres
130,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten 8 krere lope

Shiten 8 krere lope - Fier

Kashisht, Albania, Zone Periferike | Fier

B Shiten 8 krere lope dhe 2 vica te tyre. jan lope te reja dhe me nga 25 litra qumesht. jan vic i pare....

130,000 Leke

Fier
0 Tregu Kafshe e shpende Kerkoj te adoptoj kelysh golden retriver ose labrador

Kerkoj te adoptoj kelysh golden retriver ose labrador - Tirane

21 Dhjetori, Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kerkoj kelysh mashkull dhe jo me te madh se 2 muajsh...

0

Tirane
15,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet qen sharri 25 ditesh

Shitet qen sharri 25 ditesh - Tirane

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Qen sharri 25 ditesh shitet per arsye se kam 2 qen. o693636441...

15,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Okazion super cift mini spitz 1 mashkull 1 femer

Okazion super cift mini spitz 1 mashkull 1 femer - Lushnje

Lushnje, Albania, Qender | Lushnje

B 300 euro cifti...konvertuar dhe ne leke...mashkulli kiko eshte ai me te zeze tek koka dhe femra shila eshte ajo me kafe te koka...shiten nuk nderrohen.te sjell qe te dy nga italia blere 800 euro secili...me te gjitha vaksinat e bera ate te paraziteve te brendeshem dhe ate te paraziteve te jashtem ate te hepatiteve dhe ate kundra terbimit + vaksin multi imunitet kundra te gjitha llojeve te semundjeve te mundeshme...i shes per arsye kohe nuk kam kohe te lire te kujdesem per to...qent jane rrace e vogel te larte 30cm...gjatesi nga kembet e para tek te dytat 35cm...kete vit jan gati per klysha...nuk kane lidhje gjaku me njeri tjetrin....femra nuk afron dhe as pranon shoqeri me qen tjeter vec mashkullit ne foto...me eshte dashur ta marr qysh 1 muajsh qe ti bej miq te dy, me i madh skishte shanc qe femra ta pranonte te rrinin bashke...femra eshte 2 vjece mashkulli ne fund te korrikut mbush 1 vjec...akoma sju eshte rritur qimja tamam sepse i kam pas qeth zero ...per te pare me shume foto e vidio te tjera klikoni ne facebook emrin toni lutit me foto profili dy qent ne shitje.....per te kontaktuar...cel.0693959333...ose ne facebook ne inbox me sms duke klikuar po emrin toni lutit me foto profili dy qent ne shitje......https://www.facebook.com ...

300 Euro

Lushnje
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Husky Siberian

Husky Siberian - Elbasan

Syrja Dylgjeri, Qender | Elbasan

B Shitet husky siberian 2muajsh i.vaksinuar dhe me pashaporte...

200 Euro

Elbasan
1,000,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lope

Shiten lope - Permet

Kelcyre, Albania, Qender | Permet

B Shiten lope .per me shume informacion kontaktoni numrin 0695713221...

1,000,000 Leke

Permet
150 Euro Tregu Kafshe e shpende pastor Molinos

pastor Molinos - Tirane

Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Pastor molinos vaksinat e bera rrace e paster prinderit te blere ne belgjik...

150 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh rodvajiler

Kelysh rodvajiler - Tirane

, Vore | Tirane

B Kelysh rottwiler rrace 100% e paster 1 muajsh tel 0694872144 viber whatsapp per me shum informacione na gjeni ne facebook instagram faqe faqe ...

200 Euro

Tirane
20 Euro Tregu Kafshe e shpende shes mace mashkull

shes mace mashkull - Peshkopi

Rruga Nazmi Rushiti, Qender | Peshkopi

B Eshte e bardhe me pulla gri ...

20 Euro

Peshkopi
80 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen ne shitje

Qen ne shitje - Durres

Rruga Aleksander Goga, Durres, Albania, Qender | Durres

B Qen rrac e paster 2 femra .te vaksinuara 1 muajsh cmimi i diskutushem. te 2 bejne 80 euro cmimi i diskutueshem ...

80 Euro

Durres
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Mace fantastike okazion

Mace fantastike okazion - Tirane

Babd Rexha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mace rraca e tyre e ardhur nga angelija 2 muajshe..1 muajshe. shume te zgjuara....

5,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh sharri me shitje

Kelysh sharri me shitje - Lushnje

, Qender | Lushnje

B Kelysh sharri ne shitje cmimi i diskutueshem ...

50 Euro

Lushnje
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shiten mace race me cmim okazion

shiten mace race me cmim okazion - Tirane

Rruga E Dibres, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten 3 kelysh maje 5-javeshe race persiane. macet jane shum te bukura, njera eshte femer 2 tjerat jane meshkuj.shiten me cmim okazion thjeshte per te mbuluar shpenzimet e ushqimit dhe te trajtimit. na kontaktoni do mbeteni shume te kenaqur...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shes bageti (dele),  qe jane ne periudhe qumeshti  , ne gjendje shume te mire

shes bageti (dele), qe jane ne periudhe qumeshti , ne gjendje shume - Skrapar

Skrapar, Spathare , Qender | Skrapar

B Interesohem per shitjen e bagetive(dele) per arsye emigrimi. bagetite jane ne gjendje shume te mire, jane te reja dhe te shendetshme , aktualisht jane ne periudhe qumeshti. per me shume inf. na kontaktoni ne tel. ...

10,000 Leke

Skrapar
65,000 Leke Tregu Kafshe e shpende okazion, shitet nje qen i races terjer

okazion, shitet nje qen i races terjer - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania Afer Spitalit Amer, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet nje qen, mosha 1 vjec i races terierr. kiko eshte i bardhe me pulla te zeza, shume lozonjar dhe i dashur, eshte mashkull. shitet per arsye emigrimi...

65,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Akuariume

Akuariume - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten 2 akuariume dekorative. akuarumi i madh mban 100 litra uje dhe eshte i pajisur me kembet alumini dekorative.ndersa i vogli mban 60 litra uje. jane te pajisur me filtrat dhe pompat qe nevojiten per pastrimin e ujit. ...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shes pellumba

shes pellumba - Berati

30 Vjetor Berat, Qendra | Berati

B Shes pellumba me cafk para larusha te kuq cofti 50 mij...

5,000 Leke

Berati
500,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shes 39 dhi rrace

shes 39 dhi rrace - Tirane

Peze E Madhe, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shesh 39 dhi rrace alpine dhe te bardha me keca cmimi 5 miljon i diskutushe. kontakt 0685488838...

500,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lope

Shiten lope - Permet

, Qender | Permet

B Shiten lop vendi me gjith vic kam prodhimtari shum te mir e shiten per arsye emigrimi cmimi:800mij/koke tel: 0697359619...

80,000 Leke

Permet
0 Tregu Kafshe e shpende Dhuroj qen dhe mace te vogla

Dhuroj qen dhe mace te vogla - Durres

Rruga Vath Turja, Durazzo, Albania, Qender | Durres

B Dhuroj kelyshe qeni te perzier. whatsapp 0699923888 durres...

0

Durres
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten

Shiten - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kelysh pitbulli 2 muajsh me nje vaksin te ber . 0676046916...

7,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Humbur qen pastor gjerman (shperblim 500 per cilindo qe ndimon qe qeni te rikthehet ne familjen)

Humbur qen pastor gjerman (shperblim 500 per cilindo qe ndimon qe qen - Kavaje

Rruga E Detit, Golem, Kavaje, Familaja Teferici, Zone Periferike | Kavaje

B Me dat 25.04.2018 ka humbur qeni pastor gjerman mashkull me emer xhona, ne zonen golem, kavaj, durres, familja po e vuan shum mungesn. shperblim 500 per cilindo qe ndimon qe qenushi te rikfthehet ne shtepij. qeni ka nje shenj tek hunda, dhe nje njoll te zez tek llapa. kthehet po ta thrasesh xhona. mos esiton te contactoni numrat e telefonit 00393406311959 renaldo 00393400673605 alget 000355697277498 (0697277498) vullnet

...

500 Euro

Kavaje
400 Leke Tregu Kafshe e shpende SHES ROSA TE RACES CHERRI WALLEY

SHES ROSA TE RACES CHERRI WALLEY - Shkoder

Bahcallek, Shkoder, Albania, Zone Periferike | Shkoder

B Shes rosa ( rika) te races per mish. shkojne deri 5 kg....

400 Leke

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas