Shes Kafshe Shtepiake Tepelene

Ftoj te bisedojme se bashku gjithe fermeret te cilet jane te interesuar per blerjen e kafsheve shtepiake.
Shes: lop bashke me 1 vic (femer) i sapo ardhur ne jete, lopa eshte 4 vjece, e urte, mesatarisht 9 L qumesht ne dite.
Gjithashtu shes edhe 1 gomar femer, pa huqe i mesuar me pune.
Kafshet jane te ushqyera shume mire dhe te rritura vet, jo te blera.
Arsyeja qe i shes eshte transferimi ne qytet.
Ndodhemi ne periferi te Tepelenes.
Cmimi eshte i arsyeshem.
Ju lutem vetem telefonata ne kete nr: ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme