Kerkoj nje qen te mire .. Elbasan

Kafshe e shpende Data: 24/03/2019 11:31

1,000 Euro


Pagesa 1,000 Euro
Qyteti - Zona Elbasan - Zone Periferike
Adresa Rruga e Elbasanit 23, Tirana, Albania
Lexime 699

Jam tip qe me pelqejne kafshet dhe kerkoj nje qen te mire ..cdokush qe ka nje qen te mire por te jete kelysh se dua ta mesoj ashtu si dua une .. ju lutem me kontaktoni ..dhe ju detyrohem ne nje shperblim jo dhe te math por i arsyshem ...