tregu  360 njoftime

 Online 25 lexues | 0 njoftime ne pritje

200 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen german belg I zi , femer , cmim I negociueshem  race e paster qen roje policie .................

Qen german belg I zi , femer , cmim I negociueshem race e paster qen

Qender | Vlore

B Cmim i negociueshem qen lloji:german belg i zi .gjinia : femer mosha : 1 vjece e gjysem...

200 Euro

Vlore
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Belgian Malinois

Belgian Malinois

Zone Periferike | Shkoder

B Shiten kelyshe te rraces belgian malinois 100% rrac e paster...kelyshet jan 6 javesh cmimi 150€ 0675848666 shkoder...

150 Euro

Shkoder
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Qenushe

Qenushe

Qender | Vlore

B Shitet qenushe femer e vaksinuar dhe pajisur me kartele veterineri.2 muajshe pothuajse 3 kg tip spic shitet per arsye mos dedikimi te kohes se duhur per perkujdesje dhe mirerritje.0693512343...

200 Euro

Vlore
160,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes kafshe shtepiake

Shes kafshe shtepiake

Zone Periferike | Tepelene

B Ftoj te bisedojme se bashku gjithe fermeret te cilet jane te interesuar per blerjen e kafsheve shtepiake. shes: lop bashke me 1 vic (femer) i sapo ardhur ne jete, lopa eshte 4 vjece, e urte, mesatarisht 9 l qumesht ne dite. gjithashtu shes edhe 1 gomar femer, pa huqe i mesuar me pune. kafshet jan...

160,000 Leke

Tepelene
650 Euro Tregu Kafshe e shpende Maz gjinija mashkudh mazi ka lindur me 02-04-2018 shitet me cmim te arsyshem

Maz gjinija mashkudh mazi ka lindur me 02-04-2018 shitet me cmim te ar

Qender | Shkoder

B Mazi ka nje fizik te perkryer eshte shum i shkathet per me teper na kontaktoni ne ket nr 0673041210...

650 Euro

Shkoder
600 Leke Tregu Kafshe e shpende Zogj fushe fshati

Zogj fushe fshati

Zone Periferike | Lushnje

B Shesim zogj fushe 100% fshati me shumic edhe me pakic te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel 0699340596...

600 Leke

Lushnje
120,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes lope

Shes lope

Gjiri i Lalzit | Durres

B Lope fushe laramane e re (3 vjeçe) barse (3 muajshe) me qumesht (5÷6 lt/dite) cmim i panegociushem....

120,000 Leke

Durres
17,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Grazhd ushqimi per bageti te imta

Grazhd ushqimi per bageti te imta

Sauk | Tirane (7.34 Km nga qendra)

B Ngrense ushqimi per bageti te imta dhi, dele. 6 muaj te perdorura ne kushte shume te mira. funksionale per dhenien e ushqimit si jonxhe, bar, kashte etj. disponoj 6 cope te cilat i shes te gjitha por edhe tek e tek....

17,000 Leke

Tirane
80 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten bageti vendi

Shiten bageti vendi

Narte | Vlore

B Per arsyje emigrimi...

80 Euro

Vlore
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shesim gjela/pula deti..

Shesim gjela/pula deti..

Zone Periferike | Lushnje

B Shesim gjela dhe pula deti te rritura vet .....

3,000 Leke

Lushnje
1,500 Euro Tregu Kafshe e shpende Papagall qe flet

Papagall qe flet

Qender | Vlore

B Papagalli eshte ne moshen 2 vjecare dhe ka jetgjatesi deri ne 80vjet. eshte ne gjendje shume te mire fizike. ndodhet ne vlore. cmimi 1500 euro i diskutueshem ( me gjithe kafaz ) per me shume : 0 69 430 8161...

1,500 Euro

Vlore
55 Euro Tregu Kafshe e shpende Okazion!!!Qen Pitbull

Okazion!!!Qen Pitbull

Zone Periferike | Durres

B Shes qen pitbull me cmim okazion per arsye emigrimi mosha 2 vjec mashkull vendndodhja durres nr tel👉0698440725...

55 Euro

Durres
350 Euro Tregu Kafshe e shpende Dhi rraca Franceze

Dhi rraca Franceze

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.51 Km nga qendra)

B Shes dhi rraca franceze ...

350 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Mace persjane

Mace persjane

Qender | Shkoder

B Shitet kotele persjane rac e mir edhe e paster na kontaktoni me kete nr tel 0673682329...

200 Euro

Shkoder
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Mace

Mace

Qender | Shkoder

B Kotele persjane shitet, mashkull , mosha dy muajsh ...

200 Euro

Shkoder
75,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten dhi

Shiten dhi

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten 120 koke dhi vendi cmimi i diskutueshem cel: 0683911990...

75,000 Leke

Elbasan
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes mini spitz gjerman

Shes mini spitz gjerman

Brryli | Tirane (3.81 Km nga qendra)

B Shes mini spitz gjerman rrace e paster .jane 4 javesh nje femer nje mashkull.jane rrace shume e zgjuar qe mesohen lehte si dhe shume te dashur 200 euro...

200 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra)

B Jepet qen per adoptim, femer e moshes dy vjec, e vaksinuar dhe sterilizuar. raca plott hound. shume miqesore dhe e pershtatshme per familje me femije. vetem per persona te pergjegjshem dhe mundesisht me shtepi private me oborr. emrin e ka mia. kontaktoni ne nr e telefonit 0682887942...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Pellumba te bukur ne shitje per vetem 1000 leke copa - 1800 leke çifti

Pellumba te bukur ne shitje per vetem 1000 leke copa - 1800 leke çift

Qender | Durres

B Shes pellumba te rinj dhe shume te bukur per vetem 1000 leke copa dhe 1800 leke çifti.telefononi tani ne 069 38 92 995.vetem te shtunen dhe te dielen behet shitja-blerja.mos e humbisni rastin....

1,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kerkoj

Kerkoj

Brryli | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Kerkoj 2 kelysh doberman nje mashkull nje femer deri ne 2 muajsh per ti blere...

10,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende  Bulldog frëngjisht

Bulldog frëngjisht

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Bulldog frëngjisht trajnuar mirë dhe vaksinuar me letra shëndetësore. gati per te shkuar. ...

200 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Kafshe e shpende qen maltez

qen maltez

Fresku/Linze | Tirane

B Shws qen maltez femer, 7 muajshe, me kartele vaksinimi te plote. shume miqesore...

10,000 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirane

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Kafshe e shpende Zagare gjuhetie per lepura

Zagare gjuhetie per lepura

Qender | Kavaje

B Kelysh zagare te stervitur shkelyshme per lepur.. per me shum informacion kontaktoni +355683706832 cmimi i diskutueshem...

1,500 Leke

Kavaje
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kerkoj te adoptoj ose blej qen!

Kerkoj te adoptoj ose blej qen!

Brryli | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Kerkoj te blej ose dhe te adoptoj qen te rraces border collie ne moshe te vogel(2-5 muajsh). cmimi deri ne 10.000 leke te reja...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas