blej akita 

 Online 43 lexues | 5 njoftime ne pritje

170 Leke Kafshe e shpende Shes qenush pekinez

Shes qenush pekinez

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ngjyra e bardh vjec:3 muajsh i vaksinuar dhe me pasport ...

170 Leke

Tirane
0 Leke Kafshe e shpende Kotele dhe mace per adoptim

Kotele dhe mace per adoptim

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Jepen per adoptim nje mace leshatore femer, race e perzier dhe dy kotele meshkuj te zinje. macja e rritur eshte shuuume e dashur dhe e urte. te vegjlit kane mesuar ta perdorin kutine e reres. une i kam marre nga nje lokal qe u mbyll per tu gjetur nje familje. jepen se bashku ose vec...

0 Leke

Tirane
50 Euro Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
250 Euro Kafshe e shpende Kelyshe te races Rottweiler

Kelyshe te races Rottweiler

Qender | Shkoder

B Shiten kelyshe rottweiler 100% race e paster me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar....

250 Euro

Shkoder
250 Euro Kafshe e shpende Kelyshe Alaskan Malamute

Kelyshe Alaskan Malamute

Qender | Shkoder

B Shkoder shiten kelyshe te races alaskan malamute (husky) 2 muajsh me libreze dhe vaksina te bera te trajtuar nga parazitet e brendshem dhe te jashtem 100% te shendetshem me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar. ...

250 Euro

Shkoder
2,000 Euro Kafshe e shpende White Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

White Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Nderkoh qe keto qenush po rrembejne zemren e mbare botes ja ku po ju themi qe ne i sjellim.per ju te njejtet qenusha te impirtuar nga jashte....

2,000 Euro

Tirane
5,000 Leke Kafshe e shpende Kerkoj per adoptim

Kerkoj per adoptim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Kerkoj per adoptim qen golden retriver preferoj te jete femer dhe mosha te jete 4-5 muajsh (ska problem edhe ne qofte se eshte 1 vjec).rrace e paster....

5,000 Leke

Tirane
700 Euro Kafshe e shpende Qenusha Miniature Poodle ne shitje

Qenusha Miniature Poodle ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim import nga jashte qenusha mini poodle ne te gjitha koloret e tyre; rraca te pastra te pajisur me pashaport dhe mikrochip dhe 1-2 vaksina te bera...

700 Euro

Tirane
4,000 Leke Kafshe e shpende Cant transporti per qenush dhe mace

Cant transporti per qenush dhe mace

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim per miqte tuaj me 4🐾cdo prpdukt per te plotesuar nevojat e tyre. kualitet premium dhe cmimet me te mira ne treg...

4,000 Leke

Tirane
450 Euro Kafshe e shpende Kotele British Short Hair

Kotele British Short Hair

Fresku/Linze | Tirane

B Mundesojme per ju kotele te rraces british short hair si dhe te gjitha rracat e tjera. e theksojme vetem rraca te pastra; te kontrolluara dhe te certifikuara. para se te merrni kotelen tuaj behet dhe nje kontroll i plote tek veterineri pasi duam qe garancia mbi shendetin te jete faktike dhe jo vetem...

450 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim