dhi alpine ne shitje ne shqiperi 

 Online 28 lexues | 3 njoftime ne pritje

50 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen ne dhurim

Qen ne dhurim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Dhuroj nje qen femer rraca pastor gjerman+haski dhe 2 kelyshe femra 1 muajsh.urgjent!! ...

50 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Golden Retriever 2 muajsh

Shes Golden Retriever 2 muajsh

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shes golden retriever 2 muajsh. i eshte bere vaksina e pare. eshte ne gjendje shendetesore te shkelqyer. me duhet ta shes per arsye familjare! okazionn!!!...

20,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Urgjente ! Shitet qen pastor belg (malinois)

Urgjente ! Shitet qen pastor belg (malinois)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet qen pastor belg mosha 1 vjec femer cmimi i diskutushem nr cel 0693049495...

10,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelysh laboradori

Kelysh laboradori

Brryli | Tirane

B Shiten kelysh laboradori meshkuj dhe femra. jan 1muajsh e gjysem, rrac e paster dhe te vaksinuar....

25,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes lepuj të vegjël rraca angleze çmimi 10 mijë lekë copa

Shes lepuj të vegjël rraca angleze çmimi 10 mijë lekë copa

Zone Periferike | Durres

B Shes 5 lepuj rraca angleze çmimi 10 lekë copa nëse i merrni të pestë i merrni me nga 9 mijë. mosha 2 muajshe dhe hanë vetë si zarzavate ashtu edhe bar të thatë. kush është i interesuar të kontaktojë në nr. 0696700309 ...

1,000 Leke

Durres
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten dhi

Shiten dhi

Qender | Gjirokaster

B Shiten 120 dhi me cmim te arsyeshem ...

6,000 Leke

Gjirokaster
9,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten dhi Vendi dhe Alpine

Shiten dhi Vendi dhe Alpine

Zone Periferike | Durres

B Shiten 30 dhi vendi, krusa dhe alpine. jan dhi te zgjedhur, shum te mira. adresa : ishem, durres cmimi 9000 leke te reja i diskutueshem ...

9,000 Leke

Durres
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirane

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Belgian Malinois

Belgian Malinois

Zone Periferike | Shkoder

B Shiten kelyshe te rraces belgian malinois 100% rrac e paster...kelyshet jan 6 javesh cmimi 150€ 0675848666 shkoder...

150 Euro

Shkoder
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Pastor malinois belg

Pastor malinois belg

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Dhurohet qen pastor malinois belg femer rrace e e paster the gjitha kontrollet dhe vaksinat e bera ska kush the kujdeset flm...

10,000 Leke

Tirane
270 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriever, Labrador

Golden Retriever, Labrador

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh labrador dhe golden retriever, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel...

270 Euro

Tirane
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Rottweiler

Rottweiler

Zone Periferike | Berati

B Shes rottweiler rac e paster te 11/02/2018 mashkulli princ femra king...

100 Euro

Berati
0 Tregu Kafshe e shpende Shitet minispitz femer 3 muajshe

Shitet minispitz femer 3 muajshe

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Shitet minispitz tre muajshe e vaksinuar dhe e trajtuar per parazitet e brendshem. 0682925227...

0

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Spitz

Spitz

Kucove | Berati

B Shiten 4 qenusha spitz nga 1 muaj e gjysme, te vaksinuar & ne shendet te plote. jane shume te dashur dhe te shkathet. cmimi 150€ secili. ...

150 Euro

Berati
280 Euro Tregu Kafshe e shpende Kafshë Shtepiake në Shitje.

Kafshë Shtepiake në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet qeni i rracës së pastër golden retriever. Çmim:280€. për më tepër më kontaktoni në cel&viber&whats app....

280 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim kelyshe rraca pekinez

Shesim kelyshe rraca pekinez

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shesim kelyshe rraca pekinez 2 muajsh...

100 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen sharri

Qen sharri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Shiten 4 kelyshe 2muajsh eshte bere vaksina e pare te gjithe 4000 leke...

4,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kanarina Mashkull (Rrace vendi/Korce)

Kanarina Mashkull (Rrace vendi/Korce)

Qender | Pogradec

B Shitet kanarina mashkull me moshe 1.5 vjec,rrace vendi prej korce.kanarina eshte ne kenge dhe gjithashtu eshte teper i mire edhe per mbarshtim,te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.faleminderit...

4,000 Leke

Pogradec
15,000 Lek Tregu Kafshe e shpende Dogo argentino

Dogo argentino

| Korce

B Shiten kelyshe dogo argentino gjak i paster per me shum me gjeni ne facebbok bledi ravolli 0696197864...

15,000 Lek

Korce
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Qender | Durres

B Kelysh pastor tedesk gjerman rrace e paster.kelyshet jane dymuajsh ,njeri mashkull dhe tjetri femer.vaksinimet e para u jane bere te dy kelysheve. cmimi i diskutueshem....

200 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim