emra breshkash  378 Njoftime

 Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje

30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriver ne Shitje

Golden Retriver ne Shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Shitet golden retriver, 1.5 muajsh ( mashkull). i vaksinuar dhe ne gjendje shume te shendetshme. kontakt: 0672023111...

300 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Mashkull te bukur dhe puppies femra per shitje. puppies tona jane te vaksinuar dhe te vet kontrolluar. ata jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe jane shume miqesore dhe te gjalle me kafshet e tjera ne shtepi dhe femijet. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi ...

100 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull blue nose

Pitbull blue nose

Qender | Tropoje

B Numri i telit whats app viber +38345312438 gjindemi ne gjakovë kosovë. rraca e paster - amerikan....

250 Euro

Tropoje
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Spitz

Spitz

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten 3 spitz, meshkuj, 35 ditesh ...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kope me dhi

Kope me dhi

Zone Periferike | Vlore

B Shes kope me dhi 250 kok te vaksinuara te regjistruara me qumezht e pjellore kush esht i interesuar te me komunikoje ,,,arsyeja emigrimi,,,,,...

10,000 Leke

Vlore
50 Euro Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme

shitje qenesh te rracave te ndryshme

| Vlore

B Shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime pitbull red nose ...

50 Euro

Vlore
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

| Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491...

150 Euro

Tirane
350 Leke Tregu Kafshe e shpende MACET PERSIANE SHKODER

MACET PERSIANE SHKODER

| Shkoder

B Shesim kotele persiane ...

350 Leke

Shkoder
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen Kufiri

Qen Kufiri

Laprake | Tirane

B Shitet qen kufiri.rrac e paster pastor.qen shum i eger.perdoret per ruajtje vilash e biznesesh.shitet per arsye hapesire.per me shumetelefononi ne nr e telefonit 0682510092...

100 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten kelysh te vegjel.

Shiten kelysh te vegjel.

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Rraca pekimez ngjura njeri eshte i zi njeri bezhe dhe njeri bezhe me te bardhe dy jane femra nje eshte mashkull...

50 Euro

Tirane
125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirane

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
15,000 Lek Tregu Kafshe e shpende Dogo argentino

Dogo argentino

| Korce

B Shiten kelyshe dogo argentino gjak i paster per me shum me gjeni ne facebbok bledi ravolli 0696197864...

15,000 Lek

Korce
60 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten kelysh pitbull rrac s paster

Shiten kelysh pitbull rrac s paster

| Fier

B Shiten kelysh pitbull rrac e paster te ardhur nga jasht prinderit e tyre jan nga 50 ditesh me nje vaksin fe bere dhe shum te shendetshem...

60 Euro

Fier
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen labrador

Shes qen labrador

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shes qen,rraca labrador,gold shume i afruar me femijet.mosha 2 muajsh.i pajisur me librezen e vaksinave.e shes sepse me duhet te leviz jashte.cmimi 200 euro i diskutueshem...

200 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes pele 4 vjece

Shes pele 4 vjece

Zone Periferike | Tepelene

B Shes pele 4 vjece ,ngjyra e kuqerremt .pele e urte dhe e degjueshme mbarshtohen prej 30 vitesh nga e njejta rrac . nr cel 0694657929...

100,000 Leke

Tepelene
2,800 Euro Tregu Kafshe e shpende E adhurueshme e zeze Friesian pele kale

E adhurueshme e zeze Friesian pele kale

Laprake | Tirane (0.51 Km nga qendra)

B Ketu eshte nje mrekullueshme, lloj, duke i dhene kalin e familjes qe eshte vetem ne shtepi ne gjurmet dhe ne pyll, pasi ajo eshte ne arenen konkuruese te stervitjes. celvin eshte partneri me i dashur, me i embel dhe me i gatshem qe mund te imagjinoni. levizja dhe konformiteti i saj jane ideale .... ...

2,800 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes nje kale Arab shume inteligjent dhe veprues

Shes nje kale Arab shume inteligjent dhe veprues

Qender | Elbasan

B Shes nje kale amshor arab 4vjec shume i stervitur dhe i degjueshem si kale kercen duke hecur tel 0698531003...

3,000 Euro

Elbasan
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen labrador i zi rrace e paster

Qen labrador i zi rrace e paster

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shitet qen labrador rrac e paster ngjyre i zi i pajisur me certifikat pedigree (per vertetimin e rraces q esht 100%e pastwr ) ardhur nga serbia.2 muajsh e gjysem cmimi 150€ i diskutueshem ...

150 Euro

Tirane
180 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten Kelysh Labradori

Shiten Kelysh Labradori

| Durres

B Shiten rrace e paster . 9 kelysh te sapo lindur . ...

180 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim