emra per qen femer 

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Euro Tregu Kafshe e shpende PASTOR GJERMAN

PASTOR GJERMAN

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shite 5 kelyshe race e paster pastor gjerman✔️ mosha 1 muaj 3 meshkuj 2 femra ✔️ si nena e babai kan qen pjese e policise te shtetit✔️...

150 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Qender | Durres

B Kelysh pastor tedesk gjerman rrace e paster.kelyshet jane dymuajsh ,njeri mashkull dhe tjetri femer.vaksinimet e para u jane bere te dy kelysheve. cmimi i diskutueshem....

200 Euro

Durres
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Spitz

Spitz

Kucove | Berati

B Shiten 4 qenusha spitz nga 1 muaj e gjysme, te vaksinuar & ne shendet te plote. jane shume te dashur dhe te shkathet. cmimi 150€ secili. ...

150 Euro

Berati
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Akita Japoneze ne shitje

Akita Japoneze ne shitje

Velipoje | Shkoder

B Shitet akita inu japoneze, per arsye shpernguljeje, 3.5 muajsh, mashkull me cmimin me te mire te mundshem. me te gjitha vaksinat e bera, i mbajtur ne shtepi, i lare rregullisht dhe i shendetshem. eshte shume i dashur me familjet, teper besnik, lozonjar dhe nuk ka naze ne ushqim....

20,000 Leke

Shkoder
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Rosa te egra rrace.Te rritur ne shtepi. Kontakto watsap per me teper info.

Rosa te egra rrace.Te rritur ne shtepi. Kontakto watsap per me teper i

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten rosa te egra rrace. cifti 10000 leke te reja. per me teper info kontakto watsap...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes 100 dhi

Shes 100 dhi

Zone Periferike | Peshkopi

B Shitet 100 dhi ne burrel vendi edhe alpine te pastra.pa.asnje lloj semundje per me.shum.info.telefononi...

7,500 Leke

Peshkopi
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen leshator ..

Qen leshator ..

Currilat | Durres

B Qen leshator kelysh femna 1 muajsh.jane falas per shkak se do largohem nga ky vend dhe nuk ka kush ti mbaje jane falas...

2,000 Leke

Durres
215 Euro Tregu Kafshe e shpende SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

Qender | Sarande

B Shesim dele spanjolle assaf (me 215 eyro koka) te cilat karakterizohen per cilesine e lart te prodhimit te qumeshtit, qendrueshmerin e madhe, zhvillim e shpejt dhe pjellorin e lart.(fshati finiq bashkia finiq afer sarandes) nr.kontakti +355688527838, +355692688702, +355694793908 ...

215 Euro

Sarande
700 Euro Tregu Kafshe e shpende Super Oferte - Shes Akuarium te Madh

Super Oferte - Shes Akuarium te Madh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes akuarium te madh per arsye mos perdorimi. permasat 115 cm i gjate, 70 cm i larte, 40 cm i gjere vetem akuriumi. shitet bashke me mobiljen ku ka te instaluar edhe pompen e madhe te vetpastrimit. permasat e mobiljes jane 115 cm i gjate, 70 cm i larte dhe 40 cm i gjere njesoj sa edhe akuariumi....

700 Euro

Tirane
320 Euro Tregu Kafshe e shpende Kupa Bulldogs me cilësi të disponueshëm në anglisht

Kupa Bulldogs me cilësi të disponueshëm në anglisht

Don Bosko | Tirane

B Jam i lumtur që i ofroj këto qenush cilësore nga linjat e kampionëve (ocobo, mystyle, sealaville, merriveen, ringablock - për të përmendur disa). sire: drogo dothrak kryqtar i apokalipsit, djali i ocobo lord max. dam: teclasecret rosalia, bija e milasha do i love you mystyle. të dy prindëri...

320 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kope me dhi

Kope me dhi

Zone Periferike | Vlore

B Shes kope me dhi 250 kok te vaksinuara te regjistruara me qumezht e pjellore kush esht i interesuar te me komunikoje ,,,arsyeja emigrimi,,,,,...

10,000 Leke

Vlore
600 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes lepuj rrac angleze dhe greke çmimi varion sipas moshes

Shes lepuj rrac angleze dhe greke çmimi varion sipas moshes

Qender | Durres

B Shes lepuj te moshave te ndryshme rraca angleze dhe greke. 1 muajsh-6 mije lek 2 muajsh- 10 mij lek 3 muajsh- 13 mij lek 4 muajsh- 16 mij lek 5 muajsh e lart-25 mij lek...

600 Leke

Durres
320 Euro Tregu Kafshe e shpende Francezët blu Kc gati tani

Francezët blu Kc gati tani

Don Bosko | Tirane

B Këtu kemi 2 këlyshë mashkull blue french bulldog të cilët janë 8 javë të moshuar dhe të gatshëm të lënë prindërit e tyre. të dy prindërit janë këtu dhe mund të shihen. këlyshët janë hc clear ata janë: * kc e regjistruar * 5 pedagogji e gjenerimit * vaksinuar * deworm dh...

320 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
80 Euro Tregu Kafshe e shpende kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

| Shkoder

B Kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman jan nje muajsh i shes sepse kam shum qen te tjr...

80 Euro

Shkoder
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Minispic

Minispic

| Tirane (2.16 Km nga qendra)

B Minispic qen shtepie rrace e paster dhe shume te bukur te bardhe te degjushem ja vlen ta kesh ne shtepin ( oborr ) ...

150 Euro

Tirane
500 Leke Tregu Kafshe e shpende Mace per adoptim

Mace per adoptim

Sauk | Tirane

B Kerkohet nje shtepi per kete kotele...

500 Leke

Tirane
400 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim qen

Shesim qen

Qender | Lezhe

B Shes qen i rraces presa canario . jane ne gjendje 4 kelysh 2 muajsh te kesaj rrace. jane shum te egjer per ruatje territori . cmimi eshte 400€ secili. per me shume mund te na kontaktoni ne kte numer tel 0694474444 . ndodhemi ne qytetin e lezhes . ...

400 Euro

Lezhe
125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirane

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen dalmat

Qen dalmat

Qender | Durres

B Qen dalmat i vaksinuar dhe i trajnuar i dashur me femijet ...

100 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim