emra qensh per pastor 

 Online 30 lexues | 1 njoftime ne pritje

150 Euro Kafshe e shpende Kotele te races European Shorthair

Kotele te races European Shorthair

Qender | Shkoder

B Shiten kotele te races european shorthair 100% race e paster meshkuj dhe femra shume te paster mbahen me lehtesi brenda ne shtepi. me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar...

150 Euro

Shkoder
300 Euro Kafshe e shpende shitet golden retriver 1 vjec

shitet golden retriver 1 vjec

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Arsyea e shitjes te deksterit eshte hapsira e vogel ne shpi,kerkohet nje familje qe te ket mundesi ta mbaj ne shpi,eshte nje qen shume i dashur dhe miqesor. telefonata nga njerz vertet te interesuar ...

300 Euro

Tirane
140 Euro Kafshe e shpende Shiten kotele Turkish Angora

Shiten kotele Turkish Angora

Qender | Shkoder

B Shiten kotele angora. 1 femer 1 mashkull shume te dashura dhe miqsore. te pastra te pershtatshme per apartamente. me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar....

140 Euro

Shkoder
300 Euro Kafshe e shpende okazion disponojm klysh akita inu dhe amerikan

okazion disponojm klysh akita inu dhe amerikan

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Shesim klysh akitani japoneze dhe amerikane ...

300 Euro

Tirane
12,000 Leke Kafshe e shpende Kerkoj kelysh pastor gjerman Mashkull 100 mij lek

Kerkoj kelysh pastor gjerman Mashkull 100 mij lek

Zone Periferike | Korce

B Te jete rrace e paster certifikata nuk perben domosdoshmeri...

12,000 Leke

Korce
150 Euro Kafshe e shpende Kerkoj kelysh hasky siberian.

Kerkoj kelysh hasky siberian.

Qender | Durres

B Kerkoj nje kelysh hasky siberian te bardh me te zeze. ju lutem kush ka te me shkruaj tek ky email:wteam898@gmail....

150 Euro

Durres
100 Euro Kafshe e shpende SHITEN BLETE

SHITEN BLETE

Qender | Lushnje

B Shiten koshere me blete. kosheret jane 1- kateshe. memat jane te reja, te ketij viti. ...

100 Euro

Lushnje
350 Euro Kafshe e shpende Shite Kelysh Rottweiler

Shite Kelysh Rottweiler

Qender | Durres

B Shes kelysh rottweiler me librez vaksinash cmimi 350€ cmimi nuk diskutohet kush ia din vleren te tel +355696787933 ose whatsap +4915750873191...

350 Euro

Durres
200 Euro Kafshe e shpende QEN PEKINEZ

QEN PEKINEZ

Sauk | Tirane (3.47 Km nga qendra)

B Shite qen pekinez rrac e paster i vaksinuar 10muajsh shum i vecante ...

200 Euro

Tirane
500 Euro Kafshe e shpende Shitet mix golden shume i dashur.

Shitet mix golden shume i dashur.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Mix golden rritur ne pallat me pashaport shume i dashur 1 vit. i ben nevojat jasht....

500 Euro

Tirane
600,000 Leke Kafshe e shpende shiten dhi alpine cmimi 6 milion lek te vjetra

shiten dhi alpine cmimi 6 milion lek te vjetra

Zone Periferike | Pogradec

B Dhi alpine ne shitje 44 bashk me cjapin arsyeja e shitjes eshte ikja e cobanit ...

600,000 Leke

Pogradec
80,000 Leke Kafshe e shpende Qen leshator klysh

Qen leshator klysh

Qender | Elbasan

B Leshator shitet 80 dy mujsh me vaksine ...

80,000 Leke

Elbasan
20,000 Leke Kafshe e shpende Shitet qen Mini Spitz

Shitet qen Mini Spitz

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet qen ,rraca mini spitzz femer,e vaksinuar 3 muajshe bor e bardhe.. te interesuarti te shkruajn ne wp ...

20,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Kafshe e shpende Shiten dele

Shiten dele

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten 50 koke dele.rrace vendi.adresa cerrik,elbasan....

12,000 Leke

Elbasan
400 Euro Kafshe e shpende Qen Akita femer

Qen Akita femer

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes qen akita femer ,eshe shum e urte dhe e dashur. cmimi 400 euro . na kontaktoni ne 0698977905....

400 Euro

Tirane
400 Euro Kafshe e shpende Qen Akita femer

Qen Akita femer

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes qen akita femer ,eshe shum e urte dhe e dashur. cmimi 400 euro . na kontaktoni ne 0698977905....

400 Euro

Tirane
5,000 Leke Kafshe e shpende Lepur i eger

Lepur i eger

Fresku/Linze | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet lepuri i eger 5000 lek te reja ...

5,000 Leke

Tirane
600 Euro Kafshe e shpende Qenush kelysh Akita Inu Japoneze ne shitje

Qenush kelysh Akita Inu Japoneze ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Disponojme kelysh kampion te rraces akita inu, import nga jashte, rrace e paster...

600 Euro

Tirane
2,000 Euro Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim import nga jashte kelysha te rraces mini pomeranian boo teddy bear, kualitetet me te mira...

2,000 Euro

Tirane
12,000 Leke Kafshe e shpende Shes PitBull

Shes PitBull

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shes 3 pitbull marsial me pashaporte. 12000lek te reja nr kontaktin 0677198773...

12,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim