frez dore te pedorura  375 Njoftime

 Online 24 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
101,150 Euro Tregu Kafshe e shpende Zoge Shqiponje

Zoge Shqiponje

Qender | Kukes

B Zog shqiponje i pademtuar...

101,150 Euro

Kukes
4,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen sharri

Qen sharri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Shiten 4 kelyshe 2muajsh eshte bere vaksina e pare te gjithe 4000 leke...

4,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirane
450 Euro Tregu Kafshe e shpende Chow chow

Chow chow

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shitet chow chow rrac e paster , femer 2 muajshe. e vaksinuar...

450 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
17,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Grazhd ushqimi per bageti te imta

Grazhd ushqimi per bageti te imta

Sauk | Tirane (7.34 Km nga qendra)

B Grazhde ushqimi per bageti te imta dhi, dele. 6 muaj te perdorura ne kushte shume te mira. 2.4 m te gjata. funksionale per dhenien e ushqimit si jonxhe, bar, kashte etj. disponoj 6 cope te cilat i shes te gjitha por edhe tek e tek....

17,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen labrador i zi rrace e paster

Qen labrador i zi rrace e paster

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shitet qen labrador rrac e paster ngjyre i zi i pajisur me certifikat pedigree (per vertetimin e rraces q esht 100%e pastwr ) ardhur nga serbia.2 muajsh e gjysem cmimi 150€ i diskutueshem ...

150 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen Laborador

Qen Laborador

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Shitet qen laborador 2 muajsh e gjysem vetem femra , i pajisur me libreze me vaksinen e pare edhe me vaksinen ndaj paraziteve ...

12,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shes lepuj

shes lepuj

Qender | Lezhe

B Kam disa lepuj per te shitur rrace bullgare kush eshte i interesuar qe njoftoje...

1,000 Leke

Lezhe
50 Leke Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e t tj

shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e

| Vlore

B Pitbull nga prinder te stervitur ...

50 Leke

Vlore
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.t...

0 Leke

Tirane
1,000,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lope

Shiten lope

Qender | Permet

B Shiten lope .per me shume informacion kontaktoni numrin 0695713221...

1,000,000 Leke

Permet
125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen leshator ..

Qen leshator ..

Currilat | Durres

B Qen leshator kelysh femna 1 muajsh.jane falas per shkak se do largohem nga ky vend dhe nuk ka kush ti mbaje jane falas...

2,000 Leke

Durres
100 Euro Tregu Kafshe e shpende shes qen keysha 1 muajsh

shes qen keysha 1 muajsh

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.33 Km nga qendra)

B Kelysha presa canario...

100 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet Kelysh Pit Bull

Shitet Kelysh Pit Bull

Laprake | Tirane (2.96 Km nga qendra)

B Shitet kelysh pit bull 100% i paster mosha 2 muajsh kontaktoni ne whatcap nr 0695389738...

50 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

Uji i ftojte | Vlore

B Shitet / nderrohet qen rraces pitbull i paster i ardhur nga greqia mosha 1.5 vjec vendi vlore per m shume informacion0699568397...

10,000 Leke

Vlore
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Pastor gjerman ne shitje

Pastor gjerman ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Pastor gjerman ne shitje mosha 10 muajsh i vaksinuar dhe i pajisur me certifikat mjekeore . cimi 30.000 te reja i diskutueshem ....

30,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Mace persian

Mace persian

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Mace persian per 2 vjec...

100 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet super Rottweiler

Shitet super Rottweiler

Qender | Fier

B Shitet super rottweiler femer 1 vjece. e vaksinuar dhe eshte me librez vaksinimi. shum e mire per ruajte objektesh vila makazina pune oborre etj.. vetem telefonata serioze flm...

100 Euro

Fier
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele Maceje siberiane

Kotele Maceje siberiane

Qender | Vlore

B Kotele maceje siberiane nje muajshe e gjysem.ritur ne kushte shpije me ushqim rosmani dhe rere te bardhe si dhe nen kujdes vetirinar. cmimi eshte vetem per te mbuluar koston e ritjes. ...

10,000 Leke

Vlore
215 Euro Tregu Kafshe e shpende SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

Qender | Sarande

B Shesim dele spanjolle assaf (me 215 eyro koka) te cilat karakterizohen per cilesine e lart te prodhimit te qumeshtit, qendrueshmerin e madhe, zhvillim e shpejt dhe pjellorin e lart.(fshati finiq bashkia finiq afer sarandes) nr.kontakti +355688527838, +355692688702, +355694793908 ...

215 Euro

Sarande

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim