kafshe drere dhe shpende ne shitje ne shkoder 

 Online 30 lexues | 1 njoftime ne pritje

22,000 Leke Kafshe e shpende Golden retriever

Golden retriever

Qender | Korce

B Golden retriever, rrace 100% te paster....

22,000 Leke

Korce
50 Kafshe e shpende Akita mashkull per shitje

Akita mashkull per shitje

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.14 Km nga qendra)

B Nese po kerkoni nje akita mashkull per ciftim me kontaktoni. rrace e paster dhe shume i bukur....

50

Tirane
200 Leke Kafshe e shpende vez per inkubim , per çelje

vez per inkubim , per çelje

Qender | Shkoder

B [code]. shesim vetëm vez per inkubim çelje te kesaj rac pule, nje vez shitet dyqind lek te reja kokrra e vezes per çelje , na kontaktoni kuf do her ne nr e shfaqur , transport nuk bejme , te interesuarit duhet vet te vijn ti marin porosin , faleminderit ...

200 Leke

Shkoder
1,000 Leke Kafshe e shpende kerkoj te blej nje lepur

kerkoj te blej nje lepur

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Pershendetje une dua te blej nje lepur ...

1,000 Leke

Tirane
800 Euro Kafshe e shpende Kotele mace british blue short hair ne shitje

Kotele mace british blue short hair ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim import kotele te rraces british short hair ne ngjyrat blue, lilac, blue point, silver, gold, chocolate. rraca te pastra gjithmon....

800 Euro

Tirane
4,500 Leke Kafshe e shpende Qenusha pitbull mix

Qenusha pitbull mix

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten dy qenushe femra pitbull mix! per me shume na kontaktoni ne whats app...

4,500 Leke

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Mace

Mace

Qender | Pogradec

B Persiane 5 muajshe ...

250 Euro

Pogradec
300 Euro Kafshe e shpende Belg Malinois 100 % Mashkull

Belg Malinois 100 % Mashkull

Qender | Elbasan

B Malinois rracë e zgjedhur mashkull 4 muajsh me të gjitha vaksinat.jepet më lirë kush mban kontakt për një çiftëzim...

300 Euro

Elbasan
100 Euro Kafshe e shpende Kerkoj Pastor gjerman mashkull per mbarsim,ciftezim

Kerkoj Pastor gjerman mashkull per mbarsim,ciftezim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kerkoj dike qe ka pastor gjerman mashkull pasi kam nje femer per ndjekje mbarsim.. per gjerat e tjera merremi vesh nr telefoni ose me shkruani whatssap...

100 Euro

Tirane
8,000 Leke Kafshe e shpende Qumesht Blete

Qumesht Blete

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Shitet qumesht blete me shishe 10mg. produkti eshte natyral dhe shume cilesor. 1 shishe shitet me cmimin 8000 lek. ...

8,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Kafshe e shpende Shitet qeni

Shitet qeni

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Shes i qen per arsye emigrimi rraca e qenit malinos belg i vaksinuar 6muajsh cmimi...

1,000 Euro

Tirane
5,000 Leke Kafshe e shpende Shes Qen Pekinez

Shes Qen Pekinez

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes nje qen te races pekinez, mosha 5 vjec, 7 kg. emri i qenushit eshte xhordani, i lindur dhe rritur ne apartament. pellush ngjyre bezhe, qen shume social dhe i dashur. i vaksinuar dhe pa probleme shendetesore. shitet per arsye emigrimi....

5,000 Leke

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Shitet haski

Shitet haski

Qender | Lushnje

B Shitet haski 3 muajsh ose nderrohet me ndonje lloj qeni tjeter ...

200 Euro

Lushnje
5,000 Leke Kafshe e shpende Papagall

Papagall

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shes dy pagaj te rinj ,kendojne qe te dy .me kafaz dhe me ushqim per nje muaj.shume te bukur....

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Kafshe e shpende Qen zagar ne shitje

Qen zagar ne shitje

Qender | Shkoder

B Qen zagar, ngjyre kafe 8 muajsh qmimi i diskutueshem......

15,000 Leke

Shkoder
50 Euro Kafshe e shpende Kerkojm Macok Siamez per ciftim

Kerkojm Macok Siamez per ciftim

Fresku/Linze | Tirane

B Kerkohet macok.siamez per çiftin ne kembim pagese...

50 Euro

Tirane
800 Euro Kafshe e shpende Kotele mace Scottish Fold Short Hair dhe British Short Hair

Kotele mace Scottish Fold Short Hair dhe British Short Hair

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim.per ju mace te vecanta ne kolore te ndryshme te rraces scottish fold short hair dhe british short hair...

800 Euro

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Qen Bishon 5 muajsh!

Qen Bishon 5 muajsh!

Lungomare | Vlore

B Qen bishon 5 muajsh i vaksinuar! ...

100 Euro

Vlore
250 Euro Kafshe e shpende Qenush Golden Retriever ne shitje

Qenush Golden Retriever ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Disponojme kelysh te rraces golden retriever, 100% rrace e paster, te mbareshtuar ne shtepi dhe shume te mirembajtur. i gjeni tek ne me cmimet me te mira...

250 Euro

Tirane
8,000 Leke Kafshe e shpende Shiten Pitbull

Shiten Pitbull

Qender | Kavaje

B Shiten kelyshe pitbulli 2 muaj e gjysme,te pastuar nga parazitet dhe te vaksinuar. shitet pitbull red nose 2 vjec.cmimi 80 mije leke secili. kontakt whatsapp ...

8,000 Leke

Kavaje

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim