kafshe e shpende tek zone periferike tirane 

 Online 18 lexues | 9 njoftime ne pritje

140 Euro Kafshe e shpende Shiten kotele Turkish Angora

Shiten kotele Turkish Angora

Qender | Shkoder

B Shiten kotele angora. 1 femer 1 mashkull shume te dashura dhe miqsore. te pastra te pershtatshme per apartamente. me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar....

140 Euro

Shkoder
100 Euro Kafshe e shpende Shesim Black Retriever

Shesim Black Retriever

Qender | Shkoder

B Shesim black retriever mashkull 3 muajsh e gjysem te pershtatshem per cdo familje . me libreze dhe vaksina te bera . me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar...

100 Euro

Shkoder
50 Euro Kafshe e shpende Pure-bred English Labrador

Pure-bred English Labrador

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet nje goce labrador britanik 1 vjecar. ka te gjitha vaksinat dhe e trajnuara shumë mirë. jo agresive. ...

50 Euro

Tirane
4,990 Leke Kafshe e shpende Shiten kelyshat ne ofert

Shiten kelyshat ne ofert

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten kelyshat leshator te cilet jane nje muajsh. jane te pershtatshem per apartament pasi nuk rriten shume.per me teper na kontaktoni...

4,990 Leke

Tirane
39 Euro Kafshe e shpende Kelysha Shih Tzu mix ne ofert.

Kelysha Shih Tzu mix ne ofert.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shiten kelyshat me ofert 59 euro dy kelysha. kelyshat jane 1 muajsh, te pershtatshem per tu mbajtur ne apartament pasi nuk rriten shume. per me teper na kontaktoni....

39 Euro

Tirane
600 Euro Kafshe e shpende Qenush kelysh Akita Inu Japoneze ne shitje

Qenush kelysh Akita Inu Japoneze ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Disponojme kelysh kampion te rraces akita inu, import nga jashte, rrace e paster...

600 Euro

Tirane
2,000 Euro Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim import nga jashte kelysha te rraces mini pomeranian boo teddy bear, kualitetet me te mira...

2,000 Euro

Tirane
40,000 Leke Kafshe e shpende Shiten kelysha Shih Tzu mix

Shiten kelysha Shih Tzu mix

Qender | Lushnje

B Shiten kelyshat shih tzu mix, si ne fotot e meposhtme. te pershtatshem edhe per apartamente. per me teper informacion na kontaktoni!...

40,000 Leke

Lushnje
12,000 Leke Kafshe e shpende Shes PitBull

Shes PitBull

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shes 3 pitbull marsial me pashaporte. 12000lek te reja nr kontaktin 0677198773...

12,000 Leke

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Shes 3 koshere blete me blet

Shes 3 koshere blete me blet

Zone Periferike | Lushnje

B Shes 3 koshere blete me blete jan te gjitha me mema te reja viti i pare i shes per arsye emigrimi cmimi 100€ copa i diskutueshem. nese i blen te 3ja ...

100 Euro

Lushnje
350 Euro Kafshe e shpende Shite Kelysh Rottweiler

Shite Kelysh Rottweiler

Qender | Durres

B Shes kelysh rottweiler me librez vaksinash cmimi 350€ cmimi nuk diskutohet kush ia din vleren te tel +355696787933 ...

350 Euro

Durres
15,000 Leke Kafshe e shpende Shes Bletë

Shes Bletë

Kodra e Diellit | Tirane (2.05 Km nga qendra)

B Jam i interesuar te shes bletë. sasia e bleteve eshte 85 koshere me blete. jane ne gjendje shume te mire. aktualisht kosheret me blete ndodhen ne gjirokaster. shenim pagesa eshte per 1 koshere me bletè....

15,000 Leke

Tirane
350 Euro Kafshe e shpende Kafshe shtepiake

Kafshe shtepiake

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)

B Otis dhe fluffy. otisi eshte 2 muajsh ndersa fluffy 3 muajsh e gjysem . jan shum te paster dhe duan te rrine vetem me njeri tjetrin jane miqesuar qe te vegjel dhe vetem luajne bashk . otis esht rrac e vogel nuk rritet qendron aq sa eshte, ndersa fluffy esht rrac qimegjate . fluffy e ka marre vak...

350 Euro

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Shitet Labrador Britanik me Gjak i Pastër

Shitet Labrador Britanik me Gjak i Pastër

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Gjak i pastër anglez labrador 1 vjecar. ka te gjitha vaksinat dhe e trajnuara shumë mirë. jo agresive. lukuni shitet veç e veç....

200 Euro

Tirane
450 Euro Kafshe e shpende Kotele mace british short hair, bengal ne shitje

Kotele mace british short hair, bengal ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi kotele te rracave briyish short hair, bengal, persiane. ...

450 Euro

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Dhuroj qen per adoptim

Dhuroj qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Dhuroj per adoptim qen miks pastor gjerman me english settier(qen gjahu) ,5 muajsh i vaksinuar. ...

100 Euro

Tirane
1,500 Leke Kafshe e shpende Shesim lepuj

Shesim lepuj

Qender | Durres

B Kemi shumë lloje leprash (rraca italiane ,bullgare,etj) . janë nga mosha 1 mujshe e sipër. ...

1,500 Leke

Durres
2,000 Euro Kafshe e shpende Tea Cup Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Tea Cup Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim per ju qenushat me te famshem ne bote te rraces pomeranian, ne madhesi tea cup dhe mini, nder me te miret , ne te gjitha ngjyrat, white, cream, black, black n tan, light cream, light orange, orange, dark orange, orange with black mask . rraca te pastra dhe kualitetet me te mira. ...

2,000 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Belg Malinois 100 % Mashkull 2 muajsh

Belg Malinois 100 % Mashkull 2 muajsh

Qender | Elbasan

B Malinois i vaksinuar i pastruar nga parazitë me pashaportë.super rracë gjigande ...

250 Euro

Elbasan
250 Euro Kafshe e shpende mace ,kotele persiane

mace ,kotele persiane

Qender | Shkoder

B [quote][/quote] shiten kotele bardhoshe persiane ne shitje...

250 Euro

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim