Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim Tirane

Kafshe e shpende Data: 15/09/2019 13:21

100 Leke


Pagesa 100 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 2477

Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. Per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. Bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. Kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. Pagesa e shkruar ne kete njoftim nuk ka vlere, kelyshi vjen pa pagese.